Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Klok 3667
Klok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Notenhouten wandklok 3660
Notenhouten wandklok

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Schildpad klok 3631
Schildpad klok

Resultaat:

550 EUR

Art Nouveau klokje 3624
Art Nouveau klokje
Startprijs 100 EUR
Engelse staande klok met snijwerk 3617
Engelse staande klok met snijwerk
Startprijs 480 EUR
Friese staartklok 3581
Friese staartklok
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Oude wortelnoten tafelklok 3574
Oude wortelnoten tafelklok

Resultaat:

95 EUR

Duitse klok 18eeuws 3567
Duitse klok 18eeuws
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Pendule met haan 3531
Pendule met haan

Resultaat:

110 EUR

Engelse staande klok 3524
Engelse staande klok
Startprijs 500 EUR
Jugendstil schenkkan met bronzen figuren 6481
Jugendstil schenkkan met bronzen figuren
Startprijs 80 EUR
Franse Empire pendule ca. 1840 3517
Franse Empire pendule ca. 1840
Startprijs 1.400 EUR
2 Porseleinen Empire vaasjes 6445
2 Porseleinen Empire vaasjes
Startprijs 125 EUR
Porseleinen beeld valsspeler 6438
Porseleinen beeld valsspeler
Startprijs 40 EUR
Yixing trekpotje, kersenbloesem 6381
Yixing trekpotje, kersenbloesem
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kavel met 10 Piko H0 wagons 3097
Kavel met 10 Piko H0 wagons

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kavel met 10 Roco H0 wagons 3090
Kavel met 10 Roco H0 wagons

Resultaat:

110 EUR

2 porseleinen beeldjes 6431
2 porseleinen beeldjes
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Kavel met 15 Roco H0 wagons 3083
Kavel met 15 Roco H0 wagons

Resultaat:

75 EUR

Antieke Chinese penselenpot 6345
Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 180 EUR
Piko 50009 H0, BR01,5 3047
Piko 50009 H0, BR01,5
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Märklin H0 E-loc 37892 3040
Märklin H0 E-loc 37892

Resultaat:

80 EUR

Drie Chinese Schaal Verte 6338
Drie Chinese Schaal Verte
Startprijs 150 EUR
2 poppen 3033
2 poppen
Startprijs 100 EUR