Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4 Foo honden China 2479
4 Foo honden China

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 deel divers 2480
5 deel divers

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Corpus Christie 2481
Corpus Christie

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Corpus Christie 18e eeuw 2482
Corpus Christie 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Groot crucifix 2483
Groot crucifix
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Grote houten vijzel 1841 2484
Grote houten vijzel 1841

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot diverse zakmessen 2485
Lot diverse zakmessen

Resultaat:

30 EUR

Smeedijzeren luchter 2486
Smeedijzeren luchter
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Glas in lood lampje 2487
Glas in lood lampje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke emmer 2488
Antieke emmer

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Samovaar 2489
Samovaar

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiek object 2490
Antiek object

Resultaat:

75 EUR

Benen Dajak blaaspijp 2491
Benen Dajak blaaspijp
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Ingelegd paneel met boedha 2492
Ingelegd paneel met boedha

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 Delen koper 2493
5 Delen koper

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schwarzwald boekensteun 2494
Schwarzwald boekensteun

Resultaat:

65 EUR

Tinnen kraantjeskan 2495
Tinnen kraantjeskan
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Twee speculaasplanken 2496
Twee speculaasplanken

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kaiserzinnn tablet + schaal 2497
Kaiserzinnn tablet + schaal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kavel messing 2498
Kavel messing

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
3 petroleumlampen 2499
3 petroleumlampen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Beschilderd dienblad 2500
Beschilderd dienblad

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bewerkt bordenrek 2501
Bewerkt bordenrek

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Engelse mahonie kapspiegel 2502
Engelse mahonie kapspiegel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Franse hanglamp 2503
Franse hanglamp

Resultaat:

170 EUR

Hanglamp Art Deco 2504
Hanglamp Art Deco
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Kolenbak met messing 2505
Kolenbak met messing

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Opaline petroleumlamp, oude kap 2506
Opaline petroleumlamp, oude kap

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Voetenbankje Frans 2507
Voetenbankje Frans

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Wandlamp 2508
Wandlamp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Witte porseleinen petroleumlamp 2509
Witte porseleinen petroleumlamp

Resultaat:

30 EUR

Originele antieke regimentspijp 2510
Originele antieke regimentspijp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese houten penselenpot 2511
Chinese houten penselenpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Barometer 2512
Barometer

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Samovaar 2513
Samovaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Plafondlamp petroleum 2514
2x Plafondlamp petroleum

Resultaat:

50 EUR