Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Litho, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse tekeningen , Kirkstal Abbey 1828 en EG Harrogate 1824 steendruk op papier Cond:G 21x14cm

Schilderij, J. v.d. Berg
Resultaat: 35 EUR

J van de Berg omstreeks 1950, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x60cm Cond;G

Schilderij, naar Murillo
Resultaat: 30 EUR

M.d.Brok (naar Murillo) de jonge bedelaar, olieverf op linnen 31x24cm Cond:G

Ets, Leon Senf
Resultaat: 90 EUR

Leon Senf 1919 Delft 1860-1940 Alkmaar, riviergezicht met brug (beschadiging) ets op papier 46-60cm Cond:M

2 Kleine werken
Resultaat: 25 EUR

Twee kleine werken, v Palen stilleven, poldergezicht, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G

A.W. Wijkniet, Amsterdam
Startprijs 20 EUR

A.W. Wijkniet, 1925, stadsgezicht Amsterdam, ets op papier 27x40cm Cond:G

Schilderij, H. Ness
Startprijs 40 EUR

Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen 36x54 Cond:G

Schilderij, onbekend
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Zweedse school, havengezicht olieverf op linnen 43x30cm Cond:G

Schilderij, T. Rosmoder
Resultaat: 20 EUR

T. Rosmoder Zweedse school stilleven met fruit en champagne, olieverf op linnen 25x21cm Cond:G

2 Werken op papier
Resultaat: 25 EUR

Twee werken op papier: 1x Reproductie van Horck, repro op papier, abstracte compositie 70x70cm. Cond.: G en 1x Onduidelijk gesigneerd nr. 3/90, lithografie op papier, getiteld "made for eachother 2" 6...

Tweeluik, onduidelijk
Resultaat: 20 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G

Elly Dijkshoorn
Resultaat: 15 EUR

Elly Dijkshoorn (galerie Vlaardingen), gemengde techniek op papier, abstracte collage 27x20cm.

Schilderij, Krijn van Dijke
Startprijs 40 EUR

Krijn van Dijke Rotterdam 1910 -Scharten 1980 landschap met kasteel aquarel op papier 49x31cm Cond:G

Schilderij, Kranenburg, bloemstilleven
Startprijs 40 EUR

H.C. Kranenburg 1917-1997 bloemstilleven, olieverf op paneel 20x30 Cond:G

Groot schilderij, figuren in dorp
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd modern dorpsgezicht met bloesemdecor en figuren, olieverf op linnen 120x86cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Startprijs 35 EUR

J.Muurman 30er jaren bloemstilleven, olieverf op linnen 51x60cm Cond:G

Schilderij, schommelpaard
Resultaat: 35 EUR

Monogram G.H, stilleven met schildersmateriaal en schommelpaard, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G

Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 25 EUR

Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G

Schilderij, Alfr. Johansson, Marokko
Resultaat: 30 EUR

ALF Johansson 1934 Almundsrijd Zweden, Marokkaans dorpsgezicht met kameel en palmen, olieverf op linnen 50x20cm Cond:G

Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 20 EUR

Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G

3 Schilderijen met pierrots
Startprijs 40 EUR

Drie maal Frans Peeters, atelier Ootmarsum, drie Pierrots, aquarel op papier 8x9cm Cond:G

Mandalay
Startprijs 25 EUR

Mandalay (India of Indonesië) omstreeks 1930 Boeddhistische kerken langs de rivier 26x21cm aquarel op papier Cond:G

Schilderij, open vuur
Resultaat: 25 EUR

Boeren interieur met openhaard olieverf op linnen ongesigneerd 50x40cm Cond:G

Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel
Startprijs 25 EUR

G. Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm Cond:G

3 Gravures, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

Drie antieke 19e eeuwse gravures, ingekleurde gravure twee met figuren Dastora della Callura en Laitier des environs de pau 20,5x14,5cm en 19x13cm

Schilderij, M. Beek
Startprijs 40 EUR

Jurrien Marinus Beek Arnhem 1879-1965 Den Haag heidegezicht met zandpad, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Schilderij, P.A. Nijgh
Resultaat: 30 EUR

Pieter Arie Nijgh 1876-1959 oud Twents boerenhuis nr3, 73/100 ets op papier 36x28cm Cond:G

