E. Bossina? 19e eeuw, Duitse school, berglandschap met meer en figuren, olieverf op linnen Cond:G 45x60cm.
Heinrich Pützhofen- esters 1872-1953, schloss Burresheim in der Eifel, aquarel op papier 44x53cm. Cond;G
Knut Norman, Zweedse school, vissersboten op zee, olieverf op paneel, 85x60cm. Cond:G
A. Jerlow omstreeks 1930, Zweedse of Russische school, bosven, olieverf op linnen 88x65cm. Cond:G
Mav Fleischer 1907. 1861-1930, Duitse school, stadsgezicht Parijs met figuren. (beschadigd) behoeft restauratie. Olieverf op linnen 42x53cm. Cond:M
G Koopman omstreeks 1920, Hollands kerkinterieur met figuren, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967, windmolen Usselo(stendekas), olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsgezicht Parijs, olieverf op paneel. 30x37cm. Cond:G
Peter klashorst 1957, smoking girl, acryl op linnen, 30x40cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Russische ikoon, gelijmd, en wormbeval, redelijke staat 22x18cm.
Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
B. Ferweda, 1880-1958 bloemstilleven, olieverf op linnen 41x27,5cm. Cond:G
3 diverse werken Ids Wiersma 1878-1965, paddestoelen studie(tekening) ets liggende dame, houtskool koeienstudie, op papier 12-36cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 dorpsgezicht met trekschuit en figuren bij kanaal, olieverf op linnen 90x60cm. Cond;G
Jan Knikker sr. 1889-1957, kerkdorp met rivier en boot, olieverf op paneel, 45x37cm. Cond;G
A. Reibmayer 1881-1941, Duitse school, landschap met koeien, boerin en melkkar, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Jan Cremer '90 nr 271/300, Enschede 1940-. Abstracte compositie, lithografie op papier. 70x51cm. Cond:G
Frans Baayens 1886-1947 Enschede, dorp aan de rivier met figuren in roeiboot, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G
Harry haerendal, Duitse school, vissersvolk op het strand, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G
J. van Raamsdonk omstreeks 1920, landschap met watermolen, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, tankschlacht WO II reparatie Duitse tank met figuren, houtskool op papier. Cond:G
Heimkamp? 1888, landschap met kasteel, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
Bijker 1955 stadsgezicht met figuren olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, WO II Duitse soldaten aan het oprukken. 32,5x28,5cm. Houtskool op papier, Cond:G
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, lostrekken van een Duitse tank WO II. 30-41,3cm. Houtskool op papier.
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, Monnik met kruik en groentes, olieverf op paneel, 47x57cm. Cond:G
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, explosie tankcolonne WOII. houtskool op papier. 30x42cm. Cond:G
Ongesigneerd 21e eeuw portret Marilyn Monroe in de stijl van Andy Warhol, lithografie op papier, 90x90cm. Cond;G
Jurrien Marinus Beek, bosgezicht in herfsttooi, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Harrie Kuyten 1883-1952, Bergense school schilder, hutten en figuren, gemengde techniek op papier. 15x20cm. Cond;G
P. Renard 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 30x40cm. Cond:G
Daniels, 21e eeuw strandgezicht Katwijk, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
A. Beek? Volendam 1895 Volendamse visser aan het pijp roken, olieverf op paneel 21-27cm. Cond:G
Deininger of Beininger Foltz, omsreeks 1900 Duitse school. bloementak, olieverf op paneel 34x22cm. Cond:G
Vroeg werk van Anton Heyboer, 1951 IJmuiden, Expressie. A. Heyboer 1924-2005, olieverf op papier 41x64cm. Cond:G
A. Houlstad, omstreeks 1930, Zweedse school, bosgezicht bij waterval, figuur bij houten hut, olieverf op linnen 106x66cm. Cond:G
Katarina Fontaine Zweedse school, impressionistisch landschap, olieverf op linnen, 55x46cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
H. Wagner omstreeks 1970 Duitse school, nettenboetser op strand, olieverf op paneel. 60x80cm. Cond:G
Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, zeilboten en vissersvolk op kade, olieverf op linnen. 70x80cm. Cond:G
Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, kunstacademie, 't wad 1987, aquarel op papier 17x11cm. Cond:G
Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, het wiede, aquarel op papier 17x11cm. Cond;G
Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G
G.W. van Blaaderen, omstreeks 1950. 1873-1935 Bergense school schilder. Heuvelachtig landschap met akkers en boerenhuis, aquarel op papier. 24x35cm. Cond:G
Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, vissersvolk met boot op strand, olieverf op paneel. 60x70cm. Cond:G
Hippolyte van Soom 1856-1922 Belgische school, landschap met wilde rivier en waterdrangster, olieverf op linnen 56x37cm. Cond:R/G
