Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinese dekselpotten
Startprijs 100 EUR

Twee grote Chinese familie Roze dekselpotten met paradijsvogels en floraal decor, deksel randschade 22x21cm Cond:R/G

7 Delen jade
Resultaat: 220 EUR

Zeven delen jade, waterbuffel, foohond, Boedha, hanger met foohond, karper, opengewerkte medaillon, snijstuk met lachende Boedha 4-8cm

7 Delen jade
Resultaat: 200 EUR

Zeven maal oude Chinese Jade, 2 armbanden, draak, bewerkte plaquette, medaillon, brede ring, snijwerk calebas 3,5-7,5cm Cond:G

2 Japanse schenkkannetjes
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen schenkkannetjes met figuren in landschapsdecor, in goede staat 12x13x7øcm.

2 Yixing theepotjes
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Tixing theepotten, 1 met tekst, rand beschadiging, 1 met bamboedecor, deksel chip en beschadiging bamboe takken 10-11cm Cond:R

Kang Xi gemberpot
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuws Chinees porseleinen gemberpot met Kang Xy stijl decor, ongemerkt,in goede staat 18x18ø Cond:G

Grote Chinese vaas, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G

4 Japanse schaaltjes, 5-kantig
Startprijs 60 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen hoekschaaltjes met rood-gouddecor, 19e eeuws gesigneerd, met landschapsdecor in goede staat, haarlijn, Cond;G 18x11x5cm

Fam Rose vaas met vogels
Startprijs 1.000 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze vaas met paradijsvogeldecor, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 41xø18cm. Cond:G

9 Diverse vaasjes/flesjes
Startprijs 200 EUR

Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoise bewerkt, Jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...

3 Gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese gemberpotten met landschapsdecor, 1 met haarlijn in bodem 17,5x18ø Cond:G

2 Fam Rose dekselpotjes
Startprijs 50 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met teksten en figuren en florale voorstellingen, 1 gemekt, 1 mist deksel. 9,5x13ø en 12x12,5ø Cond:G

Groot Chinees beeld
Startprijs 275 EUR

Zeer groot Chinees porseleinen Quan Yin 20e eeuw, vinger aangelijmd 60cm Cond:G

Chinees dekselpotje
Resultaat: 40 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen houder met deksel en floraal decor(haarscheuren) 6,7x7,8ø Cond:R

Bottle met ivoren lepel, laat 18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen 18e/19e eeuwse bottle met ivoren lepel, rondom landschap met figuren decor in goede staat 8,5x3,1cm

3 Delen Amsterdams bont
Resultaat: 75 EUR

Drie 18e eeuwse Amsterdams bont porseleinen kommen met chineer decor met figuren, 1 goed, 1 randglazuurschade 6,5x15ø Cond:R/G

2 Engelse vazen met draken
Startprijs 40 EUR

Twee oude Engelse coalpoort keramieken Kings ware vazen, A.D 1750 met gouden drakendecor, een vaas randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G

Chinese schenkkan, 17e-18e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen schenkkan 17e-18e eeuw, Kang Xi met bloemdecor. Glazuurschade handvat (bijgewerkt restauratie) 17cm. Cond.: R-G

Grote Chinese vaas
Startprijs 220 EUR

Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, 160cm Cond;G

Grote vaas
Startprijs 75 EUR

Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, gebarsten 160cm Cond;M

Chinese dekselpot
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse familie Noir dekselpot met floraal en dierendecor, figuur op deksel beschadigd 45x23ø Cond:R

Chinese beeldengroep op spiegel
Startprijs 75 EUR

Glazen tablet met 7 geglazuurde Chinese terracotta figuur 20e eeuw, 1 beschadigd 5-9cm Cond;R/G

Chinese beeldengroep op spiegel
Startprijs 75 EUR

Glazen tablet met 7 geglazuurde Chinese terracotta figuren 20e eeuw, waarvan twee beschadigd 5-10cm Cond:R/G

Gekleurde Chinese vaas
Startprijs 140 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met drakendecor, en floraal decor, 2e helft 20e eeuw 50cm. Cond:G

Chinese vaas gekleurd
Startprijs 140 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met drakendecor, en floraal decor, 2e helft 20e eeuw 50cm. Cond:G

3 Imari vazen
Startprijs 40 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm

Chinees trekpotje
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuws met floraal decor, deksel zit vast, chips, 15x11,5x8ø Cond:M

