32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Halve maan tafeltje
Resultaat: 40 EUR

Engelse stijl mahoniehouten halve maan wandtafel met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 68x62x36 cm. In goede staat.

Tafeltje met inlegwerk en muziek
Resultaat: 40 EUR

Oud naaitafeltje met intarsia en speeldoos. Deze gaat spelen wanneer het deksel wordt opgetild. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 43x37x27 cm. In goede staat.

Wortelnoten kastje
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten ladenkastje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 69x55x31 cm. In zeer goede staat.

Bijzettafeltje met wangen
Resultaat: 40 EUR

Eiken spiegel
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten gestoken renaissance stijl spiegel met man en vrouw buste. 19e eeuw. Afm. 59x42 cm. In goede staat.

Glazen etageretafel met chroom
Resultaat: 30 EUR

Moderne design glazen etage tafel met chrome. In goede staat 51x81x41cm.

Beschilderd siertafeltje
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal- en figuren decor, hand beschilderd. Met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.