Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Marmeren figuur naakt
Resultaat: 50 EUR

Grote moderne natuurstenen Figuur, 2 naakte dames, gesigneerd M. Siatak(Afrika) 45x32x16 Cond:G

Bronzen figuren
Resultaat: 40 EUR

Vijf antieke miniatuur figuren, bronzen beer, Chinese wijsheer, bronzen vishanger, Boeddha zilver? Boeddha brons, en een kleine Geisha 2-5,5cm

3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Chinese voorwerpen omstreeks 1900 ,marmeren keizer met hofdame, hout gesneden Boeddha, waterbuffel 11-17cm

Oosters houten beeld
Startprijs 20 EUR

Groot houtgestoken beeld, Thailand 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansers 60x35x13cm Cond:G

Beeld als spaarpot
Resultaat: 300 EUR

Antieke verzilverde bronzen spaarpot, pourles pouvres(voor de armen) omstreeks 1900 met marmeren sokkel 22cm.

Bronzen beeld, boedha
Startprijs 170 EUR

Oude bronsgegoten Chinese Boedha, 20e eeuw in goede staat 17cm Cond:G

Bronzen beeld, Quang Ying
Startprijs 170 EUR

Oude bronsgegoten Chinese Quang Ying 20e eeuw in goede staat 17,5cm

Bronzen beeld, jongedame
Resultaat: 130 EUR

Antieke bronzen figuur op octogonale marmeren voet(voet licht beschadigd) door Raoul Francois Larche 1860-1912 Frankrijk, mooie patina, verder in goede staat 37cm

Bronzen beeld, vrouw met boek
Startprijs 50 EUR

Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm

Bronzen beeld, putti
Resultaat: 70 EUR

Bronzen Amor op sokkel, naar Auguste Moreau, 20e eeuw (pijl iets verbogen) 37cm Cond:G

Bronzen boeddha beeldje
Startprijs 125 EUR

Antieke Chinese bronzen Boeddha met restvergulding 19e eeuw in goede staat 16cm

Antiek beeld, baby
Resultaat: 30 EUR

Art Deco beeld omstreeks 1930 voorstellende een huilende babybuste op marmeren sokkel (compositiemetaal) 23cm Cond:G

Keramieken beeld, Ad Jansen
Startprijs 80 EUR

Oud terracotta figuur het Juttertje door Ad Jansen(Egmond aan zee) in goede staat 36cm

Beeld, Weense stijl
Startprijs 75 EUR

Antieke Arabier met tabakspijp op Perzisch kleed omstreeks 1900, Weense stijl met beschildering (compositie metaal) 8x13x9cm Cond:G

Bronzen walking man
Resultaat: 100 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een walking man op marmeren voet 38x28x12 Cond:G

Bronzen been
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een been op marmeren voet. 49cm Cond:G