Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, A. Andrén
Startprijs 50 EUR

A.Andren Zweedse school, landschap Kristianopel, olieverf op linnen 60x38cm Cond:G

Jan Hofman 1978
Startprijs 40 EUR

Jan Hofman 1978, geboren te Groningen 1942, ets 39/75 eigen druk, koe in landschap Friesland 44x59cm ets op papier Cond:G

2 Etsen, H. Kruiningen
Resultaat: 75 EUR

Twee werken Harry van Kruiningen 1906 Hamsweert, titel: Mozes en de stok en de slang, epreuve dártist, titel: Edgar Allen Poe, de zwarte kater, ets op papier 39x30 en 38x31cm Cond;G

2 Zeefdrukken, Peter van den Akker
Startprijs 60 EUR

Twee werken van Peter van den Akker Amsterdam 1949, titel: Venus e.d 3/5, en titel: diabolo e.d 3/5, zeefdruk op papier 40x31cm Cond:G

Schilderij, A. van Gilst
Resultaat: 50 EUR

Arnout van Gilst Den Haag 1898-Amsterdam 1982 Spaanse dame, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

J. v. Dijk, stilleven
Resultaat: 50 EUR

J. van Dijk 1917, glazen vaas met bloemen, olieverf op paneel 25x40cm Cond:G

Schilderij, Nits Nybo
Resultaat: 55 EUR

Nils Nybo, Zweedse school zeegezicht met zeilboot, olieverf op linnen 55x34cm Cond:G

Portret jongen
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, jongensportret, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Damesportret met hoed
Resultaat: 55 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz (atelier) 1914-2014, dame met rood-wit met hoed 76x55cm olieverf op linnen. Cond:G

Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 40 EUR

J. van oosten stilleven schaal met eieren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

Stilleven, Duitse school
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, stilleven met fruit, olieverf op linnen 38x29cm. Cond:R/G

Schilderij, Koppius
Startprijs 50 EUR

W.J. Koppius 1859-1945 Amsterdam, landschap met boerderij en figuren, 50x36cm olieverf op linnen

Schilderij, C. Slotman
Resultaat: 30 EUR

C. Slotman, poldergezicht met vissers bij avond, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

Schilderij, Sara
Startprijs 130 EUR

Sara?, twee uilen, olieverf op paneel, 45x35cm. Cond:G

2 Werken van Hans Meid
Startprijs 50 EUR

Twee maal Hans Meid 1883-1957 Duitsland, ruiter en paard 1919 bij drenkplaats(scheurtje) en Cavalerie 1913, goed, etsen op papier Cond:R/G

Stilleven, Thongers
Resultaat: 40 EUR

F. Thongers omstreeks 1940, stilleven met viooltjes, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G

Schilderij, boten
Resultaat: 60 EUR

Wim Bosman(Enschede) zeegezicht met raderboot, olieverf op paneel 18x24cm Cond;G

Pendant, boten
Resultaat: 80 EUR

Tweemaal ongesigneerd, 21e eeuw, driemasters op volle zee, olieverf op paneel 25,5x20,5cm Comd:G

Watermolen
Startprijs 50 EUR

R Kove, Duitse watermolen in de zomer olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Francine, strandgezicht
Startprijs 90 EUR

Francine, 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

H. ten Cate Weber
Startprijs 50 EUR

H ten Cate Weber, naïeve schilderkunst, herkomst de Pook 56x51cm dorp met vissers op hoge wal, olieverf op paneel

Henk Visch 1988
Resultaat: 120 EUR

Henk Visch omstreeks 1950 surrealistische figuratieve voorstelling, zwarte inkt op papier 77x45cm teksten op papier. Cond:G

Landschap, Oberbayern
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, Schliersee Oberbayern, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Wartenberger
Startprijs 50 EUR

