Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Sluitkamp, zeegezicht 1181
Sluitkamp, zeegezicht

Resultaat:

40 EUR

Fred v.d. Wal 1174
Fred v.d. Wal
Startprijs 100 EUR
Buste van glas (handgemodelleerd) 5524
Buste van glas (handgemodelleerd)
Startprijs 130 EUR
Schoengespen, zilver 517
Schoengespen, zilver
Startprijs 60 EUR
Lot horloges, 4x 510
Lot horloges, 4x
Startprijs 70 EUR
Monogram N.G., Klaprozen 1167
Monogram N.G., Klaprozen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Kandelaren (2x) 2313
Kandelaren (2x)

Resultaat:

30 EUR

2x Houtsnijwerk 2306
2x Houtsnijwerk
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Horloge, erotisch 503
Horloge, erotisch

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Groot lot  bestek 2299
Groot lot bestek

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Lot spaarpotten 2292
Lot spaarpotten

Resultaat:

40 EUR

Kabinet 4050
Kabinet
Startprijs 500 EUR
Tafel 4043
Tafel
Startprijs 300 EUR
T. Anconé, stilleven 1131
T. Anconé, stilleven
Startprijs 150 EUR
Van Trirum 1124
Van Trirum
Startprijs 350 EUR
Boekhoud-machine Continental 2263
Boekhoud-machine Continental
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Olieverf op doek (50 x 75) 1117
Olieverf op doek (50 x 75)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Tafellampen, chroom en voet 2256
2 Tafellampen, chroom en voet

Resultaat:

75 EUR

Vitrinekast, 1-deurs 4036
Vitrinekast, 1-deurs
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Engelse degen 2249
Engelse degen

Resultaat:

100 EUR

2 Samac beelden man/vrouw 5142
2 Samac beelden man/vrouw
Startprijs 200 EUR
Bronzen Geisha met lotusbloem 5135
Bronzen Geisha met lotusbloem
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Michael M., naar Picasso 1081
Michael M., naar Picasso

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Aziatische schaal (bewerkt) 2213
Aziatische schaal (bewerkt)

Resultaat:

100 EUR