Mooi Perzisch handgeknoopt kleed Hamadan rood-blauw-zwart creme etc. Floraal decor, 213x138cm. Cond:G
Lot oude ansichtkaarten Enschede 20e eeuw 1x9x14,5cm. Cond:R/G
Groot lot oude Hollandse ansichtkaarten 20e eeuw 15x11x3,5cm. Cond:R/G
Groot spoorweghorloge met goudkleurige wijzers. ø 65 mm. Mist kroon.
Lot design horloges, bestaande uit o.a. Skagen en Mondaine. 2x breuk in glas
Oud Chinees of Japans zijden wandkleed met paradijsvogeldecor, 20e eeuw 134x60cm.
Oud Perzisch kleed, handgeknoopt, rood-groen-creme-zwart, floraal decor 155x210cm. Cond:R/G
Groot Perzisch kleed Melayer, meerkleurig rood, in goede staat. 194x119cm.
Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm
Zilveren schuifkalender, 925/000. Dubbele ronde schijf, draaibaar, naar antiek voorbeeld, met daarop een kalender met datumaanduiding, opgaande en ondergaande zon, de zodiaktekens en vermelding van d...
Elegante strakke creolen GG 585/000 met briljanten. Vierkante klapcreolen, Merk Quinn, met een lijn met 3 briljanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr Nieuw.
Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, vechtende krijger en Japanner met zwaard, 18e eeuw 29x21cm. en 33x22cm. Cond;R/G
J. Veerman, omstreeks 1930, kinderen op het strand, olieverf op linnen 60x40cm. Cond:R
S.Seidel omstreeks 1980, Duitse school, vaas met bloemen op marmeren tafel, naar oud voorbeeld, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
Twee kristallen zoutstellen met zilver. Zoutstellen op ovale zilveren voet met 2 gekrulde armen, versierd met 2 specerijenbakjes en een mosterdpot, allen uit kristal met geschulpte randen. Voorzien va...
Lange Perzische loper, floraal decor, rood, blauw-oker, in goede staat. 110x310cm.
Twee oude Perzische tapijten met floraal decor, 1 creme-rood en 1 met diverse kleuren 72x130cm. 102x150cm. Cond:R/G
Twee colliers met hematiet. een collier van geslepen hematietkralen, ø 10, en turkooiskralen, ø 9mm en een collier van hematiet met jadekralen, ø 8,5 mm. lengte ca 75 cm
Drie antieke Japanse houtsnedes, 1x Japanse vechter met bijlen door katsushika Hokusai 1760-1849. 1x overval in tempel door katskawa Shunso,1724-1792, 1x figuren op kade door katsushika Hokusai 1760-1...
Sierlijke gouden choker, GG 750/000, met briljanten. Een ankercollier in het midden voorzien van een flexibele ruitvormige hanger, 4x1,5mm, bezet met in totaal 24 briljanten. 38x14 mm. Totaal ca 0.42 ...
Ikoon, variant op de icoon Moeder Gods troosteres van de bedroefden, Russische volkskunst 23x28,5cm
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G