Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren hanger met parel en zirconia 151
Zilveren hanger met parel en zirconia
Startprijs 35 EUR
Sieradenset met parels 152
Sieradenset met parels
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Granaat armband, gouden slot 153
Granaat armband, gouden slot

Resultaat:

240 EUR

Granaat collier, 3 rijen, gouden slot 154
Granaat collier, 3 rijen, gouden slot
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Gouden armband met granaat 155
Gouden armband met granaat

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Gouden broche en collier met granaat 156
Gouden broche en collier met granaat

Resultaat:

90 EUR

Parelcollier met opaal hanger 157
Parelcollier met opaal hanger
Startprijs 260 EUR
Verkocht
Harthanger met opaal 158
Harthanger met opaal

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ring met Jade en Peridot 159
Ring met Jade en Peridot

Resultaat:

160 EUR

Zilver vergulde ring met granaat 160
Zilver vergulde ring met granaat
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Parelcolliers 161
2 Parelcolliers

Resultaat:

60 EUR

Camee 162
Camee
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Gouden bicolor ring briljant 163
Gouden bicolor ring briljant

Resultaat:

225 EUR

Gouden ring met saffier en diamant 176
Gouden ring met saffier en diamant
Startprijs 275 EUR
Witgouden broche met diamanten 177
Witgouden broche met diamanten
Startprijs 240 EUR
Witgouden ring met 9 briljanten 178
Witgouden ring met 9 briljanten
Startprijs 260 EUR
Verkocht
Witgouden hanger met briljant en saffier 179
Witgouden hanger met briljant en saffier

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Witgouden collier met briljant hanger 180
Witgouden collier met briljant hanger

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Witgouden collier met briljant 181
Witgouden collier met briljant

Resultaat:

170 EUR

Witgouden ring met briljant 182
Witgouden ring met briljant
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Witgouden ring met blauw saffier en briljant 183
Witgouden ring met blauw saffier en briljant

Resultaat:

140 EUR

Oorstekers smaragd diamant 184
Oorstekers smaragd diamant
Startprijs 115 EUR
Witgouden ring met parel en briljant 185
Witgouden ring met parel en briljant
Startprijs 175 EUR
Gouden ring met briljant pavé 186
Gouden ring met briljant pavé
Startprijs 220 EUR