Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinese borden, 18e eeuw 6195
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR
IJsglazen schaal met zilveren hengsel 374
IJsglazen schaal met zilveren hengsel
Startprijs 125 EUR
Verkocht
3 Porseleinen kommen 6188
3 Porseleinen kommen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren schaaltje 367
Zilveren schaaltje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gouden 5 Gulden 331
Gouden 5 Gulden

Resultaat:

110 EUR

Kristallen mosterdpot en zoutpot met zilver 324
Kristallen mosterdpot en zoutpot met zilver
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Plateel vaas 6152
Plateel vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren naaldenkoker + prikker 317
Zilveren naaldenkoker + prikker

Resultaat:

50 EUR

Imari trekpotje 6145
Imari trekpotje
Startprijs 325 EUR
4 Aardewerken Po's (2x P. Regout) 6138
4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)
Startprijs 30 EUR
Zilveren armband met bolletjes 281
Zilveren armband met bolletjes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren slatang 274
Zilveren slatang

Resultaat:

150 EUR

Odeurflacon met gouden dop 267
Odeurflacon met gouden dop
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lot met ringen en zakhorloge 238
Lot met ringen en zakhorloge

Resultaat:

30 EUR

Zilveren hanger met zirconia 231
Zilveren hanger met zirconia
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Zilveren dienblad, parelrand 224
Zilveren dienblad, parelrand

Resultaat:

475 EUR

Zilveren doosje op pootjes 217
Zilveren doosje op pootjes
Startprijs 200 EUR
Verkocht
3 Grote Lladro figuren 6100
3 Grote Lladro figuren

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 188
Zilveren schaal

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Witgouden collier met briljant 181
Witgouden collier met briljant

Resultaat:

170 EUR

Duits zilveren bestek in etui 174
Duits zilveren bestek in etui
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Porseleinen kerststal Villeroy en Boch 6093
Porseleinen kerststal Villeroy en Boch

Resultaat:

65 EUR

Porseleinen beeldje, Sitzendorf 6086
Porseleinen beeldje, Sitzendorf
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Kristallen kaasstolp met zilveren dop 138
Kristallen kaasstolp met zilveren dop

Resultaat:

70 EUR

2-Rij goudsteen armband, gouden slot 131
2-Rij goudsteen armband, gouden slot
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Zilveren koffiekan 124
Zilveren koffiekan

Resultaat:

300 EUR

2 Zilveren kandelaren 88
2 Zilveren kandelaren
Startprijs 650 EUR
Peking-glazen snuffbottle, gesigneerd 6050
Peking-glazen snuffbottle, gesigneerd
Startprijs 550 EUR
12 Fam. Rose borden 19e eeuw 6043
12 Fam. Rose borden 19e eeuw
Startprijs 750 EUR
6 Rijstkommen, Amsterdams bont, 19e eeuw 6036
6 Rijstkommen, Amsterdams bont, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
GG ring met 3 bloedkoraaltjes 81
GG ring met 3 bloedkoraaltjes
Startprijs 100 EUR
Zilveren pijpcomfoor 74
Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 450 EUR
Verkocht
RAM Colenbrander vaas, "Franje" 6000
RAM Colenbrander vaas, "Franje"

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Divers Swarovski 5580
Divers Swarovski

Resultaat:

50 EUR

G. Burkens 1364
G. Burkens
Startprijs 120 EUR
Glazen vaas Köck 5573
Glazen vaas Köck
Startprijs 20 EUR
Perzische tapijtje en 3 kamelenzakken 4513
Perzische tapijtje en 3 kamelenzakken
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1335
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
K. Hofer 1328
K. Hofer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Pendant, H. Hermanns 1321
Pendant, H. Hermanns

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Hangeknoopt Perzisch tapijt 4506
Hangeknoopt Perzisch tapijt

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Teakhouten bijzettafel 4332
Teakhouten bijzettafel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Axel Hamborn, stadsgezicht 1285
Axel Hamborn, stadsgezicht

Resultaat:

40 EUR

G. Wiegman 1278
G. Wiegman
Startprijs 150 EUR
Boulle etagere tafel 4296
Boulle etagere tafel
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4289
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse tafel met intarsia 4282
Engelse tafel met intarsia

Resultaat:

140 EUR

A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan 1271
A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan
Startprijs 125 EUR