Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kristallen coupes 5538
Kristallen coupes

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
6 Presse-papierss 5531
6 Presse-papierss

Resultaat:

40 EUR

Buste van glas (handgemodelleerd) 5524
Buste van glas (handgemodelleerd)
Startprijs 130 EUR
2 Samac beelden man/vrouw 5142
2 Samac beelden man/vrouw
Startprijs 200 EUR
Bronzen Geisha met lotusbloem 5135
Bronzen Geisha met lotusbloem
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, Bachus 5128
Bronzen beeld, Bachus
Startprijs 175 EUR
Boekhoud-machine Continental 2263
Boekhoud-machine Continental
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Tafellampen, chroom en voet 2256
2 Tafellampen, chroom en voet

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Engelse degen 2249
Engelse degen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Houten beeld, man met boek (19e eeuw) 5099
Houten beeld, man met boek (19e eeuw)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Uil (Fernandez), Art Deco 5092
Uil (Fernandez), Art Deco

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Uil, naar Picasso 5085
Uil, naar Picasso

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen beeld 'golfer' 5078
Bronzen beeld 'golfer'

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Aziatische schaal (bewerkt) 2213
Aziatische schaal (bewerkt)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oosters verguld snijwerk 2206
Oosters verguld snijwerk

Resultaat:

50 EUR

Wandengel 5049
Wandengel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Kistje met 12 flessen wijn 2199
Kistje met 12 flessen wijn

Resultaat:

150 EUR

Koe 5042
Koe
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Bronzen beeld edelhert 5035
Bronzen beeld edelhert

Resultaat:

100 EUR

Schemerlamp, met vrouwfiguur 2163
Schemerlamp, met vrouwfiguur
Startprijs 80 EUR
Chrome designlamp 2156
Chrome designlamp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Perzische tapijten 4548
2 Perzische tapijten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
7 Delen tin 2149
7 Delen tin

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Perzisch kleed 4541
Perzisch kleed

Resultaat:

25 EUR

3x Ind. kampferkist 2112
3x Ind. kampferkist
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Theekistje, Louis Seize 2105
Theekistje, Louis Seize

Resultaat:

135 EUR

Statie, Degen Hessen 2098
Statie, Degen Hessen
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Jugendstill lampenvoet 2062
Jugendstill lampenvoet

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Presenteerschaal 2055
Presenteerschaal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Scheepsfluit 2048
Scheepsfluit

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Handgeknoopt tapijt 4534
Handgeknoopt tapijt

Resultaat:

25 EUR

Degen 2012
Degen
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Majolica zuil 2005
Majolica zuil

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Jachtspiegel met kroon 4343
Jachtspiegel met kroon

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Miniaturis Rebo 1561
Miniaturis Rebo

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2 Werken 18e/19e eeuw 1324
2 Werken 18e/19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
A. Rörstrand 1524
A. Rörstrand

Resultaat:

50 EUR

Saskia Stolk, gemengde techniek 1517
Saskia Stolk, gemengde techniek
Startprijs 60 EUR
Aquarel J.G. Smits, kinderen bij waterput 1510
Aquarel J.G. Smits, kinderen bij waterput
Startprijs 125 EUR
Werner Laves 1317
Werner Laves
Startprijs 120 EUR
Verkocht
E. Bossina 1474
E. Bossina

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Peter Foeller 1467
Peter Foeller

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
E. Hageman, gladiolen 1460
E. Hageman, gladiolen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J.W. Rosier, portret heer. 1281
J.W. Rosier, portret heer.

Resultaat:

110 EUR

3 18e eeuwse werken 1274
3 18e eeuwse werken
Startprijs 80 EUR
Set 19e eeuwse stoelen 4300
Set 19e eeuwse stoelen
Startprijs 60 EUR
4 Stoelen 4293
4 Stoelen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Mahonie theetafel 4286
Mahonie theetafel

Resultaat:

185 EUR