Twee grote Chinese familie Roze dekselpotten met paradijsvogels en floraal decor, deksel randschade 22x21cm Cond:R/G
Zeven delen jade, waterbuffel, foohond, Boedha, hanger met foohond, karper, opengewerkte medaillon, snijstuk met lachende Boedha 4-8cm
Zeven maal oude Chinese Jade, 2 armbanden, draak, bewerkte plaquette, medaillon, brede ring, snijwerk calebas 3,5-7,5cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen schenkkannetjes met figuren in landschapsdecor, in goede staat 12x13x7øcm.
Twee 19e eeuwse Tixing theepotten, 1 met tekst, rand beschadiging, 1 met bamboedecor, deksel chip en beschadiging bamboe takken 10-11cm Cond:R
Negentiende eeuws Chinees porseleinen gemberpot met Kang Xy stijl decor, ongemerkt,in goede staat 18x18ø Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G
Vier antieke Japanse porseleinen hoekschaaltjes met rood-gouddecor, 19e eeuws gesigneerd, met landschapsdecor in goede staat, haarlijn, Cond;G 18x11x5cm
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze vaas met paradijsvogeldecor, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 41xø18cm. Cond:G
Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoise bewerkt, Jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...
Drie 18e eeuwse Chinese gemberpotten met landschapsdecor, 1 met haarlijn in bodem 17,5x18ø Cond:G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met teksten en figuren en florale voorstellingen, 1 gemekt, 1 mist deksel. 9,5x13ø en 12x12,5ø Cond:G
Zeer groot Chinees porseleinen Quan Yin 20e eeuw, vinger aangelijmd 60cm Cond:G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen houder met deksel en floraal decor(haarscheuren) 6,7x7,8ø Cond:R
Chinees porseleinen 18e/19e eeuwse bottle met ivoren lepel, rondom landschap met figuren decor in goede staat 8,5x3,1cm
Drie 18e eeuwse Amsterdams bont porseleinen kommen met chineer decor met figuren, 1 goed, 1 randglazuurschade 6,5x15ø Cond:R/G
Twee oude Engelse coalpoort keramieken Kings ware vazen, A.D 1750 met gouden drakendecor, een vaas randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G
Chinees porseleinen schenkkan 17e-18e eeuw, Kang Xi met bloemdecor. Glazuurschade handvat (bijgewerkt restauratie) 17cm. Cond.: R-G
Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, 160cm Cond;G
Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, gebarsten 160cm Cond;M
Grote 19e eeuwse familie Noir dekselpot met floraal en dierendecor, figuur op deksel beschadigd 45x23ø Cond:R
Glazen tablet met 7 geglazuurde Chinese terracotta figuur 20e eeuw, 1 beschadigd 5-9cm Cond;R/G
Glazen tablet met 7 geglazuurde Chinese terracotta figuren 20e eeuw, waarvan twee beschadigd 5-10cm Cond:R/G
Grote Chinees porseleinen vaas met drakendecor, en floraal decor, 2e helft 20e eeuw 50cm. Cond:G
Grote Chinees porseleinen vaas met drakendecor, en floraal decor, 2e helft 20e eeuw 50cm. Cond:G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm
Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuws met floraal decor, deksel zit vast, chips, 15x11,5x8ø Cond:M
Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw, met floraal decor, in goede staat 28,5cm Cond:G
Negen maal antiek Chinees porseleinen kopjes, 2e helft 19e eeuw, in kang Xy stijl met figuren en bloem decor(haarscheur/chip) 5x8øcm. Cond:R/G
Drie oude Japanse 19e eeuwse kommen twee maal Imari eenmaal kantonees ø18-ø25 Cond:G
Divers Duits porselein 20e eeuw, Seltmann Weiden gebaksset(goed) en Zwiebelmuster porselein, deksel en theepot gelijmd, Chips 10-32cm, Cond:R/G
Vier maal antiek Duits porselein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm
Negentiende eeuwse keramieken servies, theepot, kastkom, 6 kop en schotels, roomkan, 3 losse kopjes 6-16cm Cond:G
Twee grote antieke Hollandse Petrus regout Maastricht borden, decor Orient in zeer goede staat, ø26cm. Cond:G
Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijpvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R
Lot 18e-19e eeuws Chinees/Japans porselein, familie Roze bordje met floraal decor en chip, 5 maal rijstwijn kopjes met gouddecor binnenin, 4 diepe schotels goud-blauw 5,5x11,5øcm. Cond:G
Drie oude Chinese porseleinen vazen,zeshoekige penselenvaas, drakenvaas 20e eeuw, zeshoekige balustervormige vaas met figuren en teksten in coulissen. 12-23cm Cond:G
Lot Chinees porselein 20e eeuw, 7x Celadon, visdecor, 1 blauwe dekseldoos gemerkt binnenin met foohonden draak, 10-15cm. Cond:G
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten met figurenvoorstelling en krab op deksel, 20e eeuw 18-22cm. Cond:G
Lot Japans Satsuma porselein met o.a. 2 sets miniatuurvaasjes, grote dekselvaas met krijgerdecor, gemberpot, en kleine vaas 6-36cm. Cond:R/G
Vijf antieke porseleinen kommen met floraal en vogel decor omstreeks 1900, drie kommen hebben chips 6x12ø Cond:R/G
Oude Royal Copenhagen porseleinen poes TN 2862, in goede staat 12x13x9cm.
