Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Grote en 6 kleine potten
Startprijs 35 EUR

Antiek porseleinen keukenset met parelmoer glazuur, omstreeks 1920, 12 delig, chips, 11-17cm. Cond:R/G

Porseleinen Duitse schenkkan
Startprijs 30 EUR

Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G

Grote antieke Chinese schotel, gemerkt
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen gesigneerde diepe schotel met wijsheren bij rotsen decor, mooie kwaliteit, omstreeks 1900 of ouder 8x43,6ø

Antieke Sammlertassen, Meissen
Startprijs 80 EUR

Divers Duits porseleinen serviesgoed, 19e-20e eeuw, sammlertassen o.a. Wien, Meissen, Rosenthal, Herend etc. Minimale chips mogelijk,

Chinese vaas
Resultaat: 165 EUR

Oude antieke Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw of ouder 22,2cm. Cond:G

Chinese bloempot met onderschotel
Startprijs 180 EUR

Grote Chinese porseleinen familie Roze bloempot met rondom figurendecor, gemerkt 1e helft 20e eeuw. 18,5x19,6øcm.

8 Kraaghals vaasjes China
Startprijs 150 EUR

Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen kraaghalsvaasjes met bauwdecors, floraal en landschapsdecor, 7-10cm. Cond;G

3 Chinese borden
Startprijs 150 EUR

Drie mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met floraal en vogeldecor, chips rand, 4x22,5øcm. Cond;G

Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR

Grote oude antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, floraal familie verte decor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x28øcm.

Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie Verte tuindecor. 23x27øcm. Cond;G

Lot Hollands keramiek
Startprijs 35 EUR

Zes delen antiek keramiek met hollands decor, omstreeks 1900, 3 tegeld in lijst en 3 sierborden, 14x14cm. en 24-28cm. Cond:G

Petrus Regout Maastricht
Startprijs 80 EUR

Antiek Petrus Regout Maastricht theeservies omstreeks 1890, decor cambridge Castillo, bestaande uit: 6 kop en schotels, roomset, theepot, minimale chip mogelijk, 5-33cm. Cond;G

Chinees porseleinen figuur, republiek
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Quan Yin, gesigneerd 1e helft 20e eeuw of ouder. in goede staat 45cm.

Chinees pors. plaquette
Startprijs 250 EUR

Grote oude gesigneerde plaquette in houtgestoken lijst, winters Berglandschap, 20e eeuw 74,5x20,5cm. Cond:G

4x Hummel + pillendoosje: 63, 2007, 533, 554
Resultaat: 60 EUR

Vier Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 63 "Singing Lesson" (1959 of vroeger), 1x nr. 2007 "Tender Love" (Limited Edition 10.875/25.000), 1x nr. 533 "Oh my tooth" (First Issue 1995), 1x nr. 534 "A Nap"...

6x Hummel: 135, 240, 479, 768, 495, 489
Resultaat: 60 EUR

Zes Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 135 "The Soloist" (1972-1979), 1x nr. 240 "Little Drummer" (1979-1990), 1x nr. 479 "I brought you a gift" (1979-1990), 1x nr. 768 "Pixie" (1991-1999), 1x nr. 495...

6x Hummel: 476, 367, 171, 569, 341 3/0, 198 2/0
Resultaat: 75 EUR

Zes Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 476 "A Winter Song" (1979-1990), 1x nr. 367 "Busy Student" (1972-1979), 1x nr. 171 "Little Sweeper" (1972-1979), 1x nr. 569 "A Free Flight" (First Issue 1993), 1x...

5x Hummel: 2049/B, 129 4/0, 553, 2074/A, 560
Resultaat: 50 EUR

Vijf Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 2049/B "My Best Friend" (First Issue 1998), 1x nr. 129 4/0 "Band Leader" (1979-1990), 1x nr. 553 "Little Scamp" (2000-2008), 1x nr. 2074/A "Christmas Gift" (Fi...

3x Hummel: 58/0, 112 3/0, 199 /0
Resultaat: 50 EUR

Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 58/0 "Playmates" (1959 of vroeger), 1x nr. 112 3/0 "Just Resting" (1972-1979), 1x nr. 199 /0 "Feeding Time" (1972-1979), 10-11cm. Cond.: G

3x Hummel: 174, 356, 355
Resultaat: 50 EUR

Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 174 "She Loves me, she loves me not" (1972-1979), 1x nr. 356 "Gay Adventure" (1972-1979), 1x nr. 355 "Autumn Harvest" (1972-1979), 10-11cm. Cond.: G

2x Hummel: 2053
Resultaat: 70 EUR

Twee Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 2053 "Playful Pals" (limited edition 00774/25.000) en 1x nr. 376 "Little Nurse" (1979-1990), 8-10cm. Cond.: G

5x Hummel: 119, 336, 47/0, 13 2/0, 98 2/0
Resultaat: 85 EUR

Vijf Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 119 "Postman" (1979-1990), 1x nr. 336 "Close Harmony" (1979-1990), 1x nr. 47/0 "Goose Girl" (1972-1979), 1x nr. 13 2/0 "Meditation" (1979-1990) en 1x nr. 98 2/...

