Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Wierookstandaard, bruin jade
Startprijs 120 EUR

Oude antieke Chinese wierookbrander met opengewerkte deksel, rondom lachende boedha's en draakdecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat. 8x11,5cm

Grote terracotta vaas
Startprijs 125 EUR

Grote Yixing vaas omstreeks 1900 China, met drakendecor, in goede staat (gemerkt) 25cm. Cond:G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G

5 Yixing trekpotjes
Resultaat: 90 EUR

Vijf oude gemerkte Chinese Yixing theepotjes 2e helft 20e eeuw 8-17cm. Cond:G

2 gemberpotten
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten 1e helft 20e eeuw of ouder 21x19ø Cond:G

Chinese pot met houten deksel en tekst
Startprijs 130 EUR

Grote 19e-20e eeuwse Chinese voorraadpot met bloemvaasdecor en teksten, familie Verte, met houten deksel, 29x19,5cm. Cond:G

3 Delen Makkum
Resultaat: 90 EUR

Drie delen polychrome Makkums aardewerk 20e eeuw theebus, 2 dekseldozen. 13-19cm. Cond:G

6 Delen Makkum (schaaltjes/bordjes)
Startprijs 70 EUR

Zes delen Makkums polychrome aardewerk, 20e eeuw 2 schalen en 4 schotels, 10-22cm. Cond;G

3 Delfts blauwe borden en 1 schaal
Startprijs 40 EUR

Vier Hollandse delftsblauwe keramieken borden, 20e eeuw, 3x porseleyne fles 1x Delfts Hollandse schaal. ø23cmen 6x23x34cm.. Cond;G

5 Delen divers Makkum
Startprijs 70 EUR

Vijf diverse Makkums polychrome aardewerk 20e eeuw, 1 bord, beker, melkkan, pijpvaasje, grote schenkkan 8-21cm.

Makkumse pijp/knobbelvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote Makkumse porseleinen knobbelvaas, polychrome, 2e helft 20e eeuw 34cm. Cond;G

Koffie servies
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuws porseleinen koffieservies gemerkt C.T met kroon, handbeschilderd, goud en floraal decor, bestaande uit: koffiekan, theekan, melk en suikerpot, 7 kop en schotels, 4 losse schotels, 1s...

2 Delfts blauwe dekselvazen
Resultaat: 115 EUR

Twee antieke Delftsblauwe aardewerken dekselvazen, gemerkt W. 18e 19e eeuw, en 1 gemeerkt v.d. Duijn 19e eeuw, Deksel vastgemaakt. chip deksel 37-38cm.

Satsuma kaststel
Resultaat: 45 EUR

Japans 3 delig Satsuma keramieken kaststel, 20e eeuw in goede staat 38-42cm.

Royal Dux hond
Startprijs 100 EUR

Antieke Jugendstil Royal Dux porseleinen schaal met wolf in de klem, omstreeks 1900 16x27x18cm.

Yixing theepot met emaille
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese gemerkte Yixing theepot met blauw-wit floraal emaille decor, 13x18x14,5ø, in goede staat.

Chinees bord, Lange Lijs
Resultaat: 290 EUR

Zeldzame 18e eeuws Chinees porseleinen bord, Lange lijs, kind in tuin, geschulpte omranding 23,7ø in goede staat

Porseleinen olifant
Startprijs 70 EUR

Grote antieke porseleinen olifant, omstreeks 1900, nr 87. Topjes slagtanden beschadigd, chips poten, 18x28x9cm. Cond:R

Porseleinen tabakspot, vorm van hoofd
Resultaat: 55 EUR

Antieke porseleinen tabakspot in de vorm van een Javaanse jongen, omstreeks 1880 in goede staat 13cm.

Porseleinen beeldje, Volkstedt
Startprijs 60 EUR

Duitse Volkstedt porseleinen figuur 20e eeuw, romantisch paar, in goede staat 14cm.

Porseleinen kandelaar, Dresden putti
Startprijs 40 EUR

Duitse Dresden porseleinen kaarskandelaar met putti 30-50er jaren met opgewerkt rozendecor, in goede staat 20cm. Cond;G

Porseleinen beeld+bordje
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Duits antiek porselein, boerin met gevogelte(gemerkt, vinger af) en een bord, Weihnachten 1929 Rosenthal Heinrich Fink

Yixing theepotje
Startprijs 140 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in hazelnootvorm, gemerkt, 20e eeuw, 12,5x15,5x9,5øcm. Cond:G

3 Thuringen porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR

Drie Thüringer porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw 32-33cm. Cond:G

2 erotische plaquettes
Resultaat: 180 EUR

Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.

