31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

2 Zilveren miniaturen 193
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 65 EUR
Lot zilver 7x 194
Lot zilver 7x

75 EUR

Zilveren doos 196
Zilveren doos
Startprijs 200 EUR
Antieke zilveren doos 197
Antieke zilveren doos
Startprijs 200 EUR
Zilveren grote molenvork 198
Zilveren grote molenvork
Startprijs 140 EUR
12 Zilveren lepeltjes, roos 199
12 Zilveren lepeltjes, roos
Startprijs 100 EUR
Kristallen 8 kantige koekschaal+6 kantige bonbonkom 200
Kristallen 8 kantige koekschaal+6 kantige bonbonkom
Startprijs 120 EUR
Zilveren bonbonschaal 216
Zilveren bonbonschaal
Startprijs 150 EUR
Zilveren doosje op pootjes 217
Zilveren doosje op pootjes
Startprijs 200 EUR
Zilveren flessenbak met hout 218
Zilveren flessenbak met hout

70 EUR

Zilveren koffiekan 219
Zilveren koffiekan

135 EUR

Grote zilveren koffiekan 220
Grote zilveren koffiekan
Startprijs 300 EUR
2 Zilveren schalen 221
2 Zilveren schalen
Startprijs 350 EUR
Zilveren marmeladepot 222
Zilveren marmeladepot

200 EUR

Zilveren miniatuur vrouw bij waterput 223
Zilveren miniatuur vrouw bij waterput
Startprijs 35 EUR
Zilveren dienblad, parelrand 224
Zilveren dienblad, parelrand

475 EUR

Zilveren koffiekan 225
Zilveren koffiekan
Startprijs 600 EUR
Corpus Christi in zilveren lijst. 230
Corpus Christi in zilveren lijst.
Startprijs 800 EUR
Zilveren verguld kelkje 239
Zilveren verguld kelkje

100 EUR

Zilveren Empire kelkje ca. 1820 240
Zilveren Empire kelkje ca. 1820
Startprijs 120 EUR
Empire zilveren pijpencomfoor 241
Empire zilveren pijpencomfoor
Startprijs 180 EUR
Zilveren taartschep en 6 theelepels 242
Zilveren taartschep en 6 theelepels
Startprijs 60 EUR
2 Zilveren scharen, 18e eeuw 243
2 Zilveren scharen, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Zilveren kandelaar 244
Zilveren kandelaar

125 EUR