31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Petrus regout kinderservies 6124
Petrus regout kinderservies

170 EUR

Peter Klashorst, "Smoking Girl" 1142
Peter Klashorst, "Smoking Girl"
Startprijs 200 EUR
Franse vergulde spiegel, 19e eeuw 4008
Franse vergulde spiegel, 19e eeuw

500 EUR

18e eeuwse Chinese schotel 6141
18e eeuwse Chinese schotel
Startprijs 80 EUR
Zilveren doos 395
Zilveren doos
Startprijs 170 EUR
3 Delen plateel 6158
3 Delen plateel
Startprijs 60 EUR
Biedermeier Hollandse kast ca. 1830 4025
Biedermeier Hollandse kast ca. 1830
Startprijs 600 EUR
Hohner Tango, in doos 2223
Hohner Tango, in doos
Startprijs 50 EUR
Tibetaanse wijnkist 2240
Tibetaanse wijnkist
Startprijs 40 EUR
Monnik 1159
Monnik

330 EUR

Bloedkoraal en gitten 412
Bloedkoraal en gitten
Startprijs 40 EUR
Dubbel gebogen commode 4042
Dubbel gebogen commode

330 EUR

Wagner, vissersvrouwen 1172
Wagner, vissersvrouwen
Startprijs 200 EUR
Germ de Jong, stilleven 1176
Germ de Jong, stilleven
Startprijs 300 EUR
3 Porseleinen beeldjes Sitzendorf 6175
3 Porseleinen beeldjes Sitzendorf

120 EUR

Zilveren oorhangers met parelmoer en zirconia 429
Zilveren oorhangers met parelmoer en zirconia
Startprijs 35 EUR
2 Tabletten met 6 onderzetters 2257
2 Tabletten met 6 onderzetters
Startprijs 60 EUR
H. Welcher, boten met molen 1189
H. Welcher, boten met molen

110 EUR

Kast 4059
Kast
Startprijs 200 EUR
Antieke veterhaak 446
Antieke veterhaak
Startprijs 30 EUR
Wierookstandaard, bruin jade 6192
Wierookstandaard, bruin jade
Startprijs 120 EUR
Schilderij kippen 1206
Schilderij kippen
Startprijs 120 EUR
Naaitafeltje 4076
Naaitafeltje

135 EUR

Schilderij eendjes 1223
Schilderij eendjes
Startprijs 100 EUR