Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Sture Lundgren, kust 1193
Sture Lundgren, kust

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hollandse School, winter 1198
Hollandse School, winter

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Smedberg, landschap 1225
Smedberg, landschap

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Naar Mesdag 1264
Naar Mesdag

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Axel Hamborn, stadsgezicht 1285
Axel Hamborn, stadsgezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1291
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Zweden 1319
Onduidelijk gesigneerd, Zweden

Resultaat:

50 EUR

Maja Sjöberg, bloemen 1320
Maja Sjöberg, bloemen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Schilderij, wintergezicht 1326
Schilderij, wintergezicht

Resultaat:

50 EUR

Bruno Johansson 1339
Bruno Johansson
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Sven Atterling 1340
Sven Atterling

Resultaat:

50 EUR

Hugo Olsson, winter 1360
Hugo Olsson, winter
Startprijs 50 EUR
Bengt Jansson, landschap 1361
Bengt Jansson, landschap
Startprijs 50 EUR
2 19e eeuwse Engelse gravures 1365
2 19e eeuwse Engelse gravures
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3 antieke Franse gravures 1369
3 antieke Franse gravures

Resultaat:

40 EUR

P. van den Braken, boerderijtje 1371
P. van den Braken, boerderijtje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Schilderij, Venetië 1375
Schilderij, Venetië

Resultaat:

50 EUR

Schilderij, stilleven 1378
Schilderij, stilleven
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Medema, bomen 1382
Medema, bomen

Resultaat:

50 EUR

Peter Meurs 1387
Peter Meurs
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd, stilleven 1393
Onduidelijk gesigneerd, stilleven
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Olga Wugguetz 1397
Olga Wugguetz

Resultaat:

50 EUR

Monogram W.B, stadsgezicht Brugge 1399
Monogram W.B, stadsgezicht Brugge
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Jaek Zorn 1403
Jaek Zorn

Resultaat:

60 EUR

Modern schilderij 1404
Modern schilderij
Startprijs 50 EUR
Gustav-Weiss Loreth 1405
Gustav-Weiss Loreth
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x litho Ype Wenning + A.J. van het Hoff 1407
2x litho Ype Wenning + A.J. van het Hoff

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Tom van den Bosch, litho 1408
3x Tom van den Bosch, litho

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees schilderij 1415
Chinees schilderij

Resultaat:

55 EUR

2 antieke Engelse gravures 1416
2 antieke Engelse gravures
Startprijs 50 EUR
2 antieke Engelse gravures 1420
2 antieke Engelse gravures
Startprijs 50 EUR
H. Himmel 1421
H. Himmel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Berglandschap met lijst van bladgoud 1430
Berglandschap met lijst van bladgoud

Resultaat:

50 EUR

2 Duitse werken 1432
2 Duitse werken
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Schilderij hond met wild 1435
Schilderij hond met wild

Resultaat:

50 EUR

Aquarel Thurin 1436
Aquarel Thurin
Startprijs 50 EUR
Verkocht
A. Nilsson, haven 1439
A. Nilsson, haven

Resultaat:

50 EUR

Birger Welander, herfsttooi 1440
Birger Welander, herfsttooi
Startprijs 50 EUR
2 Werken van Voskuil 1442
2 Werken van Voskuil
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Boslandschap Ebel 1448
Boslandschap Ebel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Kleurenlitho's, Heinz Trokes 1454
3 Kleurenlitho's, Heinz Trokes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij Vogel 1456
Schilderij Vogel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese rol 1457
Chinese rol

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japanse houtsnede panda's 1488
Japanse houtsnede panda's

Resultaat:

