31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Ets, gezicht op Kampen 1531
Ets, gezicht op Kampen

20 EUR

Israelische ets 1532
Israelische ets
Startprijs 15 EUR
Schilderij, Duitse school 1533
Schilderij, Duitse school

15 EUR

Schilderij, schapen op hei 1517
Schilderij, schapen op hei

30 EUR

Landkaart en 2 etsen 1518
Landkaart en 2 etsen
Startprijs 20 EUR
B. Kaiser 1519
B. Kaiser
Startprijs 20 EUR
Webert 1520
Webert

20 EUR

Vincent, oleografie 1521
Vincent, oleografie

25 EUR

Papyrus schilderij 1522
Papyrus schilderij
Startprijs 20 EUR
Religieuze reproductie 1523
Religieuze reproductie
Startprijs 20 EUR
Francois Viccon 1524
Francois Viccon
Startprijs 20 EUR
Ets, Starenberg 1525
Ets, Starenberg

20 EUR

4 Litho's Duitsland 1526
4 Litho's Duitsland

30 EUR

Shoultz Carnoff 1527
Shoultz Carnoff

20 EUR

Schilderij, D. Hartveld 1528
Schilderij, D. Hartveld

35 EUR

2 Werken, winter en ree 1529
2 Werken, winter en ree

20 EUR

Schilderij Karl Müller 1530
Schilderij Karl Müller

30 EUR

Schilderij W.H.F Exmann 1510
Schilderij W.H.F Exmann

25 EUR

5 etsen Hamburg 1511
5 etsen Hamburg
Startprijs 25 EUR
Winterlandschap 1512
Winterlandschap

30 EUR

Onduidelijk gesig. Duitse School 1513
Onduidelijk gesig. Duitse School
Startprijs 25 EUR
Steendruk, Jan Wijnants 1514
Steendruk, Jan Wijnants

25 EUR

W. Lingenfelder?, stilleven 1516
W. Lingenfelder?, stilleven

25 EUR

Schilderij, Sören Vibery 1605
Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Folmer Bonnen 1606
Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 25 EUR
Russisch Ikoon 1143
Russisch Ikoon

30 EUR

P. May, portret Led Zeppelin 1348
P. May, portret Led Zeppelin

50 EUR

Portret 19e eeuw 1402
Portret 19e eeuw

145 EUR

2 antieke gravures 1418
2 antieke gravures
Startprijs 30 EUR
Schilderij viool 1477
Schilderij viool
Startprijs 30 EUR
Gemengde techniek naief 1485
Gemengde techniek naief
Startprijs 30 EUR
R. Sigurd 1486
R. Sigurd

35 EUR

Krippendorf 1487
Krippendorf

35 EUR

C. Sandhofer 1490
C. Sandhofer
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd 20e eeuw 1491
Ongesigneerd 20e eeuw
Startprijs 30 EUR
R. Fröhlich 1494
R. Fröhlich

45 EUR

Hutmann, berglandschap 1495
Hutmann, berglandschap
Startprijs 30 EUR
B. Magebreg 1497
B. Magebreg

30 EUR

Antieke landkaart 1498
Antieke landkaart

110 EUR

Bachofer 1501
Bachofer
Startprijs 30 EUR
Kopie (naakt), onduidelijk 1502
Kopie (naakt), onduidelijk

30 EUR

Restsignatuur, improssionist 1503
Restsignatuur, improssionist
Startprijs 30 EUR
Hoffmann 1504
Hoffmann

30 EUR

H. Vissers 1505
H. Vissers
Startprijs 30 EUR
3x Onduidelijk, litho 1506
3x Onduidelijk, litho
Startprijs 30 EUR
2 Werken 1507
2 Werken

30 EUR

W. Reich, Duitse School 1508
W. Reich, Duitse School
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd aquarel 1509
Ongesigneerd aquarel

