Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kabinet 4002
Kabinet

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4013
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Hollandse vitrine opzetkast 4001
Hollandse vitrine opzetkast

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Trumeaux + spiegel 4003
Trumeaux + spiegel

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Barokcommode 4011
Barokcommode

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Hoekkast grenen 4111
Hoekkast grenen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Quiridon, empire 4007
Quiridon, empire

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chiffoniere, mahonie 4123
Chiffoniere, mahonie

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chesterfield Wing chair, leder 4041
Chesterfield Wing chair, leder

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chesterfield Wing chair, leder 4041.
Chesterfield Wing chair, leder

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chersterfield Wing chair, leder 4042.
Chersterfield Wing chair, leder

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chersterfield Wing chair, leder 4042
Chersterfield Wing chair, leder

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Hoekkastje 4067
Hoekkastje

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Tafel, 2 stoelen en bank 4093
Tafel, 2 stoelen en bank

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Eikenhouten kast 4130
Eikenhouten kast

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Hollandse vitrine kast 4024
Hollandse vitrine kast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Schrijftafel 1880 4038
Schrijftafel 1880

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote witte grutterskast 4153
Grote witte grutterskast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuws eiken kastje 4197
18e Eeuws eiken kastje

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Franse schrijftafel 4028
Franse schrijftafel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chesterfield bureaustoel 4090
Chesterfield bureaustoel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grunder dessert kastje 4098
Grunder dessert kastje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Hollandse kabinet kast 4147
Hollandse kabinet kast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e eeuwse kist op wielen (Azië) 4158
18e eeuwse kist op wielen (Azië)

Resultaat:

300 EUR