Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Engelse kist 4186
Engelse kist

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Michael M., naar Picasso 1081
Michael M., naar Picasso

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Peter Brouwer, Zeilboten 1551
Peter Brouwer, Zeilboten

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bloemen stilleven 1067
Bloemen stilleven

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
5-Delig kaststel 6351
5-Delig kaststel

Resultaat:

110 EUR

Chinese dekselpot 6344
Chinese dekselpot
Startprijs 70 EUR
Hollandse mahonie penantkast 4150
Hollandse mahonie penantkast
Startprijs 70 EUR
8 Kop & schotels P. Regout 6337
8 Kop & schotels P. Regout
Startprijs 40 EUR
Penantkast 4143
Penantkast
Startprijs 200 EUR
Verkocht
J.M. Hezemans 1374
J.M. Hezemans

Resultaat:

75 EUR

Queen-Anne theetafel 4136
Queen-Anne theetafel
Startprijs 150 EUR
Chinese vaas 19e eeuw 6308
Chinese vaas 19e eeuw
Startprijs 120 EUR
Antieke Chinese dekselpot 6301
Antieke Chinese dekselpot
Startprijs 40 EUR
Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, Meisjes op strand 1031
J.J.H. van Leeuwen, Meisjes op strand

Resultaat:

400 EUR

Jörg Remé 1024
Jörg Remé
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Hutschenreuther serviesdelen 6294
Hutschenreuther serviesdelen

Resultaat:

30 EUR

Hendrik Frauwenfelder 1017
Hendrik Frauwenfelder
Startprijs 1.000 EUR
2-Deurs kersen kast 4100
2-Deurs kersen kast
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Tafel, 2 stoelen en bank 4093
Tafel, 2 stoelen en bank

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Frans nachtkastje 4086
Frans nachtkastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Rood Chinees trekpotje 6258
Rood Chinees trekpotje

Resultaat:

230 EUR

11 Miniatuur Chinese vaasjes 6251
11 Miniatuur Chinese vaasjes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
4 Deel blauw .Chinees pors. 6244
4 Deel blauw .Chinees pors.

Resultaat:

60 EUR

Zilveren ring met parelmoer 860
Zilveren ring met parelmoer
Startprijs 35 EUR