Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren geboortebeker en schuif 525
Zilveren geboortebeker en schuif
Startprijs 60 EUR
Schildpadkoker met zilver 518
Schildpadkoker met zilver
Startprijs 100 EUR
Porseleinen Duitse schenkkan 6302
Porseleinen Duitse schenkkan
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Lot diverse zakmessen 2485
Lot diverse zakmessen

Resultaat:

30 EUR

Rosenthal vleesschaal, L. Ostermayr 6295
Rosenthal vleesschaal, L. Ostermayr
Startprijs 80 EUR
4 Foo honden China 2478
4 Foo honden China
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Philip Windt, winterlandschap 1085
Philip Windt, winterlandschap

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Marek Ruzyk 1078
Marek Ruzyk

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Duits porseleinen servies 6288
Duits porseleinen servies

Resultaat:

70 EUR

Schilderij 1071
Schilderij
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Mahonie bestekcasette 2471
Mahonie bestekcasette

Resultaat:

40 EUR

Ring met Tanzaniet, Robijn en Bergkristal 482
Ring met Tanzaniet, Robijn en Bergkristal
Startprijs 200 EUR
Zilveren pasteischep 475
Zilveren pasteischep
Startprijs 60 EUR
Zilveren poederdoos 468
Zilveren poederdoos
Startprijs 50 EUR
Meissen tablet, gecontourneerd 6252
Meissen tablet, gecontourneerd
Startprijs 100 EUR
2 Chinese borden 18e eeuw 6245
2 Chinese borden 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
F.H. Sypkens 1035
F.H. Sypkens
Startprijs 2.000 EUR
Evert Moll, bloemstilleven 1028
Evert Moll, bloemstilleven
Startprijs 500 EUR
Verkocht
2 erotische plaquettes 6238
2 erotische plaquettes

Resultaat:

180 EUR

Messing spiegel, 19e eeuw 2435
Messing spiegel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Hanger collier zilver zirconia's 432
Hanger collier zilver zirconia's
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zilveren sierkurk 425
Zilveren sierkurk

Resultaat:

40 EUR

Ibelo tafelaansteker 2428
Ibelo tafelaansteker
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Barnstenen halsketting 826
Barnstenen halsketting

Resultaat:

30 EUR