Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Duits porseleinen servies 6288
Duits porseleinen servies

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Pastel naakte dame, Gabner? 1185
Pastel naakte dame, Gabner?

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. Hearendel, visserslandschap Volendam 1178
H. Hearendel, visserslandschap Volendam

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot diverse zakmessen 2485
Lot diverse zakmessen

Resultaat:

30 EUR

Stilleven 1171
Stilleven
Startprijs 50 EUR
4 Foo honden China 2478
4 Foo honden China
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Mahonie bestekcasette 2471
Mahonie bestekcasette

Resultaat:

40 EUR

Jachtkastje met getorste zuilen 4046
Jachtkastje met getorste zuilen
Startprijs 250 EUR
3 Bloempotten met onderschotel 6488
3 Bloempotten met onderschotel
Startprijs 200 EUR
Jugendstil schenkkan met bronzen figuren 6481
Jugendstil schenkkan met bronzen figuren
Startprijs 80 EUR
Meissen tablet, gecontourneerd 6252
Meissen tablet, gecontourneerd
Startprijs 100 EUR
2 Chinese borden 18e eeuw 6245
2 Chinese borden 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2 erotische plaquettes 6238
2 erotische plaquettes

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Duitse geldkist 4039
Duitse geldkist

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel 4032
Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel

Resultaat:

150 EUR

Zilveren armband met bolletjes 281
Zilveren armband met bolletjes
Startprijs 40 EUR
Messing spiegel, 19e eeuw 2435
Messing spiegel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Ibelo tafelaansteker 2428
Ibelo tafelaansteker
Startprijs 20 EUR
Heinrich Putshofen-Esters 1135
Heinrich Putshofen-Esters
Startprijs 200 EUR
Chris Lanooy, meertje 1128
Chris Lanooy, meertje
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Baroksecretaire 4003
Baroksecretaire

Resultaat:

800 EUR

Franse Empire pendule 3674
Franse Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Klok 3667
Klok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet 2421
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet

Resultaat:

75 EUR