6 Delen divers Chinees imari
Resultaat: 140 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees porselein, beschadigd, kop en schotel, 3 trekpotten, 1 vaas 7-18cm. Cond:M

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porselienen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G

Chinees porseleinen stok met draken
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen staf met drakendecor, 1e helft 20e eeuw 39cm. Cond;G

Chinese vaas, krijgers
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese kantonese vaas met krijgers, 20e eeuw, gemerkt, in goede staat 30cm.

Meissen tablet, gecontourneerd
Startprijs 100 EUR

Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G

Imari trekpotje
Resultaat: 390 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, 11x18x11øcm. Cond:G

Grote vaas, Aziatisch decor
Startprijs 80 EUR

Grote Hollandse keramieken vaas, Ikora, met Oosters decor, 20e eeuw in goede staat 31cm. Cond:G

3 Chinese schoteltjes en 4 kopjes
Resultaat: 100 EUR

Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotels, figuren in landschap, 1 kleine kop en schotel en 1 los kopje, haarscheur en chips, 3-10cm. Cond:R

Engelse pijpvaas
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G

2 Bloemvazen, (1x porselein en 1x aardewerk)
Startprijs 40 EUR

Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G

5 Borden (3x P. Regout, 2x V.B.)
Startprijs 60 EUR

Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 2x Villeroy en Boch, 3x Minton England 26-28cm. Cond:R/G

Delfts blauwe schaal + diversen
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud Delfts keramiek, tablet, kruik, karaf, vaas 20-30cm. Cond:G

Majolica bord met opschrift en wapendecor
Startprijs 40 EUR

Antieke renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen monogram I.B. in goede staat 23,7øcm.

Porseleinen eierset
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse porseleinen eierdophouder met 6 eierdoppen, omstreeks 1900, ongemerkt 10x23x13cm. Cond;G

Chinese rijstkom
Startprijs 60 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met landschapsdecor, haarlijn, 6x11,2øcm. Cond;R

Chinees bord
Resultaat: 220 EUR

Negentiende eeuws Chinees porseleinen bord met dierendecor, gemerkt, in goede staat 5x28,3øcm.

Keramieken schelp
Resultaat: 40 EUR

Grote gesigneerde keramieken schelp door Vallauris schelp op voet met vissen koraal en zeester, omstreeks 1950, 24x13x21cm. Cond:G

Chinees beeld, groene mantel
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen figuur, heer met kind, handbeschilderd, 2e helft 20e eeuw, gemerkt, in goede staat 45cm.

Chinees beeld, rode mantel
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen wijsheer, handbeschilderd, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 45cm. Cond:G

Kavel 14 delen Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Lot van 14 delen oud Chinees porselein, 19e-20e eeuw o.a. Quan Yin kopjes, snuffbottles, dekseldozen, theepot, dekselvaas, minimale chip bij kopjes mogelijk. 6-25cm. Cond:G

25 Diverse aardewerken borden
Resultaat: 100 EUR

Vijfentwintig diverse handgeschilderde borden met floraal decor, minimale chip mogelijk Cond;G

4 Porseleinen Kaiser borden
Startprijs 60 EUR

Vier grote Duitse porseleinen sierschotels Kaiser met oosters decor, omstreeks 1980 in goede staat 32-39cm.

Kavel antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Acht delen Chinees porselein 19e eeuw, 6 kleine rijstwijn kopjes met teksten en figuren in natuur, 2 kommen met floraal decor. 3,3x10,7øcm. Cond:G

Porseleinen lamp
Startprijs 50 EUR

Oude grote porseleinen met messing lampenvoet, geelectrificeerd, haarlijn in bovenste porseleinen reservoir, 48cm. Cond:R

Grote Chinees porseleinen vaas
Startprijs 180 EUR

Grote Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen vaas met opgewerkt emaille decor vlinders en bloesems, 20e eeuw 42,2x21,2øcm. Cond:G

3x antiek Engels aardewerk
Startprijs 50 EUR

Drie 19e eeuwse engels aardewerk, 2 figuren met rozenvaasjes, 1 beschadigd bij rozensteck, 1x staffordshire figuren met hond en vrouw. 15-16cm. Cond;R/G

Rosenthal vleesschaal, L. Ostermayr
Startprijs 80 EUR

Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G

Vierkante Chinese drakenvaas, blauw/wit
Startprijs 1.500 EUR

Grote vierkante Chinees porseleinen drakenvaas, 20e-21e eeuws, gemerkt, 43cm.

