Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Sture Lundgren, kust 1193
Sture Lundgren, kust

Resultaat:

40 EUR

Edouard Houbolt, Loosduinen 1194
Edouard Houbolt, Loosduinen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3 Antieke landkaarten 1195
3 Antieke landkaarten

Resultaat:

60 EUR

Drie Japanse houtsnedes 1196
Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 120 EUR
Drie Japanse houtsnedes 1197
Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Hollandse School, winter 1198
Hollandse School, winter

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Anton Reuvers 1199
Anton Reuvers

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
 Jaap van Kregten 1200
Jaap van Kregten

Resultaat:

100 EUR

F. Corsius, stoomboot 1201
F. Corsius, stoomboot
Startprijs 180 EUR
Drie Japanse houtsnedes 1202
Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 120 EUR
Drie Japanse houtsnedes 1203
Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Bloemstilleven, 18e-19e eeuw 1204
Bloemstilleven, 18e-19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, zeilschip 1205
Schilderij, zeilschip

Resultaat:

75 EUR

Schilderij kippen 1206
Schilderij kippen
Startprijs 120 EUR
Ongesigneerd 19e eeuw 1207
Ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Ongesigneerd 1800 1208
Ongesigneerd 1800

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
M. Wagner 1209
M. Wagner

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Roland Terpstra 1210
Roland Terpstra

Resultaat:

150 EUR

B. Schulte, stadsgezicht 1211
B. Schulte, stadsgezicht
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Stilleven, onduidelijk gesigneerd 1212
Stilleven, onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. van Delden, waterlandschap met molen 1213
J. van Delden, waterlandschap met molen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, peren 1214
C. Cornelisz, peren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, citroen (groot) 1215
C. Cornelisz, citroen (groot)

Resultaat:

135 EUR

Ikoon 1216
Ikoon
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 etsen Ids Wiersma 1217
2 etsen Ids Wiersma

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6 diverse werken Ids Wiersma 1218
6 diverse werken Ids Wiersma

Resultaat:

325 EUR

Hans Paus 1219
Hans Paus
Startprijs 130 EUR
Kroes, woonwagens met kinderen 1220
Kroes, woonwagens met kinderen
Startprijs 250 EUR
W.H. Köhler 1221
W.H. Köhler
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Schilderij moeder met kind 1222
Schilderij moeder met kind

Resultaat:

90 EUR

Schilderij eendjes 1223
Schilderij eendjes
Startprijs 100 EUR
Wilhelm Skoglund, berkeboom 1224
Wilhelm Skoglund, berkeboom
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Smedberg, landschap 1225
Smedberg, landschap

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Else Berg 1226
Else Berg

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
W. Mosblech 1227
W. Mosblech

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Voorouderportretten 1228
Voorouderportretten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij 1229
Schilderij

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Germ de Jong, Binnenhof 1230
Germ de Jong, Binnenhof

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Modern ongesigneerd werk 1231
Modern ongesigneerd werk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Duivel met gezette dames 1232
Duivel met gezette dames

Resultaat:

225 EUR

Stadsgezicht A. Terhell 1233
Stadsgezicht A. Terhell
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Schilderij, ongesigneerd 19e eeuw 1234
Schilderij, ongesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
7 aquatinta 18e eeuw 1235
7 aquatinta 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Antieke Franse gravure Ravenet 1236
Antieke Franse gravure Ravenet
Startprijs 80 EUR
J.G.P. Somer 1818 1237
J.G.P. Somer 1818
Startprijs 60 EUR
3 18e eeuwse werken 1238
3 18e eeuwse werken
Startprijs 120 EUR
2 werken 19e eeuw 1239
2 werken 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3 aquarellen omstreeks 1800 1240
3 aquarellen omstreeks 1800

Resultaat:

