31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Israelische ets 1532
Israelische ets
Startprijs 15 EUR
Schilderij, Duitse school 1533
Schilderij, Duitse school

15 EUR

Maria Ruiter de Wit 1534
Maria Ruiter de Wit
Startprijs 150 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1535
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 180 EUR
A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot 1536
A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot

135 EUR

Schilderij, N. Hoogland 1600
Schilderij, N. Hoogland
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Leo Stracke 1601
Schilderij, Leo Stracke
Startprijs 75 EUR
Schilderij, G. Diepeveen 1602
Schilderij, G. Diepeveen
Startprijs 50 EUR
Els Weise 1603
Els Weise
Startprijs 30 EUR
Schilderij, G.D. Labots 1604
Schilderij, G.D. Labots
Startprijs 60 EUR
Schilderij, Sören Vibery 1605
Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Folmer Bonnen 1606
Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 25 EUR
Schilderij Indonesisch 1607
Schilderij Indonesisch
Startprijs 40 EUR
Twee etsen 1608
Twee etsen
Startprijs 50 EUR
Oosters schilderij 1609
Oosters schilderij
Startprijs 30 EUR
Oosters schilderij 1610
Oosters schilderij
Startprijs 30 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Oosters 1611
Onduidelijk gesigneerd, Oosters
Startprijs 30 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Oosters 1612
Startprijs 30 EUR
Diepeveen 1613
Diepeveen
Startprijs 50 EUR
Diepeveen 1614
Diepeveen
Startprijs 50 EUR
Diepeveen 1615
Diepeveen
Startprijs 50 EUR