Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Porseleinen kommen 6188
3 Porseleinen kommen

Resultaat:

20 EUR

W.H. Köhler 1221
W.H. Köhler
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Eikenhouten 1-deurs kast 4146
Eikenhouten 1-deurs kast

Resultaat:

170 EUR

4 Mahonie stoelen 4139
4 Mahonie stoelen
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Gouden ring met briljant 381
Gouden ring met briljant

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6 Stoelen 4132
6 Stoelen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Pastel naakte dame, Gabner? 1185
Pastel naakte dame, Gabner?

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. Hearendel, visserslandschap Volendam 1178
H. Hearendel, visserslandschap Volendam

Resultaat:

180 EUR

Stilleven 1171
Stilleven
Startprijs 50 EUR
Groot 19e eeuws ivoren beeld op console 2192
Groot 19e eeuws ivoren beeld op console
Startprijs 950 EUR
Verkocht
2 cloisonne vazen 2185
2 cloisonne vazen

Resultaat:

90 EUR

IJsglazen schaal met zilveren hengsel 374
IJsglazen schaal met zilveren hengsel
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Plateel vaas 6152
Plateel vaas

Resultaat:

150 EUR

Verzilverd servies + bierkruik 2178
Verzilverd servies + bierkruik
Startprijs 30 EUR
Imari trekpotje 6145
Imari trekpotje
Startprijs 325 EUR
4 Aardewerken Po's (2x P. Regout) 6138
4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Zilveren schaaltje 367
Zilveren schaaltje

Resultaat:

50 EUR

Heinrich Putshofen-Esters 1135
Heinrich Putshofen-Esters
Startprijs 200 EUR
Chris Lanooy, meertje 1128
Chris Lanooy, meertje
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Doos divers tin/plated 2142
Doos divers tin/plated

Resultaat:

25 EUR

H. v. Tankeren, stalinterieur 1121
H. v. Tankeren, stalinterieur
Startprijs 200 EUR
Trappenkast 4096
Trappenkast
Startprijs 450 EUR
Verkocht
3 Decoratieve ikonen 2135
3 Decoratieve ikonen

Resultaat:

60 EUR

Amsterdamse klokkast 4089
Amsterdamse klokkast
Startprijs 1.200 EUR