Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren  tabakspot en pijpcomfoor 92
Zilveren tabakspot en pijpcomfoor
Startprijs 580 EUR
Verkocht
Zilveren soeplepel 93
Zilveren soeplepel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad, Nederland 94
Zilveren dienblad, Nederland

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Flessenbakken 95
Flessenbakken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren kinderbekergr. 96
Zilveren kinderbekergr.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren suikerpotje 97
Zilveren suikerpotje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 98
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bijbel met zilveren sluiting 99
Bijbel met zilveren sluiting

Resultaat:

860 EUR

Verkocht
Zilveren doos 100
Zilveren doos

Resultaat:

100 EUR

Zilveren doos 115
Zilveren doos
Startprijs 220 EUR
Verkocht
4 Zilveren tafelkandelaars 116
4 Zilveren tafelkandelaars

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kristallen karaf met zilver 117
Kristallen karaf met zilver

Resultaat:

100 EUR

Zilveren object met kandelaar 118
Zilveren object met kandelaar
Startprijs 350 EUR
Zilveren dienblad, gegolfde rand 119
Zilveren dienblad, gegolfde rand
Startprijs 1.100 EUR
Zilveren dienblad met rozenrand 120
Zilveren dienblad met rozenrand
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Kristallen tazza op zilveren voet 121
Kristallen tazza op zilveren voet

Resultaat:

220 EUR

Zilveren kan 122
Zilveren kan
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Strooibus met zilveren dop 123
Strooibus met zilveren dop

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren koffiekan 124
Zilveren koffiekan

Resultaat:

300 EUR

Zilveren troffel, vroeg 19e eeuw 125
Zilveren troffel, vroeg 19e eeuw
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Kristallen kaasstolp met zilveren dop 138
Kristallen kaasstolp met zilveren dop

Resultaat:

70 EUR

Kristallen strooibus 140
Kristallen strooibus
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Zilveren brandewijnkom 141
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Paar zilveren kandelaars 142
Paar zilveren kandelaars

Resultaat:

160 EUR