Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Modern, tulpen
Startprijs 80 EUR

Modern ongesigneerd werk, tulpen, olieverf op linnen 120x100cm. Cond:G

Johannes Christoffel Vaarberg.
Resultaat: 450 EUR

Johannes Christoffel Vaarberg, Weesp 1825-1871 Amsterdam, heren portret, olieverf op paneel, 35x45cm. Cond:G

Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR

Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie rode bal met rups olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR

Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie met klaverblad spaarvarken, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 125 EUR

Pit van Loo 1970 Winsum 1905-Haren 1991(nieuwe realist) abstracte compositie, plakkaatverf op paneel 39x58cm Cond:G

Schilderij, Oud Hollands stadsgezicht
Resultaat: 225 EUR

Thomas, met certificaat, oud Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G

Schilderij strandgezicht, Lehmann
Startprijs 800 EUR

Schilderij gesigneerd Peter Lehmann 1885 Rehmagen-1961 Rehmagen, vissersvrouw en man wