Twee zilveren broches, 835/000, versierd met markesiet. Een broche in de vorm van een paraplu en een broche in de vorm van een zeilboot. Grootte 30 mm. ca 8,5 gr. In goede staat.
Zilveren miniatuur kabinet, 835/000. Fraai bewerkt kabinet met 3 lades met kuif en klauwpoten. MT.: Zilverfabriek Luxor, Haarlem jl.: m:1972. Grootte 10x6x3cm. ca. 95gr.
Zilveren pijpencomfoor, antiek, op drie krulpoten en voorzien van een houten steel, in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor is voorzien van een gecontourneerde opgesoldeerde rand met palmetten en filetrand...
Drie antieke keramieken bloempotten met lekschaal omstreeks 1900. o.a. Petrus Regout Maastricht, Petrus Regout germerkt R, etc. 21x22øcm.
Casette met Engelse zilveren kinderset, 925/000, bestaande uit een eierdop, servetband en een lepel. De eierdop en de servetband zijn versierd met fraaie krulgravures, een golvende stippelrand voorzie...
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat
Kavel met 13 Nederlandse munten waaronder; 2,5 Cent (4x1916, 1x1929 en 2x1941), 5 Cent (2x1943) en 10 Cent (2x1942 en 2x1943). verschillende condities
Acht 19e eeuwse Engelse steendrukken met zeilschepen(R.Parry.del.) Hunt. Lith. deels ingekleurd 23x17cm. Cond:G
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen empire vazen met landschap en figurenvoorstellingen, vergulding sleets, 1 oor gelijmd. 20cm. Cond:R/G
Groot keramieken beeld, 20e eeuw, valsspeler bij kaartenspel(chip hoed) Cond:R
Kavel met 12 munten Nederland: 1x 2,5G 1872 Willem III, 1x 1G 1929 Wilhelmina, 1x 1/2 Gulden 1929, 1x 1/2 Gulden 1930, 1x 25 cents (1905?), 1x 25 cents (onleesbaar), 4x 10 cents (1937, 1944, 1941, 193...
H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G
J. Klein 1920 Duitse school marinier met vaandel Duitse marine en slagschepen, olieverf op linnen Cond;G
Twee antieke Duits porseleinen figuren met zwaarddecor, mogelijk 18e eeuws, Duits of Engels, bij dame: hoofd gelijmd, oor gelijmd, 3 vingers af, bij heer: bakfout basis. 17cm. Cond:R
Drie davo postzegelalbums met postzegels van holland, postfris en gestempeld, deels gevuld, bevat ettelijke interessante series 13x29x33cm. Cond.:G
Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat
Negentiende eeuws Chinees porseleinen familie Roze trekpot met figurendecor. 12x15x8,5øcm. Cond:G
N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.
C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G
Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, bezet met witte en zwarte diamanten. Tennisarmband gemaakt uit fijne ronde zetkasten beet met witte diamanten, totaal ca 0,60 crt, en zwarte diamanten, totaa...
Vier hangers, o.a. zilver. Versierd met turkoois en barnsteen. 4,5-6 cm.
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G