Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Odeurflaconnen met zilveren dop

Startprijs 110 EUR
niet beschikbaar

Beschrijving

Twee kristallen odeurflaconnen met zilveren dop, 835/000. Eén ovale flacon met vlakken deels met ruitslijpsel. Voorzien van zilveren dop en hals met meanderbewerking en bekroond met een bloem. Dop iets gedeukt. Grootte 3,5x2x8 cm. En een buikflacon op zilveren voet, met een zilveren dop en dubbele kraag versierd met Biedermeier gravures. De v et is wat gedeukt, evenals de dop, Bij de kraag ontbreekt een stukje. 5x13 cm.