Chinese vaas
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw, met floraal decor, in goede staat 28,5cm Cond:G

Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Negen maal antiek Chinees porseleinen kopjes, 2e helft 19e eeuw, in kang Xy stijl met figuren en bloem decor(haarscheur/chip) 5x8øcm. Cond:R/G

3 Japanse kommen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Japanse 19e eeuwse kommen twee maal Imari eenmaal kantonees ø18-ø25 Cond:G

Gebaksset
Startprijs 30 EUR

Divers Duits porselein 20e eeuw, Seltmann Weiden gebaksset(goed) en Zwiebelmuster porselein, deksel en theepot gelijmd, Chips 10-32cm, Cond:R/G

4x Duits porselein
Startprijs 15 EUR

Vier maal antiek Duits porselein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm

Petrus Regout servies
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse keramieken servies, theepot, kastkom, 6 kop en schotels, roomkan, 3 losse kopjes 6-16cm Cond:G

2 Petrus Regout borden
Startprijs 40 EUR

Twee grote antieke Hollandse Petrus regout Maastricht borden, decor Orient in zeer goede staat, ø26cm. Cond:G

4x Japans porselein
Startprijs 25 EUR

Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijpvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R

Diverse Chinese kop & schotels
Startprijs 60 EUR

Lot 18e-19e eeuws Chinees/Japans porselein, familie Roze bordje met floraal decor en chip, 5 maal rijstwijn kopjes met gouddecor binnenin, 4 diepe schotels goud-blauw 5,5x11,5øcm. Cond:G

3 Chinese vazen
Startprijs 80 EUR

Drie oude Chinese porseleinen vazen,zeshoekige penselenvaas, drakenvaas 20e eeuw, zeshoekige balustervormige vaas met figuren en teksten in coulissen. 12-23cm Cond:G

Kavel celadon + dekselschaal
Startprijs 35 EUR

Lot Chinees porselein 20e eeuw, 7x Celadon, visdecor, 1 blauwe dekseldoos gemerkt binnenin met foohonden draak, 10-15cm. Cond:G

3 Chinese dekselpotten
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten met figurenvoorstelling en krab op deksel, 20e eeuw 18-22cm. Cond:G

Kavel satsuma
Startprijs 40 EUR

Lot Japans Satsuma porselein met o.a. 2 sets miniatuurvaasjes, grote dekselvaas met krijgerdecor, gemberpot, en kleine vaas 6-36cm. Cond:R/G

5 Porseleinen kommen met vogels
Startprijs 20 EUR

Vijf antieke porseleinen kommen met floraal en vogel decor omstreeks 1900, drie kommen hebben chips 6x12ø Cond:R/G

Porseleinen siamees
Startprijs 120 EUR

Oude Royal Copenhagen porseleinen poes TN 2862, in goede staat 12x13x9cm.

7 Delen porselein, Stadt Meissen
Startprijs 60 EUR

Zeven delen Duitse stadt Meissen porselein Zwiebelmuster omstreeks 1930, 2 presenteerschalen, kop en schotel, 3 kopjes, bonbonschaal 7-33cm. Cond:R/G

6 Delen porselein, Stadt Meissen
Startprijs 80 EUR

Zes delen Duits Stadt Meissen porselein omstreeks 1930, 5 borden en 1 vergulde dekselschaal 23-36øcm Cond:G

Antiek Meissen bord
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Duitse Meissen borden met blauwe bloemen en insekten, omstreeks 1900, 25ø en 21,5ø Cond:G

Divers Hollands aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Zes delen Hollands aardewerk, o.a. oud Delft kaststel, 2 borden oud Delft, 1 bord Makkum 21-40cm. Cond:G

Villeroy & Boch trommel
Resultaat: 50 EUR

Antieke keramieken Villeroy en Boch koektrommel met vernikkelde armaturen, omstreeks 1900 in goede staat 15x24x16cm

Gipsen Mariabeeld
Resultaat: 35 EUR

Duits gips gegoten antiek Maria beeld omstreeks 1920 met polychromie, gemerkt K.U.S Germany nr 242 55cm Cond:G

6 Delen divers porselein
Startprijs 20 EUR

Zes delen divers oud porselein 20e eeuw, o.a. Herend vaasje, eierdop Goebel, schaaltje Kaiser Germany, vogel Hutschenreuther, uil Andrea Japan, bordje Zwiebelmuster Meissen. 6-14cm Cond:G