3x Hummel: 143, 71 2/0, 378
Resultaat: 60 EUR

Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 143 "Boots" (1979-1990), 1x nr. 71 2/0 "Stormy weather" (1979-1990), 1x nr. 378 "Easter Greetings" (1972-1979), 10-13cm. Cond.: G

3x Hummel: 84/0, 396 2/0, 484
Resultaat: 65 EUR

Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 84/0 "Worship" (1972-1979), 1x nr. 396 2/0 "Ride into Christmas" (1979-1990), 1x nr. 484 "Peace on earth" 1990, 10-13cm. Cond.: G

3x Hummel: 195 2/0, 350, 203 2/0
Resultaat: 60 EUR

Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 195 2/0 "Barnyard Hero" (1972-1979), 1x nr. 350 "On Holiday" (1979-1990), 1x nr. 203 2/0 "Signs of Spring" (1972-1979), 10-11cm. Cond.: G

4 Toby Jugs
Startprijs 50 EUR

Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, wood en sons England 9-19cm. Cond:G

6 Toby Jugs
Startprijs 60 EUR

Zes oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw wood en sons, chip, verder in goede staat 9-16cm. Cond:R/G

4 Toby Jugs
Startprijs 70 EUR

Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, 1x Sylvac Staffordshire, 2x Genuine Staffordshire, Shorter +sow L+D,m 1x ongemerkt. 20-23cm. Cond:G

6 Toby Jugs
Startprijs 80 EUR

Zes Engelse keramieken Toby Jugs, 3x Staffordshire, Alterton, Lancaster, Kelsborow ware, Henry the Eighti (Monogram M.S) 20e eeuw 5,5-17cm. Cond:G

Chinees porseleinen theepot
Startprijs 100 EUR

Oude 6 kantige Chinees porseleinen familie Roze trekpot, gesigneerd omstreeks 1900, rondom figurendecor, Cond:G 15,5x15,5x10cm.

Porseleinen potje en vaas, Hutschenreuther
Startprijs 60 EUR

Twee delen oud Duits wit porselein 2e helft 20e eeuw, Hutschenreuther vaas mat wit, en Hutschenreuther dekselpot mat wit, in goede staat 13-15cm.

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 300 EUR

Antieke gesigneerde Chinese yixing theepot, gegraveerd met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 19e eeuws of ouder. 12,4x17,3x9,8øccm. Cond;G

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 200 EUR

Kleine antieke gesigneerde Chinese Yixing theepot, fijne gravering, mooie kwaliteit. 19e eeuws of ouder.6,3x12,7x8,6øcm. Cond:G

Chinees porseleinen vaas
Startprijs 75 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met landschapsdecor, rondom gemerkt, 20e eeuw in goede staat 41x20øcm.

Rosenthal theeservies met tablet
Resultaat: 50 EUR

Oud Duits Rosenthal theeservies op mahoniehouten presenteerblad, 8 kop en schotels porseleinen tablet, theepot mahonie tablet., tuit theepot beschadigd, verder in goede staat 14-52cm. Cond:R/G

6 Royal Albert kop en schotels
Startprijs 35 EUR

Zes Engelse Royal Albert porseleinen kop en schotels, decor crown China, 6x14øcm. Cond:G

Wedgewood theeservies
Resultaat: 50 EUR

Engels wedgwood theeservies 2e helft 20e eeuw, bestaande uit 12 kop en schotels, suikerpot en melkkan, kom en 6 petit fout bordjes.Cond:G

Drie Chinese Schaal Verte
Startprijs 150 EUR

Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw landschappen en paradijsvogeldecor, in goede staat 22-25cm.

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 200 EUR

Antieke gesigneerde Chinese Yixing theepot, met bloesemtakdecor, emaille beschilderingen, en vis op deksel. 8,3x18,3x10,8cm. Cond:G

5 Chinese snuffbottles
Startprijs 60 EUR

Vijf diverse oude Japanse/Chinese snuffbottles, 20e eeuw in goede staat, 4x porselein 1x glas. 7-8cm.

