Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

J. v. Vuuren, boerderijen in landschap 1036
J. v. Vuuren, boerderijen in landschap
Startprijs 250 EUR
Verkocht
J.W. van Trirum, spelende kittens in interieur 1033
J.W. van Trirum, spelende kittens in interieur

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
A.J. Zwart 1022
A.J. Zwart

Resultaat:

400 EUR

Corneille 1112
Corneille
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Avondlandschap 1099
Avondlandschap

Resultaat:

240 EUR

Daalhof, konijntjes 1106
Daalhof, konijntjes
Startprijs 225 EUR
Joop Kropff, Amsterdam 1088
Joop Kropff, Amsterdam
Startprijs 225 EUR
Gerard J. Bos, koeien in landschap bij water 1087
Gerard J. Bos, koeien in landschap bij water
Startprijs 225 EUR
 Canjels, schelpenvissers 1374
Canjels, schelpenvissers
Startprijs 200 EUR
Aquarel J.G. Smits, kinderen bij waterput 1349
Aquarel J.G. Smits, kinderen bij waterput
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Harm Kammerlingh Onnes 1346
Harm Kammerlingh Onnes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Slavica Sekuloski, dame met parasol 1310
Slavica Sekuloski, dame met parasol

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
H. Haerendel, Hollands havengezicht met figuren 1299
H. Haerendel, Hollands havengezicht met figuren

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
6 diverse werken Ids Wiersma 1218
6 diverse werken Ids Wiersma

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Bloemstilleven, 18e-19e eeuw 1204
Bloemstilleven, 18e-19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

J.M. Beek, boten bij strand 1190
J.M. Beek, boten bij strand
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Charles Duval, zonsondergang 1182
Charles Duval, zonsondergang

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, Emile Lecomte 1181
Schilderij, Emile Lecomte

Resultaat:

200 EUR

Bouhuys, Deventer school 1180
Bouhuys, Deventer school
Startprijs 200 EUR
Hippolyte van Soom 1179
Hippolyte van Soom
Startprijs 200 EUR
Verkocht
H. Hearendel, visserslandschap Volendam 1178
H. Hearendel, visserslandschap Volendam

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
H. Haerendel 1173
H. Haerendel

Resultaat:

185 EUR

Wagner, vissersvrouwen 1172
Wagner, vissersvrouwen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Heyboer 1168
Heyboer

Resultaat:

200 EUR

Schilderij stilleven met bloemen 1167
Schilderij stilleven met bloemen
Startprijs 200 EUR
A. Beek, Volendam '95 1166
A. Beek, Volendam '95
Startprijs 200 EUR
Jurrien Marinus Beek 1162
Jurrien Marinus Beek
Startprijs 200 EUR
Schilderij, vrouw 1161
Schilderij, vrouw
Startprijs 200 EUR
Hans Liska 1160
Hans Liska
Startprijs 200 EUR
Hans Liska 1158
Hans Liska
Startprijs 200 EUR
Hans Liska 1157
Hans Liska
Startprijs 200 EUR
Hans Liska 1154
Hans Liska
Startprijs 200 EUR
Peter Klashorst, "Smoking Girl" 1142
Peter Klashorst, "Smoking Girl"
Startprijs 200 EUR
Heinrich Putshofen-Esters 1135
Heinrich Putshofen-Esters
Startprijs 200 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1132
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 200 EUR
H. Hardwies 1131
H. Hardwies
Startprijs 200 EUR
H. v. Tankeren, stalinterieur 1121
H. v. Tankeren, stalinterieur
Startprijs 200 EUR
Verkocht
19e eeuws poezenschilderij 1097
19e eeuws poezenschilderij

Resultaat:

225 EUR

Schilderij op koper 1090
Schilderij op koper
Startprijs 200 EUR
Beyer Düsseldorf 1080
Beyer Düsseldorf
Startprijs 200 EUR
H.K. Onnes 1075
H.K. Onnes
Startprijs 200 EUR
H.K. Onnes, huizen 1074
H.K. Onnes, huizen
Startprijs 200 EUR
Miniaturis Rebo 1056
Miniaturis Rebo
Startprijs 200 EUR
Verkocht
H.K. Onnes, kinderportret 1025
H.K. Onnes, kinderportret

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hobbe Smith, tjank op water 1019
Hobbe Smith, tjank op water

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Hobbe Smith, zeilboot op water 1018
Hobbe Smith, zeilboot op water

Resultaat:

