Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Sture Lundgren, kust
Resultaat: 40 EUR

Sture Lundgren 1963 Zweedse school, kustgezicht, pastel op papier 47x38cm. Cond:G

Hollandse School, winter
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk 20e eeuw Hollandse school, besneeuwd landschap met figuur en hond, olieverf op paneel, 24x18cm. Cond:G

Smedberg, landschap
Resultaat: 70 EUR

Smedberg? impressionistisch zonnig landschap, olieverf op paneel, 32x40cm. Cond:G

Naar Mesdag
Resultaat: 50 EUR

Mesdag(naar) omstreeks 1900, vissersboten op zee, olieverf op paneel 28x18cm. Cond;G

Axel Hamborn, stadsgezicht
Resultaat: 40 EUR

Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, zittende vrouw met rugbagage, aquarel op papier 27x21cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Zweden
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1960, dorpsstraat, olieverf op linnen 33x64cm. Cond:G

Maja Sjöberg, bloemen
Startprijs 50 EUR

Maja Sjöberg, Zweedse school, cyclamen, olieverf op paneel, 31x20cm. Cond:G

Schilderij, wintergezicht
Resultaat: 50 EUR

H. Smelst? wintergezicht met wandelaar, 20x30cm.

Bruno Johansson
Startprijs 50 EUR

Bruno Johansson Zweedse school, pad in de bergen, olieverf op paneel, 50x40cm. Cond:G

Sven Atterling
Resultaat: 50 EUR

Sven Atterling Zweedse school, zonnig impressionistisch landschap met houten hut, olieverf op linnen 46x54cm. Cond:G

Hugo Olsson, winter
Startprijs 50 EUR

Hugo Olsson Zweedse school, winters landschap met rivier, olieverf op linnen, 65x45cm. Cond:G

Bengt Jansson, landschap
Startprijs 50 EUR

Bengt Jansson Zweedse school, Uppland 1945, expressief landschap olieverf op paneel 55x46cm. Cond:G

2 19e eeuwse Engelse gravures
Startprijs 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G

3 antieke Franse gravures
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke franse gravures in passepartout, 1 du cabinet de Mr Poullain graveur ponche, 2 du cabinet de mr Poullain graveur lentner, 3 Le midi graveur Gilbert schonte 18-32cm. gravures op papier con...

P. van den Braken, boerderijtje
Startprijs 50 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G

Schilderij, Venetië
Resultaat: 50 EUR

Wagini omstreeks 1930, Italiaanse school, stadsgezicht Venetie, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

Schilderij, stilleven
Startprijs 50 EUR

C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G

Medema, bomen
Resultaat: 50 EUR

B. Medema, landschap met bomen en ven, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G

Peter Meurs
Startprijs 50 EUR

Peter Meurs(Almelo) watermolen Borculo, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, stilleven
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd rechts (rood) Duitse school, vaas met zonnebloem, olieverf op linnen. 60x70cm. Cond:G

Olga Wugguetz
Resultaat: 50 EUR

Olga Wuggetz? 1905, bergmeer met figuren en boten, olieverf op linnen. 56x74cm Cond:G

Monogram W.B, stadsgezicht Brugge
Startprijs 50 EUR

Monogram W.B 1972 stadgezicht met gracht, gemengde techniek op linnen, 50x60cm. Cond:G

Jaek Zorn
Resultaat: 60 EUR

Jaek Zorn, Duitse school, landschap met bergen op de achtergrond, olieverf op paneel 60x80cm. Cond:G

Modern schilderij
Startprijs 50 EUR

J. Sleijpen 91, moderne kop, olieverf op papier 60x48cm. Cond:G

Gustav-Weiss Loreth
Startprijs 50 EUR

Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

2x litho Ype Wenning + A.J. van het Hoff
Resultaat: 50 EUR

Twee Hollandse lithografien, 1 Ype Wenning 1879-1959 dorpsgracht met figuren, 2 A.J van het Hoff 1893-1939 kauwen in de sneeuw 36x48cm. Lithografie op papier Cond;R/G

3x Tom van den Bosch, litho
Resultaat: 70 EUR

Drie x Tom van den Bosch, 2x oldtimer met figuren, nr 72/175 en nr. 75/175, 1x fruclidor nr 136/175, lithografie op papier 77x54cm. Cond;G

Chinees schilderij
Resultaat: 55 EUR

Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G

2 antieke Engelse gravures
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Engelse gravures ovaal in passepartout, dame bij water, en gewonde soldaat met zorgzame vrouw. 30x26cm. gravures op papier. Cond:G

2 antieke Engelse gravures
Startprijs 50 EUR

Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G

H. Himmel
Startprijs 50 EUR

H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G

Berglandschap met lijst van bladgoud
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, Duitse school, berglandschap met prachtige vergulde lijst, olieverf op linnen 35x40cm. Cond:G