80 EUR

3x aquatinta omstreeks 1800 1241
3x aquatinta omstreeks 1800
Startprijs 80 EUR
3 werken C.G Verburgh 1242
3 werken C.G Verburgh
Startprijs 120 EUR
3 werken C.G Verburgh 1243
3 werken C.G Verburgh
Startprijs 120 EUR
5 werken C.G Verburg 1244
5 werken C.G Verburg
Startprijs 300 EUR
Schilderij, riviergezicht 1245
Schilderij, riviergezicht
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Schilderij Rudi Kohl 1246
Schilderij Rudi Kohl

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
J.D Hinrichs 1247
J.D Hinrichs

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, H.H. Ros 1248
Schilderij, H.H. Ros

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, H.H. Ros 1249
Schilderij, H.H. Ros

Resultaat:

90 EUR

Man en vrouw op terras 1250
Man en vrouw op terras
Startprijs 150 EUR
Verkocht
C.V. Kervel, zwarte periode 1251
C.V. Kervel, zwarte periode

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, opvliegende eenden 1252
Onduidelijk gesigneerd, opvliegende eenden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
B. Salviati 1253
B. Salviati

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Anna Maria Blaauw, aquarel met bloemen 1254
Anna Maria Blaauw, aquarel met bloemen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, J.R. Ruys 1255
Schilderij, J.R. Ruys

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. Heine 1256
A. Heine

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jac van Rossum 1257
Jac van Rossum

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wintergezicht, monogram 1258
Wintergezicht, monogram

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eendjes, onduidelijk gesigneerd 1259
Eendjes, onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Maria Wandscheer 1260
Maria Wandscheer

Resultaat:

100 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes 1261
Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 100 EUR
Twee antieke Japanse houtsnedes 1262
Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd omstreeks 1900 1263
Ongesigneerd omstreeks 1900
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Naar Mesdag 1264
Naar Mesdag

Resultaat:

50 EUR

Twee Japanse houtsnedes 1265
Twee Japanse houtsnedes
Startprijs 80 EUR
Verkocht
V. Voorthuizen, bloemstilleven 1266
V. Voorthuizen, bloemstilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Pützhofen 1267
Pützhofen

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
A. Höppner stilleven 1268
A. Höppner stilleven

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lansdschap C.Y Mension 1269
Lansdschap C.Y Mension

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Onduid. gesigigneerd, gitarist 1270
Onduid. gesigigneerd, gitarist

Resultaat:

70 EUR

A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan 1271
A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan
Startprijs 125 EUR
Portret in prachtige lijst (Jean Rosquini?) 1272
Portret in prachtige lijst (Jean Rosquini?)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Stadsgezicht naar C. Springer 1273
Stadsgezicht naar C. Springer

Resultaat:

90 EUR

E. Bröcken 1274
E. Bröcken
Startprijs 80 EUR
Hera '68 1275
Hera '68
Startprijs 80 EUR
Gesigneerd Tholen? 1942 1276
Gesigneerd Tholen? 1942
Startprijs 40 EUR
G. Wiegman 1277
G. Wiegman
Startprijs 150 EUR
G. Wiegman 1278
G. Wiegman
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Tekening, Gelderse kade 1279
Tekening, Gelderse kade

Resultaat:

100 EUR

M. Christoph, vrouw aan waterkant 1280
M. Christoph, vrouw aan waterkant
Startprijs 80 EUR
Portret Duitse school M.O 1281
Portret Duitse school M.O
Startprijs 70 EUR
Monogram M.O stilleven 1282
Monogram M.O stilleven
Startprijs 60 EUR
E. Küchenthal 1930 1283
E. Küchenthal 1930
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Simon Kramer, stadsgezicht 1284
Simon Kramer, stadsgezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Axel Hamborn, stadsgezicht 1285
Axel Hamborn, stadsgezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
v.d.Burg, schapen 1286
v.d.Burg, schapen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
W. v. Oort, plassenlandschap 1287
W. v. Oort, plassenlandschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Haamstra, stadsgezicht 1288
Haamstra, stadsgezicht

Resultaat:

75 EUR