Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Scheerset in lederen hoes 2335
Scheerset in lederen hoes
Startprijs 100 EUR
W.H. Köhler 1221
W.H. Köhler
Startprijs 150 EUR
Mahonie kistje 2328
Mahonie kistje
Startprijs 80 EUR
Benen inro met gordelknopen 2321
Benen inro met gordelknopen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Plateel vaas 6152
Plateel vaas

Resultaat:

150 EUR

Imari trekpotje 6145
Imari trekpotje
Startprijs 325 EUR
4 Aardewerken Po's (2x P. Regout) 6138
4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)
Startprijs 30 EUR
Indonesisch boedha beeld ca. 1940 2292
Indonesisch boedha beeld ca. 1940
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Messing schemerlamp 2285
Messing schemerlamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel 4032
Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Baroksecretaire 4003
Baroksecretaire

Resultaat:

800 EUR

Fruitschaal met  pootjes 2278
Fruitschaal met pootjes
Startprijs 40 EUR
Ring met Tanzaniet, Robijn en Bergkristal 482
Ring met Tanzaniet, Robijn en Bergkristal
Startprijs 200 EUR
Franse Empire pendule 3674
Franse Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR
Zilveren pasteischep 475
Zilveren pasteischep
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Klok 3667
Klok

Resultaat:

40 EUR

Zilveren poederdoos 468
Zilveren poederdoos
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Notenhouten wandklok 3660
Notenhouten wandklok

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Pastel naakte dame, Gabner? 1185
Pastel naakte dame, Gabner?

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. Hearendel, visserslandschap Volendam 1178
H. Hearendel, visserslandschap Volendam

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
3 Grote Lladro figuren 6100
3 Grote Lladro figuren

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke theestoof 2242
Antieke theestoof

Resultaat:

40 EUR

Kunstwerk van vissen 2235
Kunstwerk van vissen
Startprijs 200 EUR
Stilleven 1171
Stilleven
Startprijs 50 EUR