Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Duitse bierpullen
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Duitse bierpullen met tinnen deksels, omstreeks 1900, 1 maal Villeroy en Boch met tekst, oker-zalmkleruig, 1maal Mettlach rondom figuren, mettlach rondom figuren, gebarsten, mettlach man ...

2 Delen Majolica ca. 1910
Resultaat: 60 EUR

Twee delen Majolica aardewerk omstreeks 1910, schaal met vogels gemerkt Krausel nr 6669, ampforavaas, gemerkt met drie ringen nr606, Cond:R/G

Chinese kom
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen kom, 18e eeuw met floraal decor, en symbool op bodem, minimale glazuurschade rand 7x14,6ø cm Cond:G

Katzhütte figuur + 2x Staffordshire
Resultaat: 40 EUR

Duits aardewerk Katzhütte figuur, liggend naakt met ree(vingers af) twee Engelse keramieken staffordshire honden omstreeks 1900, 15-36cm. Cond:R/G

4 Duitse porseleinen figuren
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Duitse porseleinen figuren, danseres, oker jurk, gemerkt H.S, danseres wit nr. 8524, putti gemerkt R, bonbonschaal met putti Dresden, 11-21cm. Cond:R/G

4 Duitse porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Vier oude Duitse porseleinen figuren, gemertk W.R(Wilhem Rex) omstreeks 1920, 4 putti met bloemen 16-17cm. Cond:G

Porseleinen figuur, 18e-19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Porseleinen figuur 18e 19e eeuws, gemerkt met F, mooie kwaliteit, vermoedelijk Duitsland (uiteinde blaasinstrument is eraf) 13cm. Cond:R/G

2 Duitse figuren, aardewerk/porselein
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duitse porseleinen en keramieken figuren, herder met schapen, en Hutschenreuther figuur 29-31cm. Cond:R

3 Porseleinen figuren, Duitsland
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Duitse porseleinen figuren omstreeks 130-1950, naakt met windhond, naakt met jurk, knielende naakte dame, 15-21cm. Cond:R/G

Porseleinen figuur, Royal Dux
Resultaat: 110 EUR

Antieke Royal Dux Deutschland porseleinen figuur, omstreeks 1930, voorstellende een naakte dame in goede staat 38cm. Cond:G

3 Delen aardewerk/porselein
Startprijs 40 EUR

Drie antieke porseleinen en aardewerken figuren, damesfiguur, jardiniere met putti, deksel met putti en vlinder, 14-24cm. Cond:R

5 Porseleinen figuren
Resultaat: 90 EUR

Vijd oude porseleinen figuren, danseressen, Sitzendorf, Unterweissbach, minimale beschadigingen10-23cm. Cond:R/G

5 Duitse Rosenthal Weihnachtsteller
Startprijs 40 EUR

Vijf oude Duitse Rosenthal porseleinen Weihnachtsteller, design Björn Winblad, 1977-1974-1979-1976-1978, in goede staat 18,7cm

Chinese pot
Startprijs 350 EUR

Oude Chinese Familie Verte dekselvaas met rondom landschapsdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw of ouder minimale haarlijn bovenrand 37,5x22,5cm Cond: R-G

Azijnstel
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuws Frans porseleinen azijnstel met handgeschilderd floraal decor en gouddecor, mooie kwaliteit 16-17cm. Cond:G

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 20 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein/keramiek celadon kopje, tafelschaaltje, capucijner kom 6-11cm

Duitse keramieken vaas
Startprijs 20 EUR

Oude Duitse gesigneerde keramieken vaas Seinsberg, blauw-creme-rood glazuur 27cm

4 Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Vier Delftse blauwe borden 18e eeuw met figuren en floraal decor, glazuurschade en gelijmd.

2 Delftse blauwe borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delfts blauwe schotels met floraal decor, randglazuurschade, ø31cm. Cond:R/G

3 Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Drie 18e eeuwse polychrome beschilderde Delftse schotels, bloemvaas letters P.W, stadhouder Willem V PW DS, stadhouder Willem V met spreuk(gelijmd) 22-27cm. Cond:R/G

5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 75 EUR

Vijf delig 19e eeuws Delfts polychroom kaststel, gemerkt de klaauw in goede staat 21-33cm.

