Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bretons staande klok met comtoise 3523
Bretons staande klok met comtoise
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Franse pendule met console, 19e eeuw 3512
Franse pendule met console, 19e eeuw

Resultaat:

675 EUR

Staande klok, Edenburgh 3505
Staande klok, Edenburgh
Startprijs 800 EUR
Jacobus Louis Hoedt, schapen op de hei 1029
Jacobus Louis Hoedt, schapen op de hei
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Gouden oorstekers met briljant 755
Gouden oorstekers met briljant

Resultaat:

800 EUR

Witgouden ring met saffier en briljant 655
Witgouden ring met saffier en briljant
Startprijs 800 EUR
Corpus Christi in zilveren lijst. 230
Corpus Christi in zilveren lijst.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Ram Colenbrander vaas, "Teen" 6010
Ram Colenbrander vaas, "Teen"

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Spinet met bankje 4097
Spinet met bankje

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Bijbel met zilveren sluiting 99
Bijbel met zilveren sluiting

Resultaat:

860 EUR

Witgouden collier met parel 29
Witgouden collier met parel
Startprijs 760 EUR
Verkocht
Boulle secretaire met bovenkast 4012
Boulle secretaire met bovenkast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Staande klok Neo-Gotisch 3594
Staande klok Neo-Gotisch

Resultaat:

750 EUR

Pendule 3587
Pendule
Startprijs 750 EUR
Franse pendule, dame met duif 3584
Franse pendule, dame met duif
Startprijs 750 EUR
Vuurvergulde pendule 3579
Vuurvergulde pendule
Startprijs 750 EUR
Staande skeletklok, Kieninger 3510
Staande skeletklok, Kieninger
Startprijs 750 EUR
2 Vuurvergulde kandelaren 2049
2 Vuurvergulde kandelaren
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Thomas Heesakkers, bospartij 1073
Thomas Heesakkers, bospartij

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
J. Stahn(1904-1997), trekpaarden met boomstammen 1070
J. Stahn(1904-1997), trekpaarden met boomstammen

Resultaat:

925 EUR

2 Miniatuurportretten, vergulde lijst 1069
2 Miniatuurportretten, vergulde lijst
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Ton Smits 1039
Ton Smits

Resultaat:

750 EUR

Chinees rol schilderij 1031
Chinees rol schilderij
Startprijs 750 EUR
Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, groot strandgezicht 1030
J.J.H. van Leeuwen, groot strandgezicht

Resultaat:

750 EUR

Schilderij, H. Breedveld 1005
Schilderij, H. Breedveld
Startprijs 750 EUR
Witgouden ring met briljant 654
Witgouden ring met briljant
Startprijs 750 EUR
Bloedkoralen collier met streeksluiting 78
Bloedkoralen collier met streeksluiting
Startprijs 750 EUR
Slavenband GG 36
Slavenband GG
Startprijs 750 EUR
Zilveren kandelaar 4
Zilveren kandelaar
Startprijs 750 EUR
Shida, vrouw 1047
Shida, vrouw
Startprijs 740 EUR
Bijbel met zilveren hoeken en sluiting 15
Bijbel met zilveren hoeken en sluiting
Startprijs 720 EUR
Verkocht
Vuurvergulde pendule 3677
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

700 EUR

Pendule 3625
Pendule
Startprijs 700 EUR
Speeldoos met 5 platen 2238
Speeldoos met 5 platen
Startprijs 700 EUR
Ijzeren geldkist 2002
Ijzeren geldkist
Startprijs 700 EUR
Ongesigneerd meisje met papbord 1072
Ongesigneerd meisje met papbord
Startprijs 700 EUR
Jan van der Leest 1010
Jan van der Leest
Startprijs 700 EUR
Gouden hanger met parel 252
Gouden hanger met parel
Startprijs 700 EUR
Witgouden ring met briljant 182
Witgouden ring met briljant
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Zilveren dienblad, Nederland 94
Zilveren dienblad, Nederland

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren koffieservies 5 delig 14
Zilveren koffieservies 5 delig

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Groot houten beeld 5020
Groot houten beeld

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese schotel, 17e-18e eeuw 6027
Chinese schotel, 17e-18e eeuw

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Empire pendule 3630
Empire pendule

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
6 Kang Xi borden 6038
6 Kang Xi borden

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
5-Delig klokkenstel, 19e eeuw 3664
5-Delig klokkenstel, 19e eeuw

Resultaat:

585 EUR

Vergulde kolompendule 3559
Vergulde kolompendule
Startprijs 650 EUR
Cloissonne wierookpot 2028
Cloissonne wierookpot
Startprijs 650 EUR
Verkocht
ANWB reclamebord 2013
ANWB reclamebord

Resultaat:

650 EUR

Piet van Wijngaerdt 1057
Piet van Wijngaerdt
Startprijs 650 EUR
J.J.H. van Leeuwen, bollenveld 1043
J.J.H. van Leeuwen, bollenveld
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Groot zilveren bestek, puntfilet 439
Groot zilveren bestek, puntfilet

Resultaat:

1.200 EUR

2 Zilveren kandelaren 88
2 Zilveren kandelaren
Startprijs 650 EUR
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw 70
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw
Startprijs 650 EUR
Verkocht
2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw 6032
2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Witgouden collier met briljant hanger 180
Witgouden collier met briljant hanger

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering 4091
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Eikenhouten Louis Quinze secretaire 4062
Eikenhouten Louis Quinze secretaire

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Eikenhouten hoekkast 4013
Eikenhouten hoekkast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Schildpad klok 3631
Schildpad klok

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote wandklok 3529
Grote wandklok

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Schilderij,  Gorter 1089
Schilderij, Gorter

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Evert Moll, Rotterdamse haven 1082
Evert Moll, Rotterdamse haven

Resultaat:

590 EUR

Verkocht
Schilderij, August Löffler 1077
Schilderij, August Löffler

Resultaat:

650 EUR

C. Hens 1878 1062
C. Hens 1878
Startprijs 600 EUR
G. Hattink 1880 1061
G. Hattink 1880
Startprijs 600 EUR
Serie etsen 11x 1046
Serie etsen 11x
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Else Berg 1017
Else Berg

Resultaat:

1.200 EUR

Gouden rozetring met peridot en briljant 326
Gouden rozetring met peridot en briljant
Startprijs 600 EUR
Zilveren koffiekan 225
Zilveren koffiekan
Startprijs 600 EUR
Zilveren comfoor met ketel 42
Zilveren comfoor met ketel
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Engels mahoniehouten kabinet 4044
Engels mahoniehouten kabinet

Resultaat:

600 EUR

Uurwerk Boulle 3616
Uurwerk Boulle
Startprijs 590 EUR
Witgouden ring met diamant 609
Witgouden ring met diamant
Startprijs 580 EUR
Zilveren  tabakspot en pijpcomfoor 92
Zilveren tabakspot en pijpcomfoor
Startprijs 580 EUR
Verkocht
2 Chinese schotels 18e eeuw 6026
2 Chinese schotels 18e eeuw

Resultaat:

560 EUR

Verkocht
Bronzen beeld marianne Houtkamp 5040
Bronzen beeld marianne Houtkamp

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Witgouden ring met briljant 60
Witgouden ring met briljant

Resultaat:

520 EUR

Zilveren pronkbeker 43
Zilveren pronkbeker
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Gouden collier met briljant-hanger 6
Gouden collier met briljant-hanger

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
RAM Colenbrander vaas, "Woelig" 6007
RAM Colenbrander vaas, "Woelig"

Resultaat:

550 EUR

Gouden armband met carneool 259
Gouden armband met carneool
Startprijs 525 EUR
Gouden ring met robijn en briljant 33
Gouden ring met robijn en briljant
Startprijs 525 EUR
Verkocht
Majolica bloempot op zuil 6017
Majolica bloempot op zuil

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels 6014
Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Imari scheerbekken, 18e eeuw 6039
Imari scheerbekken, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong" 6006
3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong"

Resultaat:

500 EUR

Friese stoelklok 3670
Friese stoelklok
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Engels staand horloge 3525
Engels staand horloge

Resultaat:

500 EUR

Engelse staande klok 3524
Engelse staande klok
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Engelse staande klok 3521
Engelse staande klok

Resultaat:

550 EUR

Geldkistje met plaquettes 2375
Geldkistje met plaquettes
Startprijs 500 EUR
J.A. Kingston 1890 1111
J.A. Kingston 1890
Startprijs 500 EUR
Louis W. van Soest 1108
Louis W. van Soest
Startprijs 500 EUR
Fedor van Kregten 1103
Fedor van Kregten
Startprijs 500 EUR
Schilderij vismarkt 1098
Schilderij vismarkt
Startprijs 500 EUR