2 Duitse werken
Startprijs 50 EUR

Twee x Rubricht Duitse school, 2x wintergezicht aquarel en pastel op papier 36x29 en 30x 29cm. Cond:G

Schilderij hond met wild
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G

Aquarel Thurin
Startprijs 50 EUR

Thurin omstreeks 1910 figuur onder de bomen, aquarel op papier 80x65cm. Cond:G

A. Nilsson, haven
Resultaat: 50 EUR

A. Nilsson, Zweedse school, Impressionistisch landschap, havengezicht, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G

Birger Welander, herfsttooi
Startprijs 50 EUR

Welander Birger omstreeks 1980, Zweedse school, bergachtg landschap met rivier en hefsttooi, olieverf op paneel 45x60cm. Cond:G

2 Werken van Voskuil
Startprijs 50 EUR

Twee x Johannes Voskuil 1897-1972, houten vissersschuren in de duinen, en liggende os, gouache en zwarte inkt op papier. 60x48 en 49x29cm. Cond:G

Boslandschap Ebel
Resultaat: 50 EUR

R. Ebel, bosgezicht met beek, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

3 Kleurenlitho's, Heinz Trokes
Resultaat: 90 EUR

Drie x Heinz trökes 1913-1997 Duitse school 3 kleurrijke abstract figuratieve lithografieen op papier 2x20x30 en 50x39cm. Cond:G

Schilderij Vogel
Resultaat: 50 EUR

Vogel, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Chinese rol
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese rol met keizerspaar, 1e helft 20e eeuw, Gouache op papier. 220x102cm. Cond:G

Japanse houtsnede panda's
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd Japan, 20e eeuw, panda;s en bamboe, houtsnede op papier 57x33cm. Cond;G

Schilderij, G. Diepeveen
Startprijs 50 EUR

Gerard Diepeveen Enschede, musicale voorstelling, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Twee etsen
Startprijs 50 EUR

Twee etsen Ferdinand Jean Luigini 1870-1943, schaapsherder met schapen en bomschuit en strandjutter, ingekleurde etsen op papier 45x32cm en 47x32cm Cond:G

Diepeveen
Startprijs 50 EUR

Diepeveen

Diepeveen
Startprijs 50 EUR

Diepeveen

Diepeveen
Startprijs 50 EUR

Diepeveen

A. Jerlow Bosven, Zweden
Startprijs 60 EUR

A. Jerlow omstreeks 1930, Zweedse of Russische school, bosven, olieverf op linnen 88x65cm. Cond:G

Litho, Jan Cremer
Resultaat: 70 EUR

Jan Cremer '90 nr 271/300, Enschede 1940-. Abstracte compositie, lithografie op papier. 70x51cm. Cond:G

Katarina Fontaine, Zweden
Resultaat: 50 EUR

Katarina Fontaine Zweedse school, impressionistisch landschap, olieverf op linnen, 55x46cm. Cond:G

Wilhelm Skoglund, huisjes
Resultaat: 50 EUR

Wilhelm Skoglund 1958 Zweedse school, expressief landschap met huizen, olieverf op linnen 55x46cm Cond:G

3 Antieke landkaarten
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke landkaarten, 1. stadsplattegrond Helmond Brabantia, toegeschreven aan Zaccharias Roman 1595-1675 en Nicolaas Johannes Visscher 1618-1679. 2. kaart slagveld 16e eeuw Soubs Philippe II Goev...

M. Wagner
Resultaat: 60 EUR

M. Wagner Duitse school, Oud Duits interieur, kinderen stelen fruit, olieverf op paneel, 25x20cm. Cond;G

Wilhelm Skoglund, berkeboom
Startprijs 60 EUR

Wilhelm Skoglund 1964, Zweedse school, expressief landschap, olieverf op linnen 55x46cm. Cond:G

Duivel met gezette dames
Resultaat: 225 EUR

Onduidelijk monogram 20er jaren, twee naakte dames bij de duivel, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G

J.G.P. Somer 1818
Startprijs 60 EUR

J.G.P Somer 1818, st Anna, landschap met paard, koe en hond, aquarel op papier 32x25cm. Cond:G

J.D Hinrichs
Resultaat: 70 EUR

J.D.Hinrichs '34 Duitse school, herenportret 35x47cm. pastel op papier Cond:G

Jac van Rossum
Resultaat: 50 EUR

Jac van Rossum 1881-1963 binnenhof boerderij olieverf op linnen 37x42cm. Cond:R/G

Monogram M.O stilleven
Startprijs 60 EUR

Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel 60x45cm. Cond:G

E. Küchenthal 1930
Startprijs 60 EUR

E. Küchental 1930 Duitse school Duits stadsgezicht met fakwerkhuizen, olieverf op linnen 46x60cm. Cond:G

Simon Kramer, stadsgezicht
Resultaat: 40 EUR

Simon Kramer 1946, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

v.d.Burg, schapen
Resultaat: 60 EUR

G. v.d Burg, omstreeks 1900, boerin met schapen in landschap, olieverf op paneel 26x16cm. Cond;G

C. Thomas 1809
Resultaat: 60 EUR

C. Thomas 1809, verliefd stel voor Taverne, aquarel op papier. Cond;G

Peter Meurs, kapschuur
Resultaat: 50 EUR

Peter Meurs (Almelo) Twenste kapschuur met kippen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Peter Motz Berkenlandschap met vrouw
Resultaat: 50 EUR