Grote Delftse visschotel, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse vistreef (haring) twee scheuren, ingelijmd 38ø Cond:R

Porseleinen plaquette
Startprijs 50 EUR

Oude/ antiek Fayence plaquette, gemerkt A.T. Waarschijnlijk Frankrijk. Met een afbeelding van een vrouw in klederdracht met heilig kruis. ( breuk) door midden, 54 cm. Cond.: R

Delfts bonte koe
Startprijs 50 EUR

Antieke Delftse polychrome koe 18e 19e eeuws, hoorns en juk beschadigd 20x28cm. Cond:R

Fayence tulpensteker + apothekerspot
Resultaat: 25 EUR

Twee maal oud Fayence, grote apothekerspot met drie eikels en een tulpensteker 11-20cm Cond:G

3 Delen Chinees porselein
Resultaat: 125 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein, 1 dekselpot, Capucijne omstreeks 1800 in goede staat, 1 17e/18e eeuws bord met floraal decor en een geribbelde rand, (minimale chip) en 1 17e/18e eeuws Queng Lung ...

2 Fam Rose borden
Resultaat: 275 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van Geisha in tuin, beide haarlijn en chip 28ø Cond:R

Kang Xi kom
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kom Kang Xy, 17e-18e eeuws met floraal decor en geschulpte rand, gemerkt, haarlijn 7,3xø15cm. Cond:R

Grote Wanli schotel
Resultaat: 270 EUR

Zeer grote diepe 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel met coulissendecor, floraal en geschulpte rand, 2 oude haarlijnen, 6,5-32cm Cond:R/G

Porseleinen Chinees serviesje
Startprijs 200 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen servies, floraal decor met insecten, bestaande uit: trekpot, kom, 4 kop en schotels, twee schotels, 3 kopjes, beschadigingen 5-14cm. Cond:R

3 Delen Fam Rose
Resultaat: 140 EUR

Drie delen Familie Roze porselein 2 diepe bordjes met floraal decor(goed) 1 bord met floraal decor en kippen decor (randglazuurschade) 17-ø26cm Cond:G

Imari vaas
Startprijs 150 EUR

Gesigneerde Japans porseleinen vaas 18-19e eeuws, met floraal, figuren en landschapsdecor, in goede staat (Imari) 31cm.

Imari kom
Resultaat: 45 EUR

Negentiende Eeuwse Imari porseleinen kom met goud en floraal decor. 8,5xø16 cm. In goede staat.

Fruitschaal opengewerkt Waechtersbach
Resultaat: 25 EUR

Keramieken opengewerkte schaal met onderschaal, gemerkt Waechtersbach Germany ca. 1900 in goede originele staat 10x26x21cm.

Fürstenberg servies
Resultaat: 60 EUR

Oud Duits Fürstenberg porseleinen servies met bloemen en gouddecor, 17-delig, theekan, koffiekan( tuit gelijmd), suikerpot, melkkan, 2 schalen 10 kop en schotels, 12 gebaksbordjes.

Groot imari bord
Resultaat: 40 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met geschulpte rand en florale decors in goede staat 36,8ø

9 Imari borden
Startprijs 180 EUR

Set van 9 18e-19e eeuwse Japans porseleinen borden met tuindecor, en geschulpte omranding 21,5cm Cond:G

2 Grote blauwe borden
Startprijs 120 EUR

Twee grote antieke Chinees of Japans porseleinen schotels omstreeks 1900 met paarden en floraal decor 34øcm.

Groot KPM bord
Startprijs 20 EUR

Groot antiek Duits KPM porseleinen opdienschotel, met geschulpte gouden rand 19e eeuw 40øcm Cond:G

Grote keramiek vaas/lamp
Startprijs 100 EUR

Grote keramieken kunstenaarsvaas als lamp 20e eeuw 115x70ø Cond:G

Imari scheerbekken
Resultaat: 300 EUR

Negentiende eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaasdecor in goede staat 5x28ø Cond:G

Imari theeservies
Resultaat: 30 EUR

Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G

3 Scheerbekkens
Startprijs 100 EUR

Drie 19e eeuwse Franse Fayence scheerbekkens met Floraal decor, 1x gelijmd. 27-29 cm. Cond.: R-G