Zeven delen Duitse stadt Meissen porselein Zwiebelmuster omstreeks 1930, 2 presenteerschalen, kop en schotel, 3 kopjes, bonbonschaal 7-33cm. Cond:R/G
Zes delen Duits Stadt Meissen porselein omstreeks 1930, 5 borden en 1 vergulde dekselschaal 23-36øcm Cond:G
Twee antieke Duitse Meissen borden met blauwe bloemen en insekten, omstreeks 1900, 25ø en 21,5ø Cond:G
Zes delen Hollands aardewerk, o.a. oud Delft kaststel, 2 borden oud Delft, 1 bord Makkum 21-40cm. Cond:G
Antieke keramieken Villeroy en Boch koektrommel met vernikkelde armaturen, omstreeks 1900 in goede staat 15x24x16cm
Duits gips gegoten antiek Maria beeld omstreeks 1920 met polychromie, gemerkt K.U.S Germany nr 242 55cm Cond:G
Zes delen divers oud porselein 20e eeuw, o.a. Herend vaasje, eierdop Goebel, schaaltje Kaiser Germany, vogel Hutschenreuther, uil Andrea Japan, bordje Zwiebelmuster Meissen. 6-14cm Cond:G
Vijf delen 19e eeuws porselein, comfort, kop en schotels, theepot, vaasje 8-16cm. Cond:R/G
Twee antieke gesigneerde aardewerken delen, kannetje en dekseldoos, kerfsnede decor, groen-blauw glazuur, 5,5xø8cm. en 9x7x5,5øcm Cond:G
Drie x oud Hollands aardewerk, 2 haringschalen, delft porseleyne fles, 28-31cm. CondR/G
Italiaans of Franse Fayence mosterdpot met deksel in de vorm van een vrouw met mand, 18e-19e eeuws, originele polychrome beschildering, gemerkt B.P 1158 minimale chips Cond:R/G
Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogel en floraal decor in goede staat Cond;G
Duits Fürstenberg porseleinen gebaksset met 2 schalen, 25 petitfour schaaltjes, 1 bonbonschaal (west Germany omstreeks1950) bloemen en gouddecor, in goede staat, 10-27cm. Cond:G
Prachtige porseleinen dekseldoos met opgewerkte bloemen, rozen en vogel, omstreeks 1930(vogel opgelijmd) gemerkt met anker (gemerkt Stad Meissen) Cond:R/G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G
Oude Dresden bisquite porseleinen tafellamp 20e eeuws met figuren groep. Bakfoutje aan de achterkant verder in goede staat. 50xø30cm.
Uitgebreid Duits Fürstenberg servies, rosa soze, 20e eeuw, koffiepot, theepot,roomset, schalen, borden, vazen etc. chips mogelijk, 10-23cm. Cond:G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen bord met floraal en vogel decor in coulissen en zilveren beugel(bord gerestaureerd 21ø Cond:M/R
Oud Japans porseleinen theeservies omstreeks 1930, dunne bodem met portret in het licht bestaande uit theepot 4 kop en schotels melkkan en suikerpot 5-19cm Cond:G
Divers oud Duits porseleinen Zwiebelmuster, Hutschenreuther, Kahla, Schumanu Bavaria, 19 delen, schalen bonbonschalen, dessertschalen, roomset 7-30cm, minimale chip mogelijk, Cond:G
Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø
Klein 18e -19e eeuws geemailleerd dekseldoosje met wapen en tekst op deksel. vive le roy, lichte beschadiging hoek deksel, verder in goede originele staat.