Peter Motz, berkenbos met vrouw, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G

Ets, Jan Sirks
Startprijs 60 EUR

Jan Sirks 1885-1938, steiger Amsterdam, ets op papier 52x39cm. Cond:G

19e eeuws portret
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws portret van dame met kraag, lichte beschadiging, olieverf op paneel 32,3x25,8cm. Cond:R/G

Walther
Resultaat: 60 EUR

Walther, Duitse school, zeegezicht, olieverf op linnen 24x30cm.

Pendant, H. Hermanns
Resultaat: 75 EUR

Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G

Schlderij F.de Groot
Startprijs 60 EUR

F. de Groot, landschap met bospad, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Schilderij, polderlandschap
Resultaat: 60 EUR

W. Sanders? omstreeks 1930 poldergezicht met huisje en ophaalbrug, olieverf op paneel. 31x41cm. Cond:G

Onduidelijk, Duitse School
Resultaat: 225 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Duitse school ....Otto..... Oostenrijks berglandschap, olieverf op linnen 66x80cm. Cond:G

Ongesigneerd, kippen
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, hoenderhof in stal, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G

Teking
Resultaat: 40 EUR

Teking, abstracte figuratieve voorstelling, acryl op linnen.96x121cm. Cond:G

Schilderij berglandschap met koeien
Resultaat: 50 EUR

Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G

Schilderij stilleven
Resultaat: 60 EUR

M.G.V Holk? '41 vaas met bloem, olieverf op linnen (klein gaatje) 50x40cm. Cond:R/G

P. Tijssen stilleven
Resultaat: 50 EUR

P.Tijssen omstreeks 1930, Hollandse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

Fridegart Knoch
Startprijs 60 EUR

Fridegart Knoch 1951 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G

W. Lieman, ferme
Resultaat: 60 EUR

Nagesigneerd W. Lieman omstreeks 1920, boerenhuis met boerin en kippen. 30x40cm. olieverf op paneel. Cond;G

Monogram DAV, mannen met paard
Startprijs 60 EUR

Monogram D.A.V 17e/18e eeuw, figuren bij paard, sepia op papier, 18x15cm. Cond:R/G

H.A. Willenborg
Resultaat: 60 EUR

H.A. Willenborg omstreeks 1900 winters landschap met sprokkelvrouw bij avond, olieverf op linnen 35x31cm. Cond:G

R. Mario, bosgezicht
Resultaat: 60 EUR

R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G

B.J 1975
Resultaat: 50 EUR

B.J. 1975 Torrero met stier, olieverf op paneel 70x58cm. Cond:G

B. Larson, bosgezicht
Resultaat: 65 EUR

B. Larson 21e eeuw riviergezicht met wandelaars, olieverf op paneel 20x24cm. Cond:G

2 oude Italiaanse gravures
Startprijs 60 EUR

Twee oude Italiaanse gravures in renaissance stijl, omstreeks 1900 in passepartout, gravures op papier 50x25 en 56x35cm. Cond:G

Berglandschap, N. Gumberger
Resultaat: 60 EUR

N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G

Schilderij, 3 poezen
Resultaat: 60 EUR

Monogram R.T 2e helft 20e eeuw, stilleven met poezen, olieverf op paneel. 20x25cm. Cond:G

Lithografie Napoleon
Resultaat: 120 EUR

Napoleon Hermes paris lithografie op papier 86x87cm 103x105cm met lijst Cond;G

2 antieke Engelse gravures
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Engelse gravures, 1 Blind manns Buff graveur Ambre Halmbach, 2 reading the news, W Taylor, omstreeks 1900 42x65 en 28x22cm. Gravures op papier. Cond:G

Naar Corneille, figuren
Resultaat: 70 EUR

Naar Corneille, abstract figuratieve voorstelling, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

3 werken C.M de Woerd
Startprijs 60 EUR

Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, etsen op papier 32x50cm. Cond:G

6 steendrukken 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Zes ingekleurde steendrukken 19e eeuw, betreffende peersoorten, Girand sculpt. 27x35cm. steendruk op papier Cond:G

Fedor van Kregten,Landschap
Resultaat: 125 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937, landschap langs het water met paarden, olieverf op linnen 31x21cm. Cond:G

8 19e Eeuwse landkaarten
Resultaat: 60 EUR

Acht 19e eeuwse landkaarten, lith. de th. lejeune editeur a Bruxelles etalahaye omstreeks 1840, 29x22cm. Cond:R/G