Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan 1271
A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Plateel vaas 6152
Plateel vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren sierkurk 425
Zilveren sierkurk

Resultaat:

40 EUR

Groot 19e eeuws ivoren beeld op console 2192
Groot 19e eeuws ivoren beeld op console
Startprijs 950 EUR
Verkocht
2 cloisonne vazen 2185
2 cloisonne vazen

Resultaat:

90 EUR

Imari trekpotje 6145
Imari trekpotje
Startprijs 325 EUR
4 Aardewerken Po's (2x P. Regout) 6138
4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Lot 6 vorken, schuif, jamlepel zilver 418
Lot 6 vorken, schuif, jamlepel zilver

Resultaat:

50 EUR

Verzilverd servies + bierkruik 2178
Verzilverd servies + bierkruik
Startprijs 30 EUR
Verkocht
7 aquatinta 18e eeuw 1235
7 aquatinta 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Voorouderportretten 1228
Voorouderportretten

Resultaat:

80 EUR

W.H. Köhler 1221
W.H. Köhler
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Eiken tafel met ijzeren onderstel 4239
Eiken tafel met ijzeren onderstel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pastel naakte dame, Gabner? 1185
Pastel naakte dame, Gabner?

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. Hearendel, visserslandschap Volendam 1178
H. Hearendel, visserslandschap Volendam

Resultaat:

180 EUR

Stilleven 1171
Stilleven
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Gouden ring met briljant 381
Gouden ring met briljant

Resultaat:

300 EUR

IJsglazen schaal met zilveren hengsel 374
IJsglazen schaal met zilveren hengsel
Startprijs 125 EUR
Verkocht
3 Grote Lladro figuren 6100
3 Grote Lladro figuren

Resultaat:

140 EUR

mahonietafel omstreeks 1900 4232
mahonietafel omstreeks 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Doos divers tin/plated 2142
Doos divers tin/plated

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren schaaltje 367
Zilveren schaaltje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Decoratieve ikonen 2135
3 Decoratieve ikonen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Porseleinen kerststal Villeroy en Boch 6093
Porseleinen kerststal Villeroy en Boch

Resultaat:

65 EUR