30 EUR

Els Weise 1603
Els Weise
Startprijs 30 EUR
Oosters schilderij 1609
Oosters schilderij
Startprijs 30 EUR
Oosters schilderij 1610
Oosters schilderij
Startprijs 30 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Oosters 1611
Onduidelijk gesigneerd, Oosters
Startprijs 30 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Oosters 1612
Startprijs 30 EUR
Aquarel, Charlottenburg Berlijn 1451
Aquarel, Charlottenburg Berlijn

35 EUR

Schilderij , winterlanschap 1481
Schilderij , winterlanschap

45 EUR

Duitse landkaart, 17e-18e eeuw 1482
Duitse landkaart, 17e-18e eeuw

60 EUR

Stilleven J. Corens 1483
Stilleven J. Corens
Startprijs 35 EUR
Gesigneerd Tholen? 1942 1276
Gesigneerd Tholen? 1942
Startprijs 40 EUR
Van Haanen dame bij vaas 1293
Van Haanen dame bij vaas
Startprijs 40 EUR
E. Aigner, oleografie 1359
E. Aigner, oleografie
Startprijs 40 EUR
3 Diverse schilderijen 1372
3 Diverse schilderijen

40 EUR

Deligny, aquarel 1379
Deligny, aquarel
Startprijs 40 EUR
S. Lettenbicht 1380
S. Lettenbicht
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Zweden 1390
Onduidelijk gesigneerd, Zweden
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Zweden 1391
Startprijs 40 EUR
Schilderij, man met baard 1395
Schilderij, man met baard

50 EUR

Schilderij blote vrouw 1396
Schilderij blote vrouw

70 EUR

Vrouw op stoel 1401
Vrouw op stoel
Startprijs 40 EUR
Paul Bodifee+A.C Koster 1406
Paul Bodifee+A.C Koster
Startprijs 40 EUR
J. Messe, binnenhof met avondverlichting 1412
J. Messe, binnenhof met avondverlichting

50 EUR

J.H. Mastenbroek 1419
J.H. Mastenbroek

40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1422
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Fedor van Kregten,Schilderij 1434
Fedor van Kregten,Schilderij

75 EUR

P.Bes, Litho 1449
P.Bes, Litho

50 EUR

Marie Acosi 1450
Marie Acosi
Startprijs 40 EUR
Litho, Wolfgang Gäfgen 1452
Litho, Wolfgang Gäfgen
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk, 19e eeuw 1458
Onduidelijk, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Portret A. van Dijk 1459
Portret A. van Dijk
Startprijs 40 EUR
Stilleven met bloemen 1460
Stilleven met bloemen

45 EUR

S. Kebelle 1461
S. Kebelle
Startprijs 40 EUR
L. Steininger 1462
L. Steininger
Startprijs 40 EUR
F. Streudle 1465
F. Streudle
Startprijs 40 EUR
Japanse houtsnede 1466
Japanse houtsnede
Startprijs 40 EUR
Schilderij ca. 1900, naar Ostade 1467
Schilderij ca. 1900, naar Ostade

60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, boom met sloot 1468
Onduidelijk gesigneerd, boom met sloot
Startprijs 40 EUR
Jannie Brugman de Vries 1469
Jannie Brugman de Vries
Startprijs 40 EUR
A. Gravier 1476
A. Gravier
Startprijs 40 EUR
3 Werken, aquarellen 1478
3 Werken, aquarellen

40 EUR

Schilderij op paneel, H. Hart 1480
Schilderij op paneel, H. Hart

35 EUR

Italiaans schilderij 1484
Italiaans schilderij

40 EUR

Lot van 8 oude schilderijen 1499
Lot van 8 oude schilderijen

80 EUR

Tilly Moes, bloemen op vaas 1500
Tilly Moes, bloemen op vaas

80 EUR

Schilderij, N. Hoogland 1600
Schilderij, N. Hoogland
Startprijs 40 EUR
Schilderij Indonesisch 1607
Schilderij Indonesisch
Startprijs 40 EUR
Stilleven 1171
Stilleven
Startprijs 50 EUR
Pastel naakte dame, Gabner? 1185
Pastel naakte dame, Gabner?

50 EUR