Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Pillendoosjes + vingerhoedje
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerhoed. 800/000. Zeshoekig pillendoosje emt strakke grove bewerking langs de rand met scharnierend deksel. Een rond pillendoosje, roodverguld met rand m...

Parelcollier
Startprijs 25 EUR

Collier van olijfgroene parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal met magneetsluiting. ø 10 mm, Lengte 41 cm. Nieuw

2 Delig wildcouvert
Startprijs 80 EUR

Wildcouvert voorzien van zilveren grepen, 835/000. Een wildcouvert bestaande uit een mes en een vleesvork met hoekig geslepen heften. MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam/ Zeist 1906-1919. Gekeurd met een ...

2 kristallen potjes
Resultaat: 45 EUR

Twee geslepen kristallen potjes met divers slijpsel en geslepen kristalen binnenstopjes, 925/000 zilveren doppen, 1x Londen anno 1927 en 1x Birmingham anno 1911, hoogte 6 cm, In goede staat

Zilveren bowllepel
Startprijs 90 EUR

Antieke Hollands zilveren bowllepel met handgravure op steel 835/000 Grootkeur. jl X:1882, MT: Kuijlenburg, Schoonhoven. ca 78 gram lengte 21cm. In zeer goede staat

Zilveren lipstickhouder met emaille
Startprijs 30 EUR

Zilveren 935/000 lipstickhouder met zwart emaille en florale afbeeldingen. 6 cm ca 13 gr.

2 Odeurflaconnen met zilveren dop
Startprijs 110 EUR

Twee kristallen odeurflaconnen met zilveren dop, 835/000. Eén ovale flacon met vlakken deels met ruitslijpsel. Voorzien van zilveren dop en hals met meanderbewerking en bekroond met een bloem. Dop iet...

Fraai gevormd zilveren zoutvat
Resultaat: 35 EUR

Fraai gevormd zilveren zoutvat op voet met diverse florale afbeedlingen, onbekende merken en voorzien van oude belastingkeuren omstreeks 1900, ca 68 gr 6,5x7x5,5cm.

Damesdolk met parelmoer en zilver
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse damesdolk met parelmoergreep versierd met zilveren palmetversiering bij de aanzet en voorzien van een schild in de greep, 835/000. Lengte 27 cm.

Gouden collier kwastje
Resultaat: 130 EUR

Gouden collier en hanger, 585/000. Hanger in de vorm van een kwastje, antiek model, GG 585/000, lengte 41 mm. De hanger hangt aan een Gourmetcollier, ø 1,5mm en 45 cm lang met tussenoog op 43 cm. Tota...

Oorstekers, hanger, bloem barnsteen
Resultaat: 40 EUR

Set van een hanger en oorstekers met barnsteen. Een grote ovale barnsteen gemaakt als hanger met zilveren bloemelementen en 2 bijpassende oorstekers met een zilveren bloemelement. 25x34 en 49x38 mm. c...

Barnsteen hanger zilver
Startprijs 40 EUR

Groot stuk barnsteen, Rusland, met zilver gemaakt tot hanger.Rechthoekig. (breuklijnen in de barnsteen) 44x52 mm.

Barnsteen oorhangers
Resultaat: 45 EUR

Zilveren oorhangers met barnsteenhangers. Oorringen met scharnier voorzien van bewerkt hanger waaraan een bewerkte driehoekige barnstenen hanger zit. Lengte 72 mm.

Lot diverse sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche

Set double sieraden
Startprijs 25 EUR

Set double sieraden bestaande uit een fraaie ketting ingelegd met blauw en groene emaille, 44-52 cm, een double choker met blauw-groene inleg, manchetknopen met parelmoer en een horloge, Cordella.

Lot met o.a. kralen
Resultaat: 15 EUR

Lot met diverse sieraden bestaande uit 4 kralen snoeren en een lang collier en een collier met filigrainachtige hanger.

Zilveren ring met stenen
Startprijs 20 EUR

Zilveren ring, 800/000, met bauwe en witte stenen. Zilveren slagring met markiesgeslepen blauwe stenen en 3 rond gefacetteerde zirconia's. ø 58

Zilveren dubbeltjes armband
Startprijs 25 EUR

Zilveren dubbeltjesarmband. Armband met een dubbele rij dubbeltjes, 1930-1941. Voorzien van een veeroog. Lengte 19 cm. Breedte 3 cm. ca 25,9 gr.

Zilveren cameehanger
Resultaat: 15 EUR

Zilveren cameehanger, 800/000. Ovale hanger met gladde rand met getorste versiering. Bezet met een fraai uitgesneden camee. 25x18mm. De brochering is verwijderd.

Lot sieraden met muntjes
Resultaat: 30 EUR

Lot sieraden met muntjes: bestaande uit een armband met 2 rijen met muntjes van 5 cent ( 1850) en een broche van een kwartje (1939) en een los muntje van 5 cent.

Vijf kralencolliers
Resultaat: 25 EUR

Lot met vijf kralencolliers bestaande uit een snoer met schuimkoraal, een snoer takjes koralen, ivoor, gitten en parels.

Lot diverse sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.

Lot sieraden 3x
Resultaat: 25 EUR

Lot sieraden bestaande uit een zilveren zakhorloge met rosé rand, en 2 double hangers, een met blauwe steen en een met rood/bruine steen.

2 Broches met haarwerk
Resultaat: 45 EUR

Twee broches met haarwerk, zilver en zilver verguld. Twee ovale broche met een zwart bewerkte rand en een venster met haarwerk. ø 32x26 mm. Totaal ca 14,5 gr. In redelijk goede staat.