Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eiken secertaire ca. 1860 4189
Eiken secertaire ca. 1860

Resultaat:

140 EUR

Ibelo tafelaansteker 2428
Ibelo tafelaansteker
Startprijs 20 EUR
Mahonie glaskast Willem 3 4182
Mahonie glaskast Willem 3
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet 2421
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3 Makkumse dekselvazen 6202
3 Makkumse dekselvazen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Eikenhouten 1-deurs kast 4146
Eikenhouten 1-deurs kast

Resultaat:

170 EUR

2 Chinese borden, 18e eeuw 6195
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR
Zwart op rood Chinees lakwerk vaasje 2385
Zwart op rood Chinees lakwerk vaasje
Startprijs 50 EUR
4 Mahonie stoelen 4139
4 Mahonie stoelen
Startprijs 90 EUR
Verkocht
3 Porseleinen kommen 6188
3 Porseleinen kommen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Fries kerkbankje 2378
Fries kerkbankje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6 Stoelen 4132
6 Stoelen

Resultaat:

180 EUR

19e eeuwse Corpus Christie 2371
19e eeuwse Corpus Christie
Startprijs 150 EUR
Trappenkast 4096
Trappenkast
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Plateel vaas 6152
Plateel vaas

Resultaat:

150 EUR

Amsterdamse klokkast 4089
Amsterdamse klokkast
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Langwerpige eettafel 4082
Langwerpige eettafel

Resultaat:

100 EUR

Slot met sleutel 2342
Slot met sleutel
Startprijs 60 EUR
Scheerset in lederen hoes 2335
Scheerset in lederen hoes
Startprijs 100 EUR
Imari trekpotje 6145
Imari trekpotje
Startprijs 325 EUR
4 Aardewerken Po's (2x P. Regout) 6138
4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)
Startprijs 30 EUR
Mahonie kistje 2328
Mahonie kistje
Startprijs 80 EUR
Benen inro met gordelknopen 2321
Benen inro met gordelknopen
Startprijs 70 EUR
Jachtkastje met getorste zuilen 4046
Jachtkastje met getorste zuilen
Startprijs 250 EUR