Chinese platte dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met figurendecor, familie Verte, in goede staat. 6x9øcm.

6 Schoteltjes, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

6 Oude Chinees porseleinen schotels, gemerkt, in goede staat 10øcm.

Chinese standaard, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese porseleinen hocker met vlinder en floraal decor, 20e eeuw 27cm. Cond:G

Mei Ping vaas 20e eeuw, bruin glazuur
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Mei ping vaas met bruin glazuur 20e eeuw, gemerkt, 26x15øcm. Cond;G

Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 180 EUR

Grote antieke Chinese penselenpot omstreeks 1900 of ouder met tekst en rondom figuren in landschap. 17,9x14,2øCm.

Grote Chinese kom
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen schaal omstreeks 1930, gemerkt met figuren, vogels, floraal en gouddecor, haarlijnen in bodem. 19x41ø Cond:R

2 Chinese borden
Resultaat: 110 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, Wanli en Kang Xi beide met haarscheur en chips. 27-28øcm. Cond:R

2 gemberpotten
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met deksel in goede staat, 18x13øcm. Cond:G

4 Chinese borden (2x Wan Li)
Resultaat: 100 EUR

Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden, 2x Wanli gelijmd en beschadigd, 1x 18e eeuws Queng Long, gaaf, 1x 18e eeuws Kang Xi gelijmd. 23,5-29cm. Cond;R/G

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuws met goud en tuindecor, haarscheur, 22,2øcm. Cond:M

Satsuma dekselvaas
Resultaat: 170 EUR

Grote oude Satsuma porseleinen dekselvaas met tuindecor, in goede staat 40cm. Cond:G

Verzameling limoge miniatuurtjes
Resultaat: 90 EUR

Verzameling Limoges Franse porseleinen miniaturen, 2e helft 20e eeuw, circa 20 delen 3-10cm.

Papbord
Resultaat: 40 EUR

Chinees 18e eeuws papbord met tuindecor, in goede staat 3,8x16øcm.

Antieke Chinees pors. boedha
Resultaat: 275 EUR

Antieke gesigneerde Chinees porseleinen lachende boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder. 20,5cm. Cond:G

Hutschenreuther serviesdelen
Startprijs 30 EUR

Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G

7 Delen Chin. porselein, 17e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein 16e-17e eeuw, 2 bolle vaasjes, grote bolvaas, 2 kleine kommen, 2 grote kommen, beschadigingen en haarlijnen 8-15,5 Cond:R/G

Weens porseleinen ei
Resultaat: 40 EUR

Oude Weens porseleinen dekseldoos in eivorm met romantische voorstelling, 20e eeuw in goede staat 8,5x12x8cm. Cond:G

3 Delftse borden
Resultaat: 125 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken borden met floraal decor, 3 met lichte randglazuurschade, 1 met chip. 32,5cm. Cond:G

5 Chinese cargo schalen, 17e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vijf antieke Chinese porsleinen Cargo diepe schotels, 16e-17e eeuw, met floraal decor, twee met oude haarlijn 24-26cm. Cond:G

2 Delftsblauwe schotels
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Delftsbaluwe aardewerken plooiborden omstreeks 1900, naar 18e eeuws voorbeeld met landschap en pauwendecor, gemerkt 4,5x26ø Cond;G

4x Delftsblauw keramiek
Startprijs 40 EUR

Vier x Delftsblauw keramiek, 20e eeuw, 2 dekselvazen, deksel met stopverf vastgezet, 2 borden, oud Delft. 26,5cm. 24øcm. Cond;G

4 Delen porselein cargo, 17e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vier 17e eeuwse Chinees cargo porselein, 1 kom en 3 grotere schotels met floraal decor. Cond:G

4 Delen porselein cargo, 17e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Vier grote antieke Chinese porseleinen Cargo schotels, 17e eeuw met floraal decor(grote schotel restauratie) Cond:R/G

Delftse bonbonschaal, zilv. hengsel
Startprijs 60 EUR

Delfse bonbonschaal met geschulpte voorzien van zilveren beugel, 835/000, gezaagd Biedermeier bloemdecor. Schoonhoven, jl.:N:1948 ø 21x13 cm. Wat cracelé

Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR

Chinese Yixing theepot met decor, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 8,5x18x11øcm.

