Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren sierkurk
Resultaat: 40 EUR

Zilveren sierkurk bekroond door kat met hoge rug en bokaal tussen de benen en 925/000 zilveren lekring met parelranden Mt. Esmann Juweliers Utrecht. In goede staat

Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 180 EUR

Grote antieke Chinese penselenpot omstreeks 1900 of ouder met tekst en rondom figuren in landschap. 17,9x14,2øCm.

Mahonie glaskast Willem 3
Startprijs 180 EUR

Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G

Hanger collier zilver zirconia's
Startprijs 80 EUR

Zilveren Y-collier, 925/000, met citrien en zirconia's. Ankercollier met in het midden een hanger met 2 rozetten bezet met een ovaal gefacetteerde citrien en versierd met een rand met zirconia's. Tuss...

Eiken secertaire ca. 1860
Resultaat: 140 EUR

Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G

6 biedermeier stoelen
Startprijs 180 EUR

Zes antieke mahoniehouten stoelen biedermeier omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R

Zilveren poederdoos
Startprijs 50 EUR

Zilveren poederdoos, 800/000. Rond model met Djokja bewerking. ø70x15 mm. In goede staat.

Zilveren pasteischep
Startprijs 60 EUR

Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands.Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jaco...

Yixing trekpotje, kersenbloesem
Startprijs 150 EUR

Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G

mahonietafel omstreeks 1900
Startprijs 50 EUR

Antiekie Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.

Messing spiegel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G

Ring met Tanzaniet, Robijn en Bergkristal
Startprijs 200 EUR

Strakke ring, 375/000, met tanzaniet, robijn en bergkristal. Aan de bovenzijde is de ring versierd met in het midden een rond gefacetteerde tanzaniet, ø 6 mm, daaromheen zit een opengwerkt kruis bezet...

Zilveren kapspiegel
Startprijs 120 EUR

Fraaie zilveren handspiegel,835/000, Hollands. Ovale handspiegel met een rand met lijnen, verfraaid met kruizen en bekroond met een uitbundige strik. Bevestigd op een greep konisch gevormd met takbew...

Mahonie bestekcasette
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.

Collier van Chrysopraas met gouden sluiting
Startprijs 190 EUR

Collier van chrysopraas met gouden karabijnsluiting, 585/000, fraai verlopend in kleur. ronde kralen, ø 10 mm. geknoopte lengte 45,5 cm. ca 59 gr

Gouden broche
Resultaat: 90 EUR

Gouden broche, 585/000, met pareltjes. Oude zeer fijn bewerkte broche, bestaande uit 3 bolletjes met filigrainbewerking en verfraaid met zeer kleine pareltjes. Lengte 40 mm. ca 3,2 gr

Schuman Arzberg servies
Startprijs 90 EUR

Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G

Divers Duits servies
Resultaat: 15 EUR

Divers oud Duits porseleinen Zwiebelmuster, Hutschenreuther, Kahla, Schumanu Bavaria, 19 delen, schalen bonbonschalen, dessertschalen, roomset 7-30cm, minimale chip mogelijk, Cond:G

Zilveren eilepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 835/000 eilepel met getorste steel en gegraveerd heft, Mt. C. Hooykaas Schoonhoven, jl.: L: 1895, ca 33gr. 18cm. In goede staat

Gouden ring met oranje steen
Startprijs 120 EUR

Gouden ring, 585/000, met oranje steen. Ring met grote ovale gefacetteerde oranje steen, 14x10 mm, met brede gouden rand. ø 53 ca. 6,3 gr.

Gouden ring met lichtgroene steen
Startprijs 120 EUR

Gouden ring, 585/000, met licht groene steen. Gouden ring met vierkant uitgewerkte zetkast met krullen, bezet met een smaragd geslepen licht groene steen, 9x11mm. ø 55, ca. 5,5 gr. Steen is iets afges...

Grote zilveren broche met steen
Startprijs 30 EUR

Grote ovale zilveren broche met grote bruine steen met aders. 4x7 cm

Gouden oorschroeven, bloedkoraal
Resultaat: 60 EUR

Gouden oorschroeven, 585/000, met bloedkoraal. Oorschroeven met een bloemmodel, voorzien van gravering en een bloedkoraal, ø oorschroef 12 mm. ca.3 gr.