Twee grote porseleinen kaars kandelaren, 2e helft 20e eeuw, beide tweedelig, 4 lichts gemerkt met wapen en handpainted, beschadigingen, 52cm. Cond:R/G
Antieke Duits porseleinen inktstel 2 delig in de vorm van een figurengroep, 2 delig (onder groep zit inktstel), 15x16x`10cm Cond:R/G
Vijf delen antiek Engels Staffordshire aardewerk, twee sets honden Spaniel, en keramieken figuur klokvoorstelling 10-23cm Cond:G
Divers antiek Duits villeroy en Boch aardewerk, omstreeks 1900, bestaande uit 4 vazen1 goed, 2 scherf gelijmd en 1 met haarlijn, 1 kom en 2 borden, in goede staat. 15-22cm Cond.: R-G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal(beschadigd) en 15 Chinese schotels meest met visdecor 20 eeuw (chips) 11-22 cm Cond:M/R
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy stijl vazen, figuren en landschapsdecor 23x23cm.Cond:R
Oud Royal Copenhagen servies, 16 kop en 23 schotels, melk en suikerpot, 5 presenteerschalen, drie ontbijtborden, 13 gebaksborden 10-36cm, minimale beschadiging mogelijk, Cond:G
Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G
Set van 5 18e eeuwse Chinees Imari kop en schotels, 1 extra kopje, goud en bloemdecor, 2 kopjes goed, 2 schotels goed, 6-11lcm. Cond:R/G
Grote Chinese porseleinen dekselpot met floraal decor 17-18e eeuws, haarlijn en chip, 26xø22cm. Cond:R
Twee 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met swastika en floraal decor(chip) 21,2ø Cond:G
Twee antieke Chinese kommen/schalen celadon aardewerk, stijl Song Dynasty 5,5xø15,5cm.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en vogel decor 22,7øcm in goede staat
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe borden met Chinees decor en geribbelde omranding(lichte glazuurschade) 23ø Cond:G
Vier delen Chinees porselein 2e helft 20e eeuw, schenkkannetje, schaaltje, bord met groen glazuur, schaaltje op hoge voet 9-18cm. Cond:G
Twee grote Chinees porseleinen perzikvazen 1e helft 20 eeuw(gemerkt) in goede staat 32x15øcm
Grote antieke kantonese vaas met krijgers gemerkt, barst, 45cm. Cond:R
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, vogel, en foohonden decor, kantonees, gemerkt, bovenrand ingekort 43cm. Cond:R
Grote antieke kantonese vaas omstreeks 1900, met krijgers gemerkt, in goede staat 43x45cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Japans porseleinen diepe schaal Satsuma gemerkt, floraal en figuren decor 9,5xø24cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten, met tekst, vogels en bloesemtakdecor, deksel mogelijk niet origineel, 20x14,5cm. Cond:G
Oude Chinees porseleinen Quan Yin, 20e eeuw, vinger afgebroken 31cm. Cond:R
Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit in goede staat 5,2x7ø
Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit perfect sluitend, in goede staat 7x6,4ø
Kleine 19e eeuwse Chinese yixing theepot(gemerkt) mooie kwaliteit in goede staat 5x7,2øcm
Twee oude porseleinen gemberpotten uit china met drakendecor 20e eeuw 16x12cm
Duitse antieke eivormige dekseldoos met floraal decor, gemerkt R.S Suhl, omstreeks 1900, 12x18x11cm. Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinvazen met floraal decor en strikken, chip, 31cm. Cond:R
Vier oude Duitse porseleinen figuren, 20e eeuw, wit, o.a Thüringen, 3 maal Bisquit, en 1maal glans wit meisje, 13-20cm. Cond:G
Twee Duitse Dresden porseleinen tafellampen 2e helft 20e eeuw, twee voorstellingen met schaapsherders(pootje schaap los erbij) 28cm. Cond:R/G
Twee oude porseleinen figuren, antiek, vrouw bij zuil, en DDR met putti ewn zwaan Sitzendorf 25-35cm. Cond:G
Drie antieke kastkommen , Chinees porselein , kommen met floraal en haan decor 5,2x15,4 ø Cond:G