Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 erotische plaquettes
Resultaat: 180 EUR

Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.

Lot met ringen en zakhorloge
Resultaat: 30 EUR

Lot met 2 ringen en een zilveren zakhorloge. Twee geelmetalen ringen met gekleurde stenen, ø 55, en een zilveren zakhorloge aan een zilveren ketting. Scharnier uit model.

Zilveren hanger met zirconia
Startprijs 25 EUR

Hanger zilver, 925/000, met zirconia. Vierhoekige hanger met een rand met zirconia's en in het midden een grote vierhoekig, trapsgewijs geslepen grote zirconia, 16x15 mm. Met royaal hangeroog. ca. 10....

Zilveren dienblad, parelrand
Resultaat: 475 EUR

Ovale zilveren presenteerblad, 925/000, versierd met parelrand. Importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage jl.; J:1993 ca. 502 gr. 34x24 cm. In goede staat

Zilveren doosje op pootjes
Startprijs 200 EUR

Zilveren lepeldoosje, 835/000, hollands. Zilveren lepeldoosje met ribbewerking geplaatst op 4 klauwpootjes, iets hollopend met fraai floraal bewerkt hengsel. MT.: Hendrik Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:...

Perzische tapijtje en 3 kamelenzakken
Startprijs 40 EUR

Vier delen Perzisch, 1 kleed en 3 kamelenzakken, 28x106cm. Cond:G

Antieke theestoof
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof omstreeks 1900 met koperen binnenbak, bovenrand gescheurd, 50x38øcm.

Kunstwerk van vissen
Startprijs 200 EUR

Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G

Hangeknoopt Perzisch tapijt
Resultaat: 375 EUR

Handgeknoopt oud Perzisch kleed, meerkleurig met floraal decor, in goede staat. 193x134cm. Cond:G

Teakhouten bijzettafel
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.

5 Hohners, mondharmonika
Startprijs 40 EUR

Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G

3 Makkumse dekselvazen
Resultaat: 130 EUR

Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G

F.H. Sypkens
Startprijs 2.000 EUR

Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G

Evert Moll, bloemstilleven
Startprijs 500 EUR

Evert Moll 1878-1955 glazen vaas met tulpen olieverf op linnen Cond:G

3 Porseleinen kommen
Resultaat: 20 EUR

Drie Japanse Imari porseleinen kommen met goud-roze Floraal decor, 2e helft 20e eeuw 7x18ø Cond:G

Groot 19e eeuws ivoren beeld op console
Startprijs 950 EUR

Schitterende grote antieke Chinees of Japans ivoren figuur, omstreeks 1900, voorstellende een oude vrouw met bamboe vishengel en karpers, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42,5cm.

2 cloisonne vazen
Resultaat: 90 EUR

Twee grote vooroorlogse Japanse cloisonne vazen met bloesemdecor. 40x21øcm. Cond:G

Boulle etagere tafel
Startprijs 175 EUR

Negentiende eeuwse Boulle etagere tafel met florale inleg en messing omranding, omstreeks 1870, Cond:R/G 79x41x30cm.

Verzilverd servies + bierkruik
Startprijs 30 EUR

Drie delen verzilverd servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G

Plateel vaas
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 50 EUR

Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine omstreeks 1930 66x75x20cm. Cond:G

Engelse tafel met intarsia
Resultaat: 140 EUR

Negentiende eeuwse Engelse bijzettafel, mahoniehout met bandintarsia en florale intarsia, geschulpt blad, 62x52x58cm. Cond;G

Imari trekpotje
Startprijs 325 EUR

Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G