260 EUR

Barokschilderij putti 1016
Barokschilderij putti
Startprijs 200 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1535
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 180 EUR
35 Gravures, anno 1694 1496
35 Gravures, anno 1694
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Anna Maria Blaauw, aquarel met bloemen 1254
Anna Maria Blaauw, aquarel met bloemen

Resultaat:

200 EUR

F. Corsius, stoomboot 1201
F. Corsius, stoomboot
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Schilderij paarden 1184
Schilderij paarden

Resultaat:

150 EUR

Theo Goedvriendt 1187
Theo Goedvriendt
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Interieur met bloemen 1104
Interieur met bloemen

Resultaat:

190 EUR

Maria Ruiter de Wit 1534
Maria Ruiter de Wit
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1388
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
H. Bogaerts, portret 1331
H. Bogaerts, portret

Resultaat:

150 EUR

C. Permeke 1305
C. Permeke
Startprijs 150 EUR
G. Wiegman 1278
G. Wiegman
Startprijs 150 EUR
G. Wiegman 1277
G. Wiegman
Startprijs 150 EUR
Portret in prachtige lijst (Jean Rosquini?) 1272
Portret in prachtige lijst (Jean Rosquini?)
Startprijs 150 EUR
Man en vrouw op terras 1250
Man en vrouw op terras
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Germ de Jong, Binnenhof 1230
Germ de Jong, Binnenhof

Resultaat:

150 EUR

W.H. Köhler 1221
W.H. Köhler
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Roland Terpstra 1210
Roland Terpstra

Resultaat:

150 EUR

Edouard Houbolt, Loosduinen 1194
Edouard Houbolt, Loosduinen
Startprijs 150 EUR
Troelstra, winter 1191
Troelstra, winter
Startprijs 150 EUR
Stadsgezicht. 1188
Stadsgezicht.
Startprijs 150 EUR
P. Renard, strandgezicht 1164
P. Renard, strandgezicht
Startprijs 150 EUR
Stadsgezicht, Bijker 1156
Stadsgezicht, Bijker
Startprijs 150 EUR
Van Raamsdonk, Watermolen 1153
Van Raamsdonk, Watermolen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Schilderij, Baayens 1151
Schilderij, Baayens

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Diverse werken Ids Wiersma 1146
Diverse werken Ids Wiersma

Resultaat:

300 EUR

E. Bossina 1134
E. Bossina
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Heyendahl 1133
Heyendahl

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
E. Körner 1124
E. Körner

Resultaat:

150 EUR

Victor Bauffe 1120
Victor Bauffe
Startprijs 150 EUR
Schilderij, bloembollenveld 1116
Schilderij, bloembollenveld
Startprijs 150 EUR
Verkocht
H.C. van Mourik, stilleven 1114
H.C. van Mourik, stilleven

Resultaat:

190 EUR

Pieter van Goudwaart 1962 1105
Pieter van Goudwaart 1962
Startprijs 150 EUR
Schilderij Königsse, berglandschap 1100
Schilderij Königsse, berglandschap
Startprijs 150 EUR
W. v.d Ven, bloesembomen 1096
W. v.d Ven, bloesembomen
Startprijs 150 EUR
onduidelijk, bloemenverkopers met ezelkar 1095
onduidelijk, bloemenverkopers met ezelkar
Startprijs 150 EUR
Adolf Weibel 1094
Adolf Weibel
Startprijs 150 EUR
Van Looy, eenden 1086
Van Looy, eenden
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Trambowicz, surrealist 1079
Trambowicz, surrealist

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Marek Ruzyk 1078
Marek Ruzyk

Resultaat:

150 EUR

Joop Kroppf 1065
Joop Kroppf
Startprijs 150 EUR
Gerard Krol 1064
Gerard Krol
Startprijs 150 EUR
Verkocht
19e Eeuws aquarel, dame in hal 1063
19e Eeuws aquarel, dame in hal

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
4 etsen Ids Wiersma 1042
4 etsen Ids Wiersma

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
7 aquatinta 18e eeuw 1235
7 aquatinta 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
H. Welcher, boten met molen 1189
H. Welcher, boten met molen

Resultaat:

110 EUR

Hans Paus 1219
Hans Paus
Startprijs 130 EUR
Miniatuur schilderij 1119
Miniatuur schilderij
Startprijs 130 EUR
H. van Gaag, Hollandse winter 1438
H. van Gaag, Hollandse winter
Startprijs 125 EUR