60 EUR

Schilderij, G. Diepeveen 1602
Schilderij, G. Diepeveen
Startprijs 50 EUR
Twee etsen 1608
Twee etsen
Startprijs 50 EUR
Diepeveen 1613
Diepeveen
Startprijs 50 EUR
Diepeveen 1614
Diepeveen
Startprijs 50 EUR
Diepeveen 1615
Diepeveen
Startprijs 50 EUR
A. Jerlow Bosven, Zweden 1137
A. Jerlow Bosven, Zweden
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Litho, Jan Cremer 1150
Litho, Jan Cremer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Katarina Fontaine, Zweden 1170
Katarina Fontaine, Zweden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wilhelm Skoglund, huisjes 1192
Wilhelm Skoglund, huisjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Antieke landkaarten 1195
3 Antieke landkaarten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
M. Wagner 1209
M. Wagner

Resultaat:

60 EUR

Wilhelm Skoglund, berkeboom 1224
Wilhelm Skoglund, berkeboom
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Duivel met gezette dames 1232
Duivel met gezette dames

Resultaat:

225 EUR

J.G.P. Somer 1818 1237
J.G.P. Somer 1818
Startprijs 60 EUR
Verkocht
J.D Hinrichs 1247
J.D Hinrichs

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Jac van Rossum 1257
Jac van Rossum

Resultaat:

50 EUR

Monogram M.O stilleven 1282
Monogram M.O stilleven
Startprijs 60 EUR
E. Küchenthal 1930 1283
E. Küchenthal 1930
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Simon Kramer, stadsgezicht 1284
Simon Kramer, stadsgezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
v.d.Burg, schapen 1286
v.d.Burg, schapen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
C. Thomas 1809 1292
C. Thomas 1809

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Peter Meurs, kapschuur 1295
Peter Meurs, kapschuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Peter Motz Berkenlandschap met vrouw 1296
Peter Motz Berkenlandschap met vrouw

Resultaat:

50 EUR

Ets, Jan Sirks 1300
Ets, Jan Sirks
Startprijs 60 EUR
Verkocht
19e eeuws portret 1313
19e eeuws portret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Walther 1317
Walther

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pendant, H. Hermanns 1321
Pendant, H. Hermanns

Resultaat:

75 EUR

Schlderij F.de Groot 1324
Schlderij F.de Groot
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Schilderij, polderlandschap 1327
Schilderij, polderlandschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Duitse School 1330
Onduidelijk, Duitse School

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, kippen 1333
Ongesigneerd, kippen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Teking 1334
Teking

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij berglandschap met koeien 1342
Schilderij berglandschap met koeien

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij stilleven 1345
Schilderij stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
P. Tijssen stilleven 1347
P. Tijssen stilleven

Resultaat:

50 EUR

Fridegart Knoch 1351
Fridegart Knoch
Startprijs 60 EUR
Verkocht
W. Lieman, ferme 1353
W. Lieman, ferme

Resultaat:

60 EUR

Monogram DAV, mannen met paard 1355
Monogram DAV, mannen met paard
Startprijs 60 EUR
Verkocht
H.A. Willenborg 1356
H.A. Willenborg

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
R. Mario, bosgezicht 1357
R. Mario, bosgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
B.J 1975 1358
B.J 1975

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
B. Larson, bosgezicht 1363
B. Larson, bosgezicht

Resultaat:

65 EUR

2 oude Italiaanse gravures 1367
2 oude Italiaanse gravures
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Berglandschap, N. Gumberger 1385
Berglandschap, N. Gumberger

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, 3 poezen 1400
Schilderij, 3 poezen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lithografie Napoleon 1413
Lithografie Napoleon

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 antieke Engelse gravures 1417
2 antieke Engelse gravures

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Naar Corneille, figuren 1423
Naar Corneille, figuren

Resultaat:

70 EUR

3 werken C.M de Woerd 1425
3 werken C.M de Woerd
Startprijs 60 EUR
6 steendrukken 19e eeuw 1426
6 steendrukken 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Fedor van Kregten,Landschap 1433
Fedor van Kregten,Landschap

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
8 19e Eeuwse landkaarten 1444
8 19e Eeuwse landkaarten

Resultaat:

60 EUR