Vierkante vaas met olifanten ca. 1900
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vierkante vaas met groen glazuur, 2e helft 20e eeuw 26,5cm. Cond;G

Chinese neksteun, kat
Startprijs 30 EUR

Oude porseleinen neksteun met warmhoudfunctie, 20e eeuw. 14x30x12cm. Cond:G

6 Grote en 6 kleine potten
Startprijs 35 EUR

Antiek porseleinen keukenset met parelmoer glazuur, omstreeks 1920, 12 delig, chips, 11-17cm. Cond:R/G

Grote antieke Chinese schotel, gemerkt
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen gesigneerde diepe schotel met wijsheren bij rotsen decor, mooie kwaliteit, omstreeks 1900 of ouder 8x43,6ø

Chinese bloempot met onderschotel
Startprijs 180 EUR

Grote Chinese porseleinen familie Roze bloempot met rondom figurendecor, gemerkt 1e helft 20e eeuw. 18,5x19,6øcm.

Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR

Grote oude antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, floraal familie verte decor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x28øcm.

Petrus Regout Maastricht
Startprijs 80 EUR

Antiek Petrus Regout Maastricht theeservies omstreeks 1890, decor cambridge Castillo, bestaande uit: 6 kop en schotels, roomset, theepot, minimale chip mogelijk, 5-33cm. Cond;G

Chinees pors. plaquette
Startprijs 250 EUR

Grote oude gesigneerde plaquette in houtgestoken lijst, winters Berglandschap, 20e eeuw 74,5x20,5cm. Cond:G

4x Hummel + pillendoosje: 63, 2007, 533, 554
Resultaat: 60 EUR

Vier Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 63 "Singing Lesson" (1959 of vroeger), 1x nr. 2007 "Tender Love" (Limited Edition 10.875/25.000), 1x nr. 533 "Oh my tooth" (First Issue 1995), 1x nr. 534 "A Nap"...

6x Hummel: 476, 367, 171, 569, 341 3/0, 198 2/0
Resultaat: 75 EUR

Zes Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 476 "A Winter Song" (1979-1990), 1x nr. 367 "Busy Student" (1972-1979), 1x nr. 171 "Little Sweeper" (1972-1979), 1x nr. 569 "A Free Flight" (First Issue 1993), 1x...

5x Hummel: 2049/B, 129 4/0, 553, 2074/A, 560
Resultaat: 50 EUR

Vijf Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 2049/B "My Best Friend" (First Issue 1998), 1x nr. 129 4/0 "Band Leader" (1979-1990), 1x nr. 553 "Little Scamp" (2000-2008), 1x nr. 2074/A "Christmas Gift" (Fi...

3x Hummel: 174, 356, 355
Resultaat: 50 EUR

Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 174 "She Loves me, she loves me not" (1972-1979), 1x nr. 356 "Gay Adventure" (1972-1979), 1x nr. 355 "Autumn Harvest" (1972-1979), 10-11cm. Cond.: G

2x Hummel: 2053
Resultaat: 70 EUR

Twee Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 2053 "Playful Pals" (limited edition 00774/25.000) en 1x nr. 376 "Little Nurse" (1979-1990), 8-10cm. Cond.: G

3x Hummel: 143, 71 2/0, 378
Resultaat: 60 EUR

Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 143 "Boots" (1979-1990), 1x nr. 71 2/0 "Stormy weather" (1979-1990), 1x nr. 378 "Easter Greetings" (1972-1979), 10-13cm. Cond.: G

3x Hummel: 84/0, 396 2/0, 484
Resultaat: 65 EUR

Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 84/0 "Worship" (1972-1979), 1x nr. 396 2/0 "Ride into Christmas" (1979-1990), 1x nr. 484 "Peace on earth" 1990, 10-13cm. Cond.: G

4 Toby Jugs
Startprijs 50 EUR

Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, wood en sons England 9-19cm. Cond:G

6 Toby Jugs
Startprijs 80 EUR

Zes Engelse keramieken Toby Jugs, 3x Staffordshire, Alterton, Lancaster, Kelsborow ware, Henry the Eighti (Monogram M.S) 20e eeuw 5,5-17cm. Cond:G

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 300 EUR

Antieke gesigneerde Chinese yixing theepot, gegraveerd met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 19e eeuws of ouder. 12,4x17,3x9,8øccm. Cond;G

Rosenthal theeservies met tablet
Resultaat: 50 EUR

Oud Duits Rosenthal theeservies op mahoniehouten presenteerblad, 8 kop en schotels porseleinen tablet, theepot mahonie tablet., tuit theepot beschadigd, verder in goede staat 14-52cm. Cond:R/G

Wedgewood theeservies
Resultaat: 50 EUR

Engels wedgwood theeservies 2e helft 20e eeuw, bestaande uit 12 kop en schotels, suikerpot en melkkan, kom en 6 petit fout bordjes.Cond:G

Drie Chinese Schaal Verte
Startprijs 150 EUR

Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw landschappen en paradijsvogeldecor, in goede staat 22-25cm.