3 petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke petroleumlampen omstreeks 1900, 1x opaline, 1x keramiek, 1x compositiemetaal transparant glas. 36-45cm.Cond:G

Beschilderd dienblad
Resultaat: 25 EUR

Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G

Zilveren bruidegomspijpje pistool
Startprijs 120 EUR

Zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een pistool, 835/000, versierd met ruit- en getrebleeerde gravures.ca 1875 Voorzien van restauratie bij de loop en voorzien van een enkel deukje. lengte 12 cm.

Etui met zilveren vleesvorken
Resultaat: 20 EUR

Etui met 4 zilveren vleesvorken, 800/000. Vier zilveren vleesvorken met vergulde tanden en een zilveren heft met krulversiering en aan de onderzijde van de steel een medaillon. Lengte 21 cm. In origin...

Gouden ring bewerkt
Startprijs 100 EUR

Gouden ring 585/000, met ruwe bewerking. Ring met overlopend deel aan de bovenzijde met deels geruwde bewerking. Merk Eclat. ca 4,1 gr. ø 58 Nieuw

Gouden oorstekers met briljant
Resultaat: 800 EUR

Solitair oorstekers GG/WG 585/000 met briljant. Oorstekers GG voorzien van een WG spiegelchaton met daarin een briljant geslepen diamant ca 0.35 crt. per stuk. ca 3.35 gr. ø oorknop 7.8 mm. De oorknop...

Tas met zilveren beugel
Startprijs 250 EUR

Tas met zilveren beugel en rokhaak, 835/000. Zwarte fluwelen tas met een zilveren gecontourneerde beugel, voorzien van getorste rand en met opengewerkt Hollands decor met putti's. De drukknop voor de ...

Kristallen coupe
Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen coupe met amandelslijpsel en 835/000 zilveren poot met parelrand, geplaatst op zwart houten basement, Mt. J.M van Kempen en Zn. Voorschoten, omstreeks 1880, ø11,5x11cm. In goede s...

Barnsteen oorhangers
Resultaat: 45 EUR

Zilveren oorhangers met barnsteenhangers. Oorringen met scharnier voorzien van bewerkt hanger waaraan een bewerkte driehoekige barnstenen hanger zit. Lengte 72 mm.

Lot diverse sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche

Gouden ring met granaat
Startprijs 90 EUR

Gouden ring, 585/000, met granaat. Langwerpige model met zetrand met gekretste bewerking en een ovaal gefacetteerde granaat, Grootte kop 30x15 mm. ø 56 ca. 7 gr.

N. Steffelaar, kinderen in de duinen
Startprijs 1.500 EUR

Nicolaas Steffelaar 1852-1918 kinderen in de duinen olieverf op linnen 73x55cm. Cond:G

Willem Maris
Startprijs 1.500 EUR

Willem Maris 1844-1910 Hollands poldergezicht met koeien en windmolens, olieverf op linnen 41x30cm. Cond;G

2 Porseleinen Rosenthal vaasjes
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen, studio-line, omstreeks 1990 16-20cm. Cond;G

Wortelnoten hangkastje
Resultaat: 50 EUR

Hollandse wortelnoten hangvitrinekast in barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 86x85x24cm. Cond:G

Schoorsteenstuk met spiegel
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd schouwstuk met geslepen spiegtel omstreeks 1900 met eiken lijst, dorpshaven met figuren. 100x100cm. Cond:G

Ronde etageretafel met los dienblad
Startprijs 150 EUR

Antieke eikenhouten Art Deco etageretafel met glazen bladen, bovenste blad afneembaar(dienblad) omstreeks 1920, 90x60cm. Cond;G

5 borden Chinees decor
Resultaat: 30 EUR

Vijf antieke keramieken borden met Chinees decor, omstreeks 1900, mogelijk Petrus Regout, in goede staat 20øcm.

