Oude antieke Chinese wierookbrander met opengewerkte deksel, rondom lachende boedha's en draakdecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat. 8x11,5cm
Vier Hollandse delftsblauwe keramieken borden, 20e eeuw, 3x porseleyne fles 1x Delfts Hollandse schaal. ø23cmen 6x23x34cm.. Cond;G
Wortelnoten theetafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw staande op Queen Anne poten, in goede staat 72x52x82cm.
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 29x190cm. Cond;G
Negentiende eeuwse iepenhouten kinderstoel, in goede staat 65cm. Cond:G
Vier zilveren vorken, twee cakeprikkers met drie tanden en een puntsteel met opengewerkt Rococo motief, een zilveren prikker, 3 tanden met dubbel getorste steel, met voorstelling en bekroond met een b...
Peter klashorst 1957, smoking girl, acryl op linnen, 30x40cm. Cond:G
Grote antieke porseleinen olifant, omstreeks 1900, nr 87. Topjes slagtanden beschadigd, chips poten, 18x28x9cm. Cond:R
Duitse antieke spiegel, met bewerkte goudkleurige lijst. Omstreeks 1900. 80x70cm. Cond;G
Chinese bronsgegoten pot op drie pootjes, gemerkt met drakendecor 21e eeuw 9x12øcm. Cond;G
Oud Perzisch Hereke kleed met dieren voorstelling en floraal decor, in goede staat, 185x224 Cond:G
Zilveren ankercollier, 835/000, met een zilveren bloemhanger bezet met barnstenen, ø 30 mm. Lengte 49 cm. ca. 8,1 gr.
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, Monnik met kruik en groentes, olieverf op paneel, 47x57cm. Cond:G
Twee vooroorlogse veldkijkers, messing met metaal en leder, 1x Russisch 1931+nr. Cond:G 16cm.
H. Wagner omstreeks 1970 Duitse school, nettenboetser op strand, olieverf op paneel. 60x80cm. Cond:G
Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G
Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G
Stijlvolle verzilverde messing staande lamp omstreeks 1950, in goede staat 172xø55cm. Cond:G
H. Welcher omstreeks 1950, riviergezicht met haven en boten(craquele), olieverf op linnen 80x60cm. Cond:G
Collier van lapis lazuli, geslepen in ronde en ovale schijven, 21x31 en ø 29 mm. Lengte 50 cm
Twee 18e eeuwse Chinees porselienen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G
Mooie gave 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been. 4,5x14x8,5cm. Cond:G
Twee antieke meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf, in goede staat 21cm doorsnee.
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G