Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinees porseleinen neksteunen 6215
2 Chinees porseleinen neksteunen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Wessels, stalinterieur 1096
Wessels, stalinterieur

Resultaat:

100 EUR

Weense regulateur 3672
Weense regulateur
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Schilderij, Helfrich, eenden 1089
Schilderij, Helfrich, eenden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
5 Makkumse borden 6208
5 Makkumse borden

Resultaat:

50 EUR

Schilderij, priester 1053
Schilderij, priester
Startprijs 900 EUR
Verkocht
B. Brugman, bomen bij boerderij 1046
B. Brugman, bomen bij boerderij

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee bronzen kandelaren 2082
Twee bronzen kandelaren

Resultaat:

85 EUR

Tafelklok noten 3665
Tafelklok noten
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Koraal tak 2075
Koraal tak

Resultaat:

60 EUR

Asbak 450
Asbak
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Cloissone koro met deksel op houten voet, koninklijk geel 2068
Cloissone koro met deksel op houten voet, koninklijk geel

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Tafelklokje 3629
Tafelklokje

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Wit marmeren pendule 3622
Wit marmeren pendule

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, Constant Artz 1003
Schilderij, Constant Artz

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
2 Hummels, 2087 en 239 6172
2 Hummels, 2087 en 239

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren schaar, 18e eeuw 443
Zilveren schaar, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 886
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

30 EUR

Collier en armband met edelstenen, 3-rij 436
Collier en armband met edelstenen, 3-rij
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Koetje, laat 18e eeuws 6165
Koetje, laat 18e eeuws

Resultaat:

20 EUR

Comtoise 3615
Comtoise
Startprijs 250 EUR
Bavaria servies 6179
Bavaria servies
Startprijs 40 EUR
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel 6072
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren dubbele fotolijst 150
Zilveren dubbele fotolijst

Resultaat:

70 EUR