Kavel Herend porselein
Startprijs 200 EUR

Zestien delen oud Herend porselein o.a kandelaar, asbak, schaaltjes vaasjes kannetje etc (chips en haarlijnen mogelijk) 7-24cm Cond:G

Kinderserviesje, Fürstenberg
Startprijs 50 EUR

Oud Fürstenberg porseleinen serviesje 20e eeuw met roze rood floraal decor, koffiekan, 6 kop en schotels, melk en suikerpot in goede staat 6-20cm

3 Engelse "Jugs"
Resultaat: 140 EUR

Drie oude, antieke Engelse keramieken Toby Juugs, o.a. gemerkt Wood & Sons, Tony Wood Staffordshire en de grote gemerkt: Burlington Shaw & Sons. 15-23 cm in goede staat. Cond.: G

Majolica piedestal
Startprijs 20 EUR

Antieke Majolica console omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt, Engeland (chip van voet) 15,5x13x13 Cond:R

Marmeren Quan Yin
Resultaat: 45 EUR

Zware antiek Chinese spekstenen musicerende Quan Yin, 1e helft 20e eeuw 23cm Cond:G

Perzische dubbelkruik
Startprijs 300 EUR

Zeldzame antieke Perzische dubbelkruik omstreeks 500 na Christus of ouder, in goede originele staat met originele beschildering, bovenrand beschadigd 26x25x13cm

Petrus Regout waterreservoir
Startprijs 40 EUR

Zeldzame antieke witte Petrus Regout Maastricht, waterreservoir en wasbak omstreeks 1880 (chip wasbak) 20-40cm Cond:R/G

Herend porseleinen lamp
Resultaat: 70 EUR

Grote Herend porseleinen lamp, met vlinder en floraal decor, 57cm. Cond:G

Porseleinen beeld, dame
Startprijs 50 EUR

Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm

Porseleinen figuur, geweer
Startprijs 110 EUR

Russisch porseleinen figuur, gesigneerd 20e eeuw voorstellende een matroos en machinepistool 21cm

Porseleinen hondje
Startprijs 60 EUR

Porseleinen Bing en Gröndahl puppy nr2026, 20e eeuw 11x17x8,5cm Cond:G

Wedgwood schaal met onderschotel
Startprijs 40 EUR

Antieke Engelse Wedgwood schaal met onderschotel omstreeks 1900, opengewerkt S.Y.M, creme kleur 10x25x19cm. Cond:G

Porseleinen servies
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuws porseleinen Biedermeier/Empire servies Handbeschilderd met landschapsdecor, bestaande uit: theepot, grote roomkan, suiker, dekselpot, grote schaal met barst, 6 kop en schotels waarvan ...

Porseleinen vogel
Startprijs 130 EUR

Grote Goldscheider Wien keramieken Arend op rots nr 4810 87 14 MII gesigneerd Facke 27cm in goede staat

Twee borden grensovergang
Startprijs 20 EUR

Twee grote antieke societe borden ceramique maastricht omstreeks 1900 met koude beschildering, Maria vlucht Glane, Nederlandse grens Glanerbrug (beschildering versleten 38ø Cond:R

Serie Engelse borden
Startprijs 50 EUR

Antiek Engels keramiek servies Johnson Bro's, met floraal decor en geschulpte rand, 6 delen goed, 5 borden beschadigd, 23xø31cm. Cond:R

Vaas, Hoechst
Startprijs 20 EUR

Oude Duitse Hoechst porseleinen vaas met landschap beschildering( gesigneerd) 20e eeu 14,5x11,5ø Cond:G

3 Delen Meissen
Startprijs 150 EUR

Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesschaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G

Antieke Chinese celadon kan
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese schenkkan celadon aardewerk, stijl Song Dynasty 21xø20cm.

2 Vazen
Resultaat: 45 EUR

Twee grote Italiaanse Capodimonte vazen, 20e eeuw Intaliaanse Neo Renaissance, handbeschilderd en gouddecor, 34x51cm. Cond:G

Vervallen uit veiling
Startprijs 650 EUR

Vervallen uit veiling

Zilveren portemonnee
Startprijs 60 EUR

Alpaca