Divers 19e eeuws porselein
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen 19e eeuws porselein, comfort, kop en schotels, theepot, vaasje 8-16cm. Cond:R/G

2 Delen aardewerk, kerfsnede
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke gesigneerde aardewerken delen, kannetje en dekseldoos, kerfsnede decor, groen-blauw glazuur, 5,5xø8cm. en 9x7x5,5øcm Cond:G

3 Delen Hollands aardewerk
Resultaat: 65 EUR

Drie x oud Hollands aardewerk, 2 haringschalen, delft porseleyne fles, 28-31cm. CondR/G

Aardewerken mosterdpotje, vrouw
Startprijs 75 EUR

Italiaans of Franse Fayence mosterdpot met deksel in de vorm van een vrouw met mand, 18e-19e eeuws, originele polychrome beschildering, gemerkt B.P 1158 minimale chips Cond:R/G

Blauwe Chinese vaas, 19e eeuw
Startprijs 110 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogel en floraal decor in goede staat Cond;G

Fürstenberg gebaksset
Resultaat: 30 EUR

Duits Fürstenberg porseleinen gebaksset met 2 schalen, 25 petitfour schaaltjes, 1 bonbonschaal (west Germany omstreeks1950) bloemen en gouddecor, in goede staat, 10-27cm. Cond:G

Duits porseleinen dekseldoos
Resultaat: 35 EUR

Prachtige porseleinen dekseldoos met opgewerkte bloemen, rozen en vogel, omstreeks 1930(vogel opgelijmd) gemerkt met anker (gemerkt Stad Meissen) Cond:R/G

Chinees bord
Startprijs 25 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G

Dresden porseleinen lamp
Startprijs 60 EUR

Oude Dresden bisquite porseleinen tafellamp 20e eeuws met figuren groep. Bakfoutje aan de achterkant verder in goede staat. 50xø30cm.

Fürstenberg servies
Resultaat: 100 EUR

Uitgebreid Duits Fürstenberg servies, rosa soze, 20e eeuw, koffiepot, theepot,roomset, schalen, borden, vazen etc. chips mogelijk, 10-23cm. Cond:G

Chinees bord, zilveren hengsel
Resultaat: 60 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen bord met floraal en vogel decor in coulissen en zilveren beugel(bord gerestaureerd 21ø Cond:M/R

Chinees serviesje
Startprijs 30 EUR

Oud Japans porseleinen theeservies omstreeks 1930, dunne bodem met portret in het licht bestaande uit theepot 4 kop en schotels melkkan en suikerpot 5-19cm Cond:G

Divers Duits servies
Startprijs 50 EUR

Divers oud Duits porseleinen Zwiebelmuster, Hutschenreuther, Kahla, Schumanu Bavaria, 19 delen, schalen bonbonschalen, dessertschalen, roomset 7-30cm, minimale chip mogelijk, Cond:G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR

Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø

Frans antiek dekseldoosje
Startprijs 30 EUR

Klein 18e -19e eeuws geemailleerd dekseldoosje met wapen en tekst op deksel. vive le roy, lichte beschadiging hoek deksel, verder in goede originele staat.

Stel porseleinen kandelaars
Resultaat: 100 EUR

Twee grote porseleinen kaars kandelaren, 2e helft 20e eeuw, beide tweedelig, 4 lichts gemerkt met wapen en handpainted, beschadigingen, 52cm. Cond:R/G

Porseleinen beeld met onderstuk
Startprijs 40 EUR

Antieke Duits porseleinen inktstel 2 delig in de vorm van een figurengroep, 2 delig (onder groep zit inktstel), 15x16x`10cm Cond:R/G

5x Staffordshire aardewerk
Startprijs 60 EUR

Vijf delen antiek Engels Staffordshire aardewerk, twee sets honden Spaniel, en keramieken figuur klokvoorstelling 10-23cm Cond:G

Divers porselein Villeroy & Boch
Startprijs 40 EUR

Divers antiek Duits villeroy en Boch aardewerk, omstreeks 1900, bestaande uit 4 vazen1 goed, 2 scherf gelijmd en 1 met haarlijn, 1 kom en 2 borden, in goede staat. 15-22cm Cond.: R-G

