Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot met horloges 512
Lot met horloges
Startprijs 20 EUR
Armband, barnsteen 529
Armband, barnsteen
Startprijs 20 EUR
Lot parelmoer 337
Lot parelmoer
Startprijs 25 EUR
Lot tedora bedel 538
Lot tedora bedel
Startprijs 25 EUR
Zilveren armband 655
Zilveren armband
Startprijs 25 EUR
Zilveren brede ring 732
Zilveren brede ring
Startprijs 25 EUR
2 Zilveren broches 733
2 Zilveren broches
Startprijs 25 EUR
Zilveren collier met hanger 785
Zilveren collier met hanger
Startprijs 25 EUR
Zilveren hanger met zirconia 861
Zilveren hanger met zirconia
Startprijs 25 EUR
Zilveren speld Esprit 862
Zilveren speld Esprit
Startprijs 25 EUR
Zilveren armband groene stenen 871
Zilveren armband groene stenen
Startprijs 25 EUR
Zilveren hanger met zirconia 76
Zilveren hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR
3 Broches o.a. Langani 262
3 Broches o.a. Langani
Startprijs 30 EUR
Zakhorloge met ketting 386
Zakhorloge met ketting
Startprijs 30 EUR
2 Zilveren filigrainbroches 405
2 Zilveren filigrainbroches
Startprijs 30 EUR
Zilveren collier en hanger met zirconia 535
Zilveren collier en hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR
Zilveren collier 608
Zilveren collier
Startprijs 30 EUR
Zilveren armband, sleutel slot 734
Zilveren armband, sleutel slot
Startprijs 30 EUR
Zilveren armband, bolletjes 735
Zilveren armband, bolletjes
Startprijs 30 EUR
Collier van tijgeroogkralen 777
Collier van tijgeroogkralen
Startprijs 30 EUR
Bloedkoraal en gitten 852
Bloedkoraal en gitten
Startprijs 30 EUR
Zilver vergulde ring 858
Zilver vergulde ring
Startprijs 30 EUR
Zilveren bewerkte slavenband 87
Zilveren bewerkte slavenband
Startprijs 35 EUR
Zilveren hanger met wit topaas. 533
Zilveren hanger met wit topaas.
Startprijs 35 EUR