32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

2x Antiek Chinees porselein 6507
2x Antiek Chinees porselein

50 EUR

Regulateur 3624
Regulateur
Startprijs 170 EUR
2 Messing wandkandelaars 2085
2 Messing wandkandelaars
Startprijs 40 EUR
Klok, koeie-oog 3641
Klok, koeie-oog

100 EUR

Porseleinen beeldje, Sitzendorf 6089
Porseleinen beeldje, Sitzendorf
Startprijs 50 EUR
Olijflepel, zilver 841
Olijflepel, zilver
Startprijs 60 EUR
Imari sierschotel 6107
Imari sierschotel

275 EUR

Boulle kistje met spel 2102
Boulle kistje met spel

170 EUR

Gouden oorringen met roosdiamanten 388
Gouden oorringen met roosdiamanten

800 EUR

2 x petroleumlamp 2119
2 x petroleumlamp

40 EUR

Poederdoos, zilver. 219
Poederdoos, zilver.
Startprijs 40 EUR
2 Oude boeken 17e-18e eeuw 2137
2 Oude boeken 17e-18e eeuw

45 EUR

Delfts tableau 1978 6120
Delfts tableau 1978

35 EUR

Imari bord, Chinees. 6124
Imari bord, Chinees.

50 EUR

Zilver vergulde ring 858
Zilver vergulde ring
Startprijs 30 EUR
Staande klok, vroeg 19e eeuws 3658
Staande klok, vroeg 19e eeuws
Startprijs 300 EUR
2 Zilveren chokers met markasiet 875
2 Zilveren chokers met markasiet

70 EUR

Zilveren broche en armband met kleurstenen 236
Zilveren broche en armband met kleurstenen
Startprijs 75 EUR
Hanglamp met gekleurde kappen 2154
Hanglamp met gekleurde kappen
Startprijs 70 EUR
Friese staartklok 3675
Friese staartklok

180 EUR

5 Borden aardewerk 6137
5 Borden aardewerk
Startprijs 40 EUR
Wandkandelaar 2167
Wandkandelaar
Startprijs 90 EUR
Kavel jade 6154
Kavel jade

180 EUR

J. Weiland 1013
J. Weiland

1.500 EUR