Schilderij, haven Almelo
Resultaat: 30 EUR

Bulde omstreeks 1950, Haven Almelo met vele transport aken, litho op papier 39x27cm Cond:G

Ernst Oppler
Resultaat: 65 EUR

Ernst Oppler 1867-1929 Duitsland Sheherazade ets op papier 18,5x24,5cm Cond:G

Map landkaarten naar oud voorbeeld
Startprijs 25 EUR

Map met negen landkaarten naar oud voorbeeld naar ,Amstel odami Apud, Gerardum Valk en Petrum schenk anno 1708, uitgegeven door Hochdt 1967 52x45cm Cond:G

Steendruk
Resultaat: 15 EUR

J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Twente
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd Twentse boerderij met koeien olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Kaart Brouwershaven
Startprijs 20 EUR

Zeventiende eeuwse landkaart Brouwershaven(Broversavia) Insule in Zelandia, ets op papier 23x15 Cond:G

Lihto, Jan van Horck
Startprijs 35 EUR

Hans van Horck 2002 nr50/150 abstracte compositie, lithografie op papier 60x49cm Cond:G

4 Litho's Lionel Barrymore
Startprijs 40 EUR

Vier Lionel Barrymore 1928-1954 Quiet water, rocky point nantucket Shoreside farm, lithografie op papier 19x15cm Cond:G

Aquarel, Toon Koster
Startprijs 40 EUR

Toon Koster, Schiedam 1913-1989 riviergezicht met punter en windmolen 22x16cm aquarel op papier Cond:G

3 Antieke prenten
Startprijs 25 EUR

Drie maal 19e eeuwse Franse prenten, 1 Prelude de Nina 2 La Deuce impression de L'harmonie 3 cerices douces cerises a la douce ceris 39-46cm Cond:R/G

Gouache, Hooier
Startprijs 40 EUR

C.B Hooyer omstreeks 1920 stadsgezicht met figuren en paardenkar aquarel op papier 25x12cm Cond:G

J. Bobzycki, Warszawa
Startprijs 25 EUR

Jerzy Bobrzycki, Poolse school, stadsgezicht Warschau, ingekleurde ets op papier 14x10cm Cond:G

Naakt-studie
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, vrouwelijk naakt ,pastel op papier 35x27cm Cond:G

Litho, Kanesca
Startprijs 40 EUR

Kanesca 1976? dorpsgezicht, ingekleurde ets op papier 30x25cm Cond:G

12 Etsen Rembrandt
Startprijs 40 EUR

Twaalf etsen Rembrandt in map naar oud voorbeeld, bei Wilhelm Burger Karlsruhe etsen op papier in goede staat 41x31cm

Schilderij, marmer
Startprijs 30 EUR

E. Muraaszky, marmeren berglandschap in lijst 33x21cm Cond:G

Dieter Sommer, stilleven
Startprijs 20 EUR

Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G

Duits berglandschap
Startprijs 40 EUR

W. Zijger? onduidelijk Duitse school besneeuwd berglandschap olieverf op paneel 35x46cm Cond:G

Robert-Petit-Lourraine
Startprijs 40 EUR

Robert petit Lorraine, haven van Kopenhagen, zwarte inkt op papier 58x43cm Cond:G

Corinna Kirchner
Startprijs 35 EUR

Corinna Kirchner, 19dec'68 Duitse school, zittend vrouwelijk naakt, houtsnede op papier 25x33cm Cond:G

Grunwaldt
Startprijs 40 EUR

Grunwaldt Duitse school, abstracte compositie ets op papier 30x25cm Cond:G

Chinese houtsnede
Startprijs 30 EUR

Oude (Chinese of Japanse) houtsnede door Zhong Zhan (gesigneerd), 19e-20e eeuw 28,5x14cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 20 EUR

TH de Poel omstreeks 1980 kan met rozen olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Schilderij, Haanstra
Resultaat: 110 EUR

Haanstra 20e eeuw Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G

Schilderij, riviergezicht met kerk
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd? 19e eeuw Duitse school, riviergezicht met figuren en zeilboot, olieverf op linnen 64x49cm Cond:G

Vervallen uit veiling
Startprijs 650 EUR

Vervallen uit veiling