32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Werner Laves 1317
Werner Laves
Startprijs 120 EUR
J.W. Rosier, portret heer. 1281
J.W. Rosier, portret heer.

110 EUR

3 18e eeuwse werken 1274
3 18e eeuwse werken
Startprijs 80 EUR
Teakhouten wijntafeltje 4200
Teakhouten wijntafeltje
Startprijs 40 EUR
Klein zilveren trekpotje 467
Klein zilveren trekpotje
Startprijs 260 EUR
Gouden ring Aquamarijn 460
Gouden ring Aquamarijn
Startprijs 150 EUR
Engelse degen 2249
Engelse degen

100 EUR

Vitrine kastje met glas 4193
Vitrine kastje met glas

200 EUR

Engelse kist 4186
Engelse kist

80 EUR

Aziatische schaal (bewerkt) 2213
Aziatische schaal (bewerkt)

100 EUR

Schilderij op koper 1267
Schilderij op koper
Startprijs 150 EUR
Oosters verguld snijwerk 2206
Oosters verguld snijwerk

50 EUR

Kistje met 12 flessen wijn 2199
Kistje met 12 flessen wijn

150 EUR

Imari kraagvaas op voetje 6108
Imari kraagvaas op voetje
Startprijs 40 EUR
Imari bord 6101
Imari bord
Startprijs 100 EUR
Hollandse mahonie penantkast 4150
Hollandse mahonie penantkast
Startprijs 70 EUR
Penantkast 4143
Penantkast
Startprijs 200 EUR
Aardewerken beeld, R.Unger Terracotta 6093
Aardewerken beeld, R.Unger Terracotta
Startprijs 90 EUR
Queen-Anne theetafel 4136
Queen-Anne theetafel
Startprijs 150 EUR
Luigi Fagioli 1231
Luigi Fagioli
Startprijs 100 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1224
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 100 EUR
Schemerlamp, met vrouwfiguur 2163
Schemerlamp, met vrouwfiguur
Startprijs 80 EUR
Gouden armband met briljanten 453
Gouden armband met briljanten
Startprijs 475 EUR
Renard 1217
Renard
Startprijs 400 EUR