2 Fam Verte potten, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee 18e eeuwse gesigneerde Chinese Familie verte dekselpotten met bamboedecor, dekseluiteinden beschadigd 13x10ø Cond:R/G

Chinese kom met haan, Cheng Lung gemerkt
Startprijs 500 EUR

Cheng Lung gemerkte Chinees porseleinen chicken kom, 20e eeuw 7x16øcm. Cond:G

Fam Rose vaasje 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Oude chinees porseleinen Familie Roze vaas 19e-20e eeuw met figurendecor, in goede staat 21,4cm.

2 Gemberpotten
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met bloesemdecor, 20e eeuw, deksel gelijmd. 12-15cm. Cond:G

Chinese vaas, vroeg 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met figurendecor 20e eeuw, gemerkt, 38cm. Cond;G

Wit Chinese vaas met draak en stempel
Resultaat: 100 EUR

Aparte antieke Chinees porseleinen vaas met opgelegd gouddecor, paradijsvogel en floraaldecor, met zegel, omstreeks 1900, kleinere beschadigingen, porselein is gaaf bij overlay, 32cm. Cond;R/G

Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Groot antiek bisquit porseleinen heilig figuur, omstreeks 1900, handbeschildering en gouddecor, heilig hart, in goede staat 45cm.

Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Grote antieke bisquit porseleinen heilige figuur omstreeks 1900, heilig hart, in goede staat 46cm.

Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Grote antieke bisquit porseleinen heilige figuur, omstreeks 1900 met handbeschildering en gouddecor, in goede staat 42cm.

Blauwe Chinese vaas, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Aparte gemerkte Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw 28x13øcm. Cond;G

2 Kleine porseleinen boedha's
Resultaat: 160 EUR

Twee kleine Chinees porseleinen zittende lachende Boedha's 20e eeuw gemerkt, 12-13cm. Cond:G

Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt
Startprijs 6.000 EUR

Zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 21,7x15øcm.

Porseleinen plaquette, rozen
Startprijs 110 EUR

Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw, Rosen 056 Handgemalt F.S 96 in goede staat 35,5x26cm. Cond;G

2 Chinese vaasjes, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee kleine Chinese vaasjes met zotjes afgebeeld 13,5x7øcm. 20e eeuw

2 Elfenplaquettes
Startprijs 50 EUR

Twee aardewerken plaquettes gemerkt Minton, gelithografeerd elfendecor, 20e eeuw, 1 plaquette heeft 4 chips. 41x31x1cm. Cond;R

Yixing trekpotje, kersenbloesem
Startprijs 150 EUR

Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G

6 Blauwe borden, Chinese afbeeldingen
Resultaat: 50 EUR

Zes antieke 12 kantige borden met Chinese decors omstreeks 1900, 1 oude haarlijn, minimale chip, 21x12cm. Cond:G

Groen Peking glazen snuffbottle
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese of Japanse malachiet snuffbottle omstreeks 1900, in goede staat 7cm.

3 Diverse vazen
Startprijs 60 EUR

Drie diverse Oosterse vazen omstreeks 1900 2x kantonees, 1 pootje af, 1x cloissone, stukje uit, 19e eeuw Cond;R/G

Blauwe Chinese tuinzetel
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen hocker met floraal decor, 20e eeuw 45x33øcm. Cond;G

Porseleinen figuur met mandoline
Startprijs 40 EUR

Duitse Sitzendorf porseleinen figuur, man met luit, omstreeks 1950. 13,5cm. Cond:G

Porseleinen bloemen
Resultaat: 80 EUR

Duitse Dresden porseleinen figuur, 20e eeuw jongen en bloemenmeisje. 16cm. Cond:G

2 Rijstkommen (1x haarscheur)
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.

Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor, in goede staat 17x21,5øcm.

Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor, in goede staat 17x21,5øcm.

Schemerlampvoet
Startprijs 50 EUR

Oude chinees porseleinen lampenvoet, 20e eeuw met floraal decor. 35x19øcm. Cond:G

3-Delig kaststel, begin 20e eeuw
Startprijs 100 EUR

Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw voorstelling met Chinese voorwerpen, gemerkt, 30x11øcm. Cond;G

2 Porseleinen vaasjes
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vaasjes, 1x 18e eeuws kan Xi met landschapsdecor, en 1x 19e eeuw floraal. 16x7øcm en 17x8øcm. Cond;G

2 Pullen met deksel
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Duitse bierpullen met tinnen deksels, 2e helft 20e eeuw 17-18cm. Cond;G

Kantonees theepotje
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuws Chinees porseleinen familie Roze trekpot met figurendecor. 12x15x8,5øcm. Cond:G

Japanse vaas
Resultaat: 100 EUR

Oude gemerkte Chinese vaas met drakendecor, groen en floraal decor, 1e helft 20e eeuw 25,5x10øcm. Cond:G