Grote majolica Ampfora vaas
Startprijs 50 EUR

Grote oude Italiaanse Majolica ampfora vaas, gemerkt 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R

Bewerkte spiegel
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten bewerkte spiegel met snijwerk en rocailles 135cm. Minimale beschadigingen. Con:R/G

Naaitafeltje
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870, binnenleven met vakverdeling, 3 spantpoot(licht verkleurd door zon) 77x54x42cm. Cond:G

Kapspiegel
Resultaat: 60 EUR

Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G

15 miniaturen
Startprijs 15 EUR

Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G

Makkumse tegels
Startprijs 15 EUR

Zeven delen oud Makkums keramiek, 20e eeuw, 3 tegels, 2 schaaltjes, 2 schalen (chip) 8-16cm. Cond:R/G

Comtoise
Resultaat: 195 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G

Van Trirum
Startprijs 350 EUR

J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G

Stilleven met kreeft gesigneerd J. Guillaume
Startprijs 300 EUR

Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G

Oosters schilderij
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, Oosters gebouw met Arabische figuren olieverf op linnen 35x45cm Cond:G

Oosters schilderij
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters zeegezicht met boot en figuren, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G

Gerard Krol
Startprijs 150 EUR

Gerard Krol, 1882-1950 Enschede, koeien bij beek, olieverf op paneel 47x36cm. Cond:G

Avondlandschap
Resultaat: 240 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, italiaans landschap met figuren op rots bij kust, olieverf op paneel, 31x22cm. Cond:G

Schilderij Königsse, berglandschap
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920 Königsee Berglandschap, scheur linkse boom, olieverf op linnen 100x70cm. Cond;R

H.C. van Mourik, stilleven
Resultaat: 190 EUR

H.C. van Mourik 1877-1944 stilleven met tin en fruit, olieverf op paneel 36x32cm. Cond:G

Koeien in landschap
Resultaat: 200 EUR

A. Reibmayer 1881-1941, Duitse school, landschap met koeien, boerin en melkkar, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

Litho, Jan Cremer
Resultaat: 70 EUR

Jan Cremer '90 nr 271/300, Enschede 1940-. Abstracte compositie, lithografie op papier. 70x51cm. Cond:G

P. Renard, strandgezicht
Startprijs 150 EUR

P. Renard 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 30x40cm. Cond:G

Anton Reuvers
Resultaat: 70 EUR

Anton Reuvers Enschede, roeiboot met figuren op water, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond;G

Jaap van Kregten
Resultaat: 100 EUR

Jaap van Kregten, 1878-1987 Enschede, groot landschap met koeien, olieverf op linnen 75x90cm. Cond;G

C. Cornelisz, peren
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met peren in schaal, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G

Schilderij, H.H. Ros
Resultaat: 90 EUR

H.H.Ros, omstreeks 1920, landschap met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Man en vrouw op terras
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, man en vrouw op terras bij water, olieverf op paneel. 40x32cm. Cond:G

Naar Mesdag
Resultaat: 50 EUR

Mesdag(naar) omstreeks 1900, vissersboten op zee, olieverf op paneel 28x18cm. Cond;G

H. Haerendel, Hollands havengezicht met figuren
Resultaat: 185 EUR

Harry Haerendal 1896-1991 Duitse school, stadshaven met figuren en visvangst, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G

Ets, Jan Sirks
Startprijs 60 EUR

Jan Sirks 1885-1938, steiger Amsterdam, ets op papier 52x39cm. Cond:G

Julius P.Junghanns, paardenkar
Resultaat: 90 EUR

Julius.P Junghanns 1926, 1876-1958 Duitse school, boer op paardenkar, lithografie op papier 34x39cm. Cond:G

Aquarel J.G. Smits, kinderen bij waterput
Startprijs 200 EUR

J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G

Rolf Wafs, bosgezicht
Startprijs 100 EUR

Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G

Witgouden Choker
Startprijs 2.900 EUR

Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm, voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen ...

Gouden armband breed
Startprijs 1.900 EUR

Mooie brede gouden armband, 750/000, 24 mm. Armband met in het midden een Frans gourmetschakel versierd met een rand met dubbele ballen. Voorzien van bakslot en 2 veiligheden. ca 49 gr. Lengte 20 cm. ...

Zilveren broodmand
Resultaat: 300 EUR

Prachtige zilveren broodmand, 835/000, schuitmodel met opengewerkt spijlmotief en een ajour gewerkte baan met een hartmotief. De rand is voorzien van een opgesoldeerde pareldraad en de mand staat op e...

