31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Kristallen dekselcoupe 522
Kristallen dekselcoupe
Startprijs 80 EUR
Bijbel met zilveren sluiting 521
Bijbel met zilveren sluiting
Startprijs 160 EUR
Geslepen kristallen coupe en roomkan 520
Geslepen kristallen coupe en roomkan
Startprijs 50 EUR
Kristallen suikerpot 519
Kristallen suikerpot
Startprijs 50 EUR
Schildpadkoker met zilver 518
Schildpadkoker met zilver
Startprijs 100 EUR
Zilveren presenteerschaal 517
Zilveren presenteerschaal
Startprijs 350 EUR
Mes met zilveren heft 516
Mes met zilveren heft
Startprijs 140 EUR
Casette met 2 jeneverlepels 515
Casette met 2 jeneverlepels
Startprijs 150 EUR
2 Zilveren lepels 514
2 Zilveren lepels
Startprijs 40 EUR
3 Zilveren miniaturen 513
3 Zilveren miniaturen
Startprijs 100 EUR
2 Zilveren miniaturen 512
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 60 EUR
2 Zilveren miniaturen 511
2 Zilveren miniaturen

60 EUR

2 Zilveren miniaturen 568
2 Zilveren miniaturen

70 EUR

Kristallen theebus met zilver 567
Kristallen theebus met zilver

70 EUR

Zilveren miniatuur piano 566
Zilveren miniatuur piano
Startprijs 80 EUR
Zilveren miniatuur, koets 565
Zilveren miniatuur, koets

40 EUR

Zilveren herinneringslepel en vork, 18e eeuw 563
Zilveren herinneringslepel en vork, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR
Bronzen horloge standaard met zilveren horloge 562
Bronzen horloge standaard met zilveren horloge
Startprijs 150 EUR
Zilveren rammelaar 550
Zilveren rammelaar
Startprijs 260 EUR
6 Zilveren theelepels 549
6 Zilveren theelepels

40 EUR

Kristallen tafelstel 548
Kristallen tafelstel

40 EUR

2 Zilveren miniaturen 547
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 65 EUR
3 Delen plated 500
3 Delen plated
Startprijs 35 EUR
Zilveren miniatuur fototoestel 569
Zilveren miniatuur fototoestel

130 EUR