Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilveren sieraden 564
Lot zilveren sieraden
Startprijs 35 EUR
Zilveren ring met bloedkoraal 580
Zilveren ring met bloedkoraal
Startprijs 35 EUR
Twee zilveren Esprit ringen 609
Twee zilveren Esprit ringen
Startprijs 35 EUR
Zilveren plaatarmband 611
Zilveren plaatarmband
Startprijs 35 EUR
Zilveren collier met slanghanger 660
Zilveren collier met slanghanger
Startprijs 35 EUR
Zilveren ring met parelmoer 860
Zilveren ring met parelmoer
Startprijs 35 EUR
3 Zilveren Pandora ringen 80
3 Zilveren Pandora ringen
Startprijs 40 EUR
Brede zilveren armband 284
Brede zilveren armband
Startprijs 40 EUR
Lang malachiet collier 463
Lang malachiet collier
Startprijs 40 EUR
Twee zilveren ringen 857
Twee zilveren ringen
Startprijs 40 EUR
2 Zilveren geldclips 863
2 Zilveren geldclips
Startprijs 40 EUR
Twee zilveren ringen 86
Twee zilveren ringen
Startprijs 45 EUR
Zilveren ring met zirconia 228
Zilveren ring met zirconia
Startprijs 45 EUR
Zilveren schakelarmband 352
Zilveren schakelarmband
Startprijs 45 EUR
3 Brede zilveren ringen 408
3 Brede zilveren ringen
Startprijs 45 EUR
Zilveren collier met hanger 652
Zilveren collier met hanger
Startprijs 45 EUR
Gouden Hanger met gele steen 158
Gouden Hanger met gele steen
Startprijs 50 EUR
Zilveren tennisarmband met zirconia 226
Zilveren tennisarmband met zirconia
Startprijs 50 EUR
8 Ringen met div. stenen 238
8 Ringen met div. stenen
Startprijs 50 EUR
Gouden hanger met parel 363
Gouden hanger met parel
Startprijs 50 EUR
Lot sieraden, o.a. zilver 412
Lot sieraden, o.a. zilver
Startprijs 50 EUR
Zilver vergulde ring met granaat 413
Zilver vergulde ring met granaat
Startprijs 50 EUR
4 Edelstenen colliers met magneet sluiting 487
4 Edelstenen colliers met magneet sluiting
Startprijs 50 EUR
2 Japanse Mykon horloges 511
2 Japanse Mykon horloges
Startprijs 50 EUR