Chinese fruittest + 15 schoteltjes, vismotief
Resultaat: 20 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal(beschadigd) en 15 Chinese schotels meest met visdecor 20 eeuw (chips) 11-22 cm Cond:M/R

2 Chinese vazen, blauw/wit
Startprijs 350 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy stijl vazen, figuren en landschapsdecor 23x23cm.Cond:R

Servies, Royal Copenhagen
Resultaat: 130 EUR

Oud Royal Copenhagen servies, 16 kop en 23 schotels, melk en suikerpot, 5 presenteerschalen, drie ontbijtborden, 13 gebaksborden 10-36cm, minimale beschadiging mogelijk, Cond:G

Divers Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G

Diverse Chinese kop & schotels
Resultaat: 130 EUR

Set van 5 18e eeuwse Chinees Imari kop en schotels, 1 extra kopje, goud en bloemdecor, 2 kopjes goed, 2 schotels goed, 6-11lcm. Cond:R/G

Chinese dekselpot
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinese porseleinen dekselpot met floraal decor 17-18e eeuws, haarlijn en chip, 26xø22cm. Cond:R

2 Chinese borden, 17e-18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twee 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met swastika en floraal decor(chip) 21,2ø Cond:G

2 Celadon aardewerk kommen
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Chinese kommen/schalen celadon aardewerk, stijl Song Dynasty 5,5xø15,5cm.

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 55 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en vogel decor 22,7øcm in goede staat

2 Delftse borden
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe borden met Chinees decor en geribbelde omranding(lichte glazuurschade) 23ø Cond:G

4 Delen Chinees
Startprijs 40 EUR

Vier delen Chinees porselein 2e helft 20e eeuw, schenkkannetje, schaaltje, bord met groen glazuur, schaaltje op hoge voet 9-18cm. Cond:G

2 Fam Rose perzikvazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote Chinees porseleinen perzikvazen 1e helft 20 eeuw(gemerkt) in goede staat 32x15øcm

Japanse vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke kantonese vaas met krijgers gemerkt, barst, 45cm. Cond:R

Japanse vaas
Startprijs 110 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, vogel, en foohonden decor, kantonees, gemerkt, bovenrand ingekort 43cm. Cond:R

Japanse vaas
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke kantonese vaas omstreeks 1900, met krijgers gemerkt, in goede staat 43x45cm. Cond:G

Japanse schaal
Resultaat: 120 EUR

Negentiende eeuwse Japans porseleinen diepe schaal Satsuma gemerkt, floraal en figuren decor 9,5xø24cm. Cond:G

2 Chinese dekselpotten
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten, met tekst, vogels en bloesemtakdecor, deksel mogelijk niet origineel, 20x14,5cm. Cond:G

Chinees porseleinen beeld
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Yin, 20e eeuw, vinger afgebroken 31cm. Cond:R

Yixing theepot
Resultaat: 280 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit in goede staat 5,2x7ø

Yixing theepot
Resultaat: 280 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit perfect sluitend, in goede staat 7x6,4ø

Yixing theepot
Resultaat: 250 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinese yixing theepot(gemerkt) mooie kwaliteit in goede staat 5x7,2øcm

2 Gemberpotjes, 20 eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee oude porseleinen gemberpotten uit china met drakendecor 20e eeuw 16x12cm

Porseleinen schaal met deksel
Resultaat: 170 EUR

Duitse antieke eivormige dekseldoos met floraal decor, gemerkt R.S Suhl, omstreeks 1900, 12x18x11cm. Cond:G

2 Porseleinen vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinvazen met floraal decor en strikken, chip, 31cm. Cond:R

4 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Vier oude Duitse porseleinen figuren, 20e eeuw, wit, o.a Thüringen, 3 maal Bisquit, en 1maal glans wit meisje, 13-20cm. Cond:G

2 Porseleinen lampen
Resultaat: 110 EUR

Twee Duitse Dresden porseleinen tafellampen 2e helft 20e eeuw, twee voorstellingen met schaapsherders(pootje schaap los erbij) 28cm. Cond:R/G

2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 70 EUR

Twee oude porseleinen figuren, antiek, vrouw bij zuil, en DDR met putti ewn zwaan Sitzendorf 25-35cm. Cond:G

3 Kastkommen met haan
Startprijs 45 EUR

Drie antieke kastkommen , Chinees porselein , kommen met floraal en haan decor 5,2x15,4 ø Cond:G