Geslepen kristallen kaasstolp op onderschotel met diverse gematteerde graveringen en voorzien van een 835/000 zilveren knop met parel en ruitrand.Mt. CE. Held Amsterdam, omstreeks 1870. ø21x21cm. In g...
Armband van goudsteenkralen met gouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 7,5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met geschulpte rand en gravure bewerking....
Prachtige zilveren koffiekan, Frans 950/000, buikmodel, Rococo-stijl, met gedraaid decor, voorzien van een greep gemaakt uit C-voluten met acanthusblad evenals de tuit. De kan is geplaatst een uitgewe...
Groot keramieken beeld, 20e eeuw, valsspeler bij kaartenspel(chip hoed) Cond:R
Twee antieke vooroorlogse Duitse poppen, 1x porselein gemertk CWS 120-9 met gelede lichaam maat 9., 64cm. 1x hartgummi C en S. 50-64cm. Cond:R/G
Acht 19e eeuwse Engelse steendrukken met zeilschepen(R.Parry.del.) Hunt. Lith. deels ingekleurd 23x17cm. Cond:G
H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G
J. Klein 1920 Duitse school marinier met vaandel Duitse marine en slagschepen, olieverf op linnen Cond;G
Een paar zilveren kandelaren, Oostenrijk, 800/000. Kandelaar op gecontourneerde ronde voet met palmetversiering en parelrand, voorzien van kroon gravure. De zuil van de kandelaar is voorzien van een f...
Gouden ring, 585/000, met 3 bloedkoralen. Zogenoemde bandring versierd met 3 bloedkoralen, 2 peervormen een ovaal geslepen bloedkoraal, 5 mm. ø 58 ca 2,3 gr.
Twee antieke Duits porseleinen figuren met zwaarddecor, mogelijk 18e eeuws, Duits of Engels, bij dame: hoofd gelijmd, oor gelijmd, 3 vingers af, bij heer: bakfout basis. 17cm. Cond:R
Zilveren pijpencomfoor, antiek, op drie krulpoten en voorzien van een houten steel, in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor is voorzien van een gecontourneerde opgesoldeerde rand met palmetten en filetrand...
Vier hangers, o.a. zilver. Versierd met turkoois en barnsteen. 4,5-6 cm.
Kavel met 13 Nederlandse munten waaronder; 2,5 Cent (4x1916, 1x1929 en 2x1941), 5 Cent (2x1943) en 10 Cent (2x1942 en 2x1943). verschillende condities
Negentiende eeuws Chinees porseleinen familie Roze trekpot met figurendecor. 12x15x8,5øcm. Cond:G
Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat
Kavel met 12 munten Nederland: 1x 2,5G 1872 Willem III, 1x 1G 1929 Wilhelmina, 1x 1/2 Gulden 1929, 1x 1/2 Gulden 1930, 1x 25 cents (1905?), 1x 25 cents (onleesbaar), 4x 10 cents (1937, 1944, 1941, 193...
Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, bezet met witte en zwarte diamanten. Tennisarmband gemaakt uit fijne ronde zetkasten beet met witte diamanten, totaal ca 0,60 crt, en zwarte diamanten, totaa...
N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.
Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel als tafeldecorstuk. 8x20x16cm. ca 146 gr. In goede staat
Drie davo postzegelalbums met postzegels van holland, postfris en gestempeld, deels gevuld, bevat ettelijke interessante series 13x29x33cm. Cond.:G
C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G