31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Imari kannetje 6046
Imari kannetje

180 EUR

3 Delen Nanking Cargo 6044
3 Delen Nanking Cargo

110 EUR

12 Fam. Rose borden 19e eeuw 6043
12 Fam. Rose borden 19e eeuw
Startprijs 750 EUR
Fam Rose penselenpot, republiek 1920 6041
Fam Rose penselenpot, republiek 1920

250 EUR

Antieke Chinese schotel, gemerkt 6494
Antieke Chinese schotel, gemerkt
Startprijs 400 EUR
Chinese cup 6035
Chinese cup
Startprijs 1.000 EUR
2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw 6032
2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw

650 EUR

Chinese hengselschaal, 18e eeuw 6030
Chinese hengselschaal, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Chinese schotel, 17e-18e eeuw 6029
Chinese schotel, 17e-18e eeuw

100 EUR

Chinese schotel, 17e-18e eeuw 6027
Chinese schotel, 17e-18e eeuw

700 EUR

2 Chinese schotels 18e eeuw 6026
2 Chinese schotels 18e eeuw

560 EUR

2 Porseleinen flacons 6024
2 Porseleinen flacons
Startprijs 350 EUR
9 Delftse borden 6023
9 Delftse borden

300 EUR

Delfts porseleinen tegeltableau 6021
Delfts porseleinen tegeltableau

280 EUR

5-Delig Chinees porseleinen kaststel 6018
5-Delig Chinees porseleinen kaststel

1.500 EUR

Bierpul 19e eeuw 6015
Bierpul 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Delfs tegeltableau 6012
Delfs tegeltableau
Startprijs 250 EUR
Ram Colenbrander vaas, "Teen" 6010
Ram Colenbrander vaas, "Teen"

800 EUR

RAM Colenbrander vaas, "Teen" 6009
RAM Colenbrander vaas, "Teen"

500 EUR

RAM Colenbrander vaas, "Woelig" 6007
RAM Colenbrander vaas, "Woelig"

550 EUR

3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong" 6006
3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong"

500 EUR

RAM Colenbrander bord, "barsten" 6004
RAM Colenbrander bord, "barsten"

250 EUR

RAM vaasje, "Sierlijk" 6003
RAM vaasje, "Sierlijk"

1.300 EUR

Set RAM Colenbrander vazen, "Franje" 6001
Set RAM Colenbrander vazen, "Franje"

1.400 EUR