Gouden medaille Juliana
Startprijs 350 EUR

Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat

2 Perzische tapijten
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Perzische kleden met floraal decor, 1 met zandkleuren, en 1 met blauw-rood. 64x97cm en 140x203cm. Cond':R/G

Zilveren schaar met ketting
Resultaat: 140 EUR

Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...

2 Perzische kleedjes 80x60cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee kleinere Perzische kleedjes, pastelkleuren, 60x77cm. Cond:G

Perzisch kleedje 80x90cm. + kussen
Startprijs 50 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed en kussen, creme-blauw-zwart, in goede staat 38x43cm en 97x84cm. Cond:G

Horloge lasale
Startprijs 35 EUR

Lasale dameshorloge, double, langwerpig model. 14x20mm. lengte 17 cm. In redelijk goede staat.

Zilveren zakhorloge met chatelaine
Startprijs 360 EUR

Zilveren Zakhorloge, Engels, 925/000, A.W.W. Co. Waltham Mass., ø 49. Met koperen beschermkap. Voorzien van chatelaine met drie signetten, MT.: J.F.Hullerman, jl.: L 1820.

Monogram W.B, stadsgezicht Brugge
Startprijs 50 EUR

Monogram W.B 1972 stadgezicht met gracht, gemengde techniek op linnen, 50x60cm. Cond:G

Schilderij, 3 poezen
Resultaat: 60 EUR

Monogram R.T 2e helft 20e eeuw, stilleven met poezen, olieverf op paneel. 20x25cm. Cond:G

Witgouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 290 EUR

Witgouden rting, 585/000, met saffier en diamant. Witgouden ring met peervormig gefacetteerde blauw saffier, 1,12 crt, versierd met een rand bezet met kleien diamantjes, totaal ca 0,06 crt. ø 54, ca 3...

Witgouden oorhangers met parels
Startprijs 500 EUR

Witgouden oorstekers, 750/000, met briljant en zwarte parels. oorstekers met briljant geslepen diamanten en daaronder een grijze Zuidzee parel ø 11/12 mm. Totaal ca.0.03 crt

4 Oude Franse poppen, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vier grote oude Franse celluloid en hard plastic poppen, omstreeks 1940-1960 Cond:G

4 Grote oude babypoppen ca. 1930-1950
Resultaat: 45 EUR

Vier oude baby poppen omstreeks 1930-1950, 3 x papier mache en 1x hard plastic, Duitsland/Frankrijk 45-60cm. Cond:R/G

Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander
Resultaat: 425 EUR

Ernemann Friedrich Sander, 1925 Leipzig. liegende Frau, bronzen sculptuur, in goede staat 19cm. Cond:G

Bronzen beeld man met koude handen
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 man in 17e eeuwse klederdracht die zijn handen opwarmt in goede staat 17cm. Cond:G

Zilveren zoutvaatjes in cassette
Resultaat: 220 EUR

Cassette voorzien van vier zilveren specerijenbakjes ovaal model op 4 krulpootjes met fraaie bloemversiering. Voorzien van glazen binnenbakjes en drie bijpassende zilveren lepeltjes, 950/000. MT.:Clau...

Bronzen beeld, Bachus
Startprijs 200 EUR

Brons gegoten Bachhus 20e eeuw mooie patina, in goede staat 25cm.

Bronzen beeld, man met zwaard
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen zwaardvechter op zwart marmeren basement, ongemerkt, met etiket Ludvik Simek, chips marmer verder in goede staat 23cm.

Schilderij hond met wild
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G

P.Bes, Litho
Resultaat: 50 EUR

Peter Bes, eigendruk 9/25, op het gazon, lithografie op papier 60x50cm.

Marie Acosi
Startprijs 40 EUR

Marie Acosi? moderne compositie van poppen, acryl op linnen 50x50cm. Cond:G

Bronzen vrouw met hond, Art Nouveau
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw dansende Oosterse vrouw, 50cm. Cond;G

Bronzen dame op zwaan
Resultaat: 170 EUR

Groot bronzen beeld, in Jugendstilstijl, vrouw staat op zwaan 2e helft 20e eeuw 79cm. Cond:G