5 Chinese snuffbottles
Startprijs 60 EUR

Vijf diverse oude Japanse/Chinese snuffbottles, 20e eeuw in goede staat, 4x porselein 1x glas. 7-8cm.

Chinese platte dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met figurendecor, familie Verte, in goede staat. 6x9øcm.

Chinese standaard, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese porseleinen hocker met vlinder en floraal decor, 20e eeuw 27cm. Cond:G

Mei Ping vaas 20e eeuw, bruin glazuur
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Mei ping vaas met bruin glazuur 20e eeuw, gemerkt, 26x15øcm. Cond;G

Grote Chinese kom
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen schaal omstreeks 1930, gemerkt met figuren, vogels, floraal en gouddecor, haarlijnen in bodem. 19x41ø Cond:R

4 Chinese borden (2x Wan Li)
Resultaat: 100 EUR

Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden, 2x Wanli gelijmd en beschadigd, 1x 18e eeuws Queng Long, gaaf, 1x 18e eeuws Kang Xi gelijmd. 23,5-29cm. Cond;R/G

Verzameling limoge miniatuurtjes
Resultaat: 90 EUR

Verzameling Limoges Franse porseleinen miniaturen, 2e helft 20e eeuw, circa 20 delen 3-10cm.

Hutschenreuther serviesdelen
Startprijs 30 EUR

Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G

Weens porseleinen ei
Resultaat: 40 EUR

Oude Weens porseleinen dekseldoos in eivorm met romantische voorstelling, 20e eeuw in goede staat 8,5x12x8cm. Cond:G

3 Delftse borden
Resultaat: 125 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken borden met floraal decor, 3 met lichte randglazuurschade, 1 met chip. 32,5cm. Cond:G

2 Delftsblauwe schotels
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Delftsbaluwe aardewerken plooiborden omstreeks 1900, naar 18e eeuws voorbeeld met landschap en pauwendecor, gemerkt 4,5x26ø Cond;G

4x Delftsblauw keramiek
Startprijs 40 EUR

Vier x Delftsblauw keramiek, 20e eeuw, 2 dekselvazen, deksel met stopverf vastgezet, 2 borden, oud Delft. 26,5cm. 24øcm. Cond;G

4 Delen porselein cargo, 17e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Vier grote antieke Chinese porseleinen Cargo schotels, 17e eeuw met floraal decor(grote schotel restauratie) Cond:R/G

Delftse bonbonschaal, zilv. hengsel
Startprijs 60 EUR

Delfse bonbonschaal met geschulpte voorzien van zilveren beugel, 835/000, gezaagd Biedermeier bloemdecor. Schoonhoven, jl.:N:1948 ø 21x13 cm. Wat cracelé

2 Fam Verte potten, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee 18e eeuwse gesigneerde Chinese Familie verte dekselpotten met bamboedecor, dekseluiteinden beschadigd 13x10ø Cond:R/G

2 Gemberpotten
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met bloesemdecor, 20e eeuw, deksel gelijmd. 12-15cm. Cond:G

Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Groot antiek bisquit porseleinen heilig figuur, omstreeks 1900, handbeschildering en gouddecor, heilig hart, in goede staat 45cm.

Blauwe Chinese vaas, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Aparte gemerkte Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw 28x13øcm. Cond;G

Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt
Startprijs 6.000 EUR

Zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 21,7x15øcm.

Porseleinen plaquette, rozen
Startprijs 110 EUR

Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw, Rosen 056 Handgemalt F.S 96 in goede staat 35,5x26cm. Cond;G

2 Elfenplaquettes
Startprijs 50 EUR

Twee aardewerken plaquettes gemerkt Minton, gelithografeerd elfendecor, 20e eeuw, 1 plaquette heeft 4 chips. 41x31x1cm. Cond;R

Yixing trekpotje, kersenbloesem
Startprijs 150 EUR

Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G