32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Wijnrekje
Resultaat: 50 EUR

Decoratief wijnrekje en barometer, 2e helft 20e eeuw in goede staat 45-47cm.

Indonesisch boedha beeld ca. 1940
Startprijs 40 EUR

Bronzen hanglamp, 3 albast schalen
Resultaat: 60 EUR

Bronzen hanglamp, 5 albast schalen
Resultaat: 45 EUR

4 Delen verzilverd
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud plated 20e eeuw, 1 x Mexicaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.

Geldkistje
Resultaat: 35 EUR

Negentiende eeuws kleine ijzeren geldkist zonder sleutel, wel open, 43x28x27cm. Cond:R/G

Petroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Tiffany lamp
Startprijs 60 EUR

Aparte grote Tiffanystijl tafellamp, 2e helft 20e eeuw 90x45øcm., kap lichte beschadiging, verder in goede staat

Bronzen hanglamp
Startprijs 60 EUR