H.J. Bouhuys 1870-1917, Deventer school, landschap met hooischuur en wandelaar, (restauratieplek) olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Paul Emile Lecomte 1866-1938 Sint Gilles, buste dikke man, olieverf op paneel 65x61cm. Cond:G
Charles Duval 1892 Franse school landschap bij avond met wandelaar. Olieverf op linnen. 56x30cm. Cond:R/G
Saskia Stolk (hengelo) 3 pinguins, gemengde techniek op papier 60x70cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boer met paardenspan en boomstammen olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Gäfgen? Duitse school, liggende naakte dame, pastel op papier 43x60cm. Cond:G
Ingo Kühl 1953 Duitse school, branding met wolkenlucht olieverf op linnen 95x95cm. Cond:G
Theo Goedvriendt 1879-1969, stilleven, wijnfles met bloemen op tafel, olieverf op paneel, 62x24cm. Cond:G
M. Broido of Broiou '48, Italiaans stadsgezicht, olieverf op paneel. 11x8,5cm. Cond:G
H. Welcher omstreeks 1950, riviergezicht met haven en boten(craquele), olieverf op linnen 80x60cm. Cond:G
Jurrien M. van Beek 1879-1965 bomschuiten op het strand met figuren, olieverf op linnen 18x24cm. Cond:G
R.S Troelstra 2e helft 20e eeuw Hollands ijsgezicht met figuren, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G
Wilhelm Skoglund 1958 Zweedse school, expressief landschap met huizen, olieverf op linnen 55x46cm Cond:G
Sture Lundgren 1963 Zweedse school, kustgezicht, pastel op papier 47x38cm. Cond:G
Edouard Houbolt 1885-1954, landschap met sloot, olieverf op paneel 17x30cm. Cond:G
Drie antieke landkaarten, 1. stadsplattegrond Helmond Brabantia, toegeschreven aan Zaccharias Roman 1595-1675 en Nicolaas Johannes Visscher 1618-1679. 2. kaart slagveld 16e eeuw Soubs Philippe II Goev...
Drie antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier 22-36cm. Cond:G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30-32cm. Cond:G
Onduidelijk 20e eeuw Hollandse school, besneeuwd landschap met figuur en hond, olieverf op paneel, 24x18cm. Cond:G
Anton Reuvers Enschede, roeiboot met figuren op water, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond;G
Jaap van Kregten, 1878-1987 Enschede, groot landschap met koeien, olieverf op linnen 75x90cm. Cond;G
F,C.Corsius 1933, Hollandse school, stoomboot op ruwe zee, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes 34-36cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met bloemen, naar oud voorbeeld, 30x40cm. Cond:G
J. Berk zeilboot op ruwe zee, olieverf op linnen 76x47cm. Cond:G
Hermanus van Tankeren 20e eeuw, stalinterieur met kippen, olieverf op paneel. 18x24cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw portret van heer, olieverf op linnen 35x42cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800, Duitse school vrouw in klederdracht, olieverf op linnen 29x22cm. Cond;G
M. Wagner Duitse school, Oud Duits interieur, kinderen stelen fruit, olieverf op paneel, 25x20cm. Cond;G
Roland Terpstra leerling Jan Korthals, liggend vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 70x45cm. Cond:G
Bernd Schulte 1908 Köln-1972 Kleve Duitse school, stadsgezicht met gracht (Brugge) olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 vaas met rozen, olieverf op linnen 90x60cm. Cond:G
J. van Delden, poldergezicht met watermolen, olieverf op linnen 50x70cm.
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met peren in schaal, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met tinnen bord en geschilderde citroen, olieverf op paneel. 24x30cm. Cond:G
Nicolaas Steffelaar 1852-1918 kinderen in de duinen olieverf op linnen 73x55cm. Cond:G
Anton Mauve 1838-1888 Boer met paard voor ploeg, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Guiseppe Delpino, 19e eeuw Italiaanse school, havenbaai bij avond met schepen en figuren, gouaches op papier 46x30cm. Cond:G
Jan Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op paneel, 50x60cm. Cond:G
Fedor van Kregten 1871-1937, boerin met kalveren in weiland, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G
Hendrik Breedveld, 1918- eendenfamilie aan het water(prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G
Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G
Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffendde de echtheid, olieverf op paneel 50...
Gesigneerd Abraham Veer (1635-1674) Hollandse school, slagveld palestijnen en Israeliten. David en Goliath, olieverf op paneel, restauraties. 90,5x154,5cm. Cond;R
Jan van der Leest 1907-1971, bekende Hengelose schilder. Stadsgezicht Amsterdam in de winter met diverse figuren, olieverf op linnen 60x80 Cond:G
M. de Jongere 1912-1978, molen in landschap bij Berkel, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
J. Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
A.J. Zwart 1903-1981 Drentse kapschuur met paardenspan en figuren, olieverf op linnen 70x90cm. Cond;G