K. Wattenberger Duitse school, vaas met bloemen, gouache op papier 72x57cm Cond:G

2x Aquarel, gesigneerd M. Martens
Startprijs 40 EUR

Twee aquarellen M. Marten 2e helft 20e eeuw Mediterrane trapopgang Vaedio Cortile, Viealo di Jaeze in Fiore, aquarel op papier Cond:G 38x50cm

Schilderij, Anconé
Startprijs 40 EUR

M.T Ancone, stadsgezicht oud Oldenzaal, olieverf op linnen 40x50cm Cond;G

Muller, "de Venne"
Startprijs 75 EUR

Henk Muller omstreeks 1940, titel: De Venne, olieverf op paneel 18,5x12,5cm. Cond:G

Stilleven monogram
Startprijs 50 EUR

Monogram WA omstreeks 1930 Duitse school stilleven op tafel met fruitschaal en vaas met bloem olieverf op linnen 100x70cm Cond:G

Kunstwerk, extended systems
Startprijs 40 EUR

Gesigneerd kunstwerk met drie voorstellingen en schilderwerk, titel extenden systems part 4, gemengde techniek op papier 60x19cm Cond:G

2 Schilderijen, stillevens
Resultaat: 60 EUR

Twee stillevens 20e eeuw, geschilderd in 17e eeuwse stijl, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Schilderij, haven
Startprijs 120 EUR

Johan Rockx omstreeks 1930, Rotterdamse haven, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij, Guy Fouget
Startprijs 45 EUR

Guy Fouguet 1923- vaas met bloemen olieverf op linnen 30x24cm Cond:G

Tekening, paarden
Startprijs 40 EUR

Studie tekening cavalerie, toegeschreven aan Arie van der Boon Doesburg 1886- Rolde 1961, potlood op papier 29x17cm Cond:G

Ongesigneerd schilderij, erotica
Startprijs 45 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw jonge dame met oudere man, naakt gemengde techniek op papier 33x27cm Cond:G

2x Adrie Arendsman
Resultaat: 60 EUR

Twee werken van Adrie Arendsman 1998 Enschede 1941, titel: Spel II 9/15 en titel: spel I 10/15 zeefdruk op papier 30x40cm Cond:G

Jo Remarko
Startprijs 40 EUR

Jo Remarko ( 1928 - ), olieverf op linnen, branding met rotspartij 80x60cm. Cond.: G

A.H. Hoffmann, stilleven
Startprijs 50 EUR

A.H. Hoffmann, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G

A.H. Hoffmann
Startprijs 50 EUR

AH. Hoffmann, riviergezicht met vissers, olieverf op linnen, 40x30cm. Cond:G

Schilderij, G. Schödl 1933
Startprijs 40 EUR

G Schödl 1938, zeilboten voor Mediterraanse kust olieverf op paneel 29x22cm Cond:G

Schilderij, boslandschap
Resultaat: 40 EUR

G. Ermens Utrecht, bosgezicht in herfsttooi 50x40cm Cond:G

Schilderij Horsky, Tsjechische school
Startprijs 40 EUR

Horsky omstreeks, branding met rotsenkust olieverf op linnen 41,5x27,5 Cond:G

Stilleven
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd Pflug? Duitse school omstreeks 1980 stilleven met kruik en flessen, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

3 Engelse prenten
Startprijs 50 EUR

Drie 19e eeuwse prenten, Cavalerie/ruitersport, 1 Tom and Jerry sporting, 2 Tom and Jerry Logic, 3 battle of bull run 1861, Johnson Fry &co New York 20x13-20x18,5cm Cond:G

Schilderij, Otto Pingerda
Startprijs 40 EUR

Otto Pingerda 1935 Duitse school Duits Herenportret 65x50cm olieverf op linnen Cond:G

Schilderij, meisje en jongen
Startprijs 40 EUR

H. Miller 20e eeuw, jongen en meisje met zakdoek, olieverf op linnen, 50x30cm. Cond:G

2 Antieke gravures
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse steendrukken Bataille de Lutzen, le retour du Chasseur (vochtvlekken) Cond:R

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd Romi 74 of Zumi, abstracte figuratieve compositie, gouache op papier 64x48cm Cond;G

Oostrom 1975
Startprijs 60 EUR

Wim van oostrom 1975, gemengde techniek met abstracte compositie, afkomstig galerie de Pook Hengelo. 34x48 Cond. G

Schilderij Henk Reerink, damesportret
Startprijs 125 EUR

Henk Reerink, meisjesportret naar oude meester, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G

3 Oude tekeningen
Startprijs 40 EUR

Drie oude tekeningen, kruidenstudie, landschap met rivier, heiligen 22-30cm Cond:G

Aquarel, landschap
Startprijs 50 EUR

Johan Jacobs 1881-1955 Helmon, heidegezicht, aquarel op papier Cond:G 47x36cm

Schilderij, Duitse school
Startprijs 50 EUR

A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G

Ongesigneerd havengezicht
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met figuren, gouache op papier 57x50cm Cond;G

Schilderij, G. Lechner
Resultaat: 40 EUR

G. Lechner omstreeks 1970 Duitse school Gerhard Lechner 1937, bergachtig landschap met hooiende boeren olieverf op paneel 24x30cm Cond:G

Ets, Amsterdam
Startprijs 25 EUR

Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G

Ets, Jan van Rijswijk
Startprijs 30 EUR

Jan van Rijswijk 2/100 1954 Dieren, stenderkast, ets op papier 23x17cm. Cond:G

2 Duitse schilderijen
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse schilderijen, onduidelijk gesigneerd landschap omstreeks 1960, en ongesigneerd fachwerkhuis omstreeks 1930, olieverf op linnen en paneel 65x50 65x47cm

Schilderij, wintergezicht op dorp
Startprijs 150 EUR

Monogram H.R 20e eeuw, Hollands romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 55x40cm. Cond:G

Landkaart Venloa
Resultaat: 160 EUR

Zeventiende eeuwse landkaart van Venloa de Maes met stadsplattegrond en rivier de maas, waarschijnlijk gedrukt door Blaeu, ingekleurde ets op papier 34,5x25cm Cond:G

Schilderij, Anno Erdle '43
Startprijs 40 EUR

Anno Erdle 43 Duitse school, Duits bergachtig landschap met boerderij olieverf op linnen 75x70cm Cond:G

A. Doll, mediterrané
Resultaat: 50 EUR

A Doll, landschap mediterrane, olieverf op linnen 51x40cm Cond:G

Zweedse school Fjord
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd Zweedse school, Fjord met boten olieverf op paneel 45x38cm Cond:G

Landschap met molen
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G

3 Werken, P. Lasonder
Startprijs 50 EUR

Drie maal P Lasonder, twee stilleven een landschap, aquarel op papier, 28x20cm Cond:G

Sven Person
Startprijs 40 EUR

Sven Person '69 nr 7/30 Zweedse school, boerderij in zonnig landschap, lithografie op papier 78x29cm Cond:G

Anne Bruin
Resultaat: 40 EUR

Anne Bruin omstreeks 1930, winterlandschap bij avond, aquarel op papier 39x29cm Cond:G

Schilderij, landweggetje
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G

Naar Schiedges, boerin met geit
Resultaat: 225 EUR

Naar P. P. Schietges, geitenhoedster met geit, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

Schilderij, Brandsma
Startprijs 35 EUR

Brandsma omstreeks 1960, zigeuner jongen olieverf op linnen 25x30cm Cond:G

2 Werken E. Fievez
Startprijs 30 EUR

Twee E Fievez 1880-1976 Duitse school, luchtstudie en gesigneerd landschap olieverf op paneel 24-35cm Cond:G

Damesportret
Startprijs 50 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, damesportret 55x55cm. Cond.: G

Vervallen uit veiling
Startprijs 100 EUR

Vervallen uit veiling

Vervallen uit veiling
Startprijs 60 EUR

Vervallen uit veiling

Schilderij Moeller - Schlunz
Startprijs 30 EUR

Fritz Moeller-Schlünz 1950 Duitse school 1900-1990 Elb-Travekanaal olieverf op paneel 47x38cm Cond:G

Ongesigneerd schilderij ca. 1930
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school landschap met boerenhuis en stijger, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G

2 Landkaarten, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse landkaarten, Caarte van t land Montfoort deer Hendrik de Leth, nieuwe caart van de Alblasser-waart 4 land van Gorcum Altena etc. Cond:G 9x25cm.

2 Landkaarten, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Hollandse landkaarten, Caarte van 4 maarschalks ampt over kwartier, 1740 door Hendrik de Leth, Caarte 4 maarschalks ampt neder kwartier 1740, door Hendrik de Leth

2 Landkaarten 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse landkaarten Holland, niewe kaarte Alblasserwaard door Abel de Vries, en nieuwe Caart van de crimper waart Hendrik de Leth 1740, 25x19cm. etsen op papier, Cond:G

Vervallen uit veiling
Startprijs 100 EUR

Vervallen uit veiling

Vervallen uit veiling
Startprijs 100 EUR

Vervallen uit veiling

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 Duitse school, vaas met bloemen olieverf op paneel 40x50cm Cond:G

Schilderij, liggende tijger
Resultaat: 120 EUR

Monogram BS of SB omstreeks 1930, liggende Bengaalse tijger, gemengde techniek op papier 65x45cm. Cond:G

Schilderij W. Klein
Startprijs 30 EUR

W Klein Duitse school Tiroler man met tabakspijp olieverf op paneel 16x12cm Cond:G

Schilderij, Sieloff? 1921
Startprijs 30 EUR

Werner Sieloff 1921 Duitse school, man met tabakspijp, gemengde techniek op papier

Damesportret, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Damesportret omstreeks 1850,in vergulde ornamentenlijst(restauraties en inschilderingen) olieverf op linnen, Cond;R

3x Grafiek
Startprijs 30 EUR

Drie grafieken Duitsland, onduidelijk, stadsgezicht München, onduidelijk Stuhl met vogel, onduidelijk Zeitschwebe, grafiek op papier 36-70cm Cond:G

Vervallen uit veiling
Startprijs 100 EUR

Vervallen uit veiling

Pieter van de Regt
Startprijs 25 EUR

Pieter van der Regt ( 1877 - 1960), olieverf op linnen, impressionistisch bosgezicht 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 landschap olieverf op linnen 52x35cm Cond:G

3 Landkaarten Duitsland
Startprijs 25 EUR

Drie Duitse landkaarten, Luneburg omstreeks 1900, Mons regius 19e eeuws of ouder, en Luneburg 17e/18e eeuws grafiek op papier 42-45cm Cond:R/G

Schilderij, Olivia Sutton 1848
Startprijs 25 EUR

Olivia Sutton 1848 Engelse school landschap met schapen, tekening op papier 20x24cm Cond:G

14 Werken Duitsland
Resultaat: 30 EUR

Kavel met 14 werken Duitsland (oud/antiek) met diverse voorstellingen, o.a: olieverf, tekeningen, etsen, litho's 13-60cm. Cond.: G

Map houtsnedes Heino Breilman
Resultaat: 40 EUR

Map met 25 houtsnedes (Heino Breilmann 1921 - 2001 Duitsland), houtsnedes op papier met diverse voorstellingen 30-60cm. Cond.: G

9 Werken Duitse School
Startprijs 25 EUR

Negen oude/antieke werken Duitse School (gesigneerd). Olieverf en aquarallen; landschappen, portret, stilleven etc. 15-60cm. Cond.: G

K. Scheunemann
Startprijs 20 EUR

K. Scheunemann (Duitse School), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met figuren 47x66cm. Cond.: G

Twee 19e eeuwse prenten, infanterie
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse infanterie prenten, iets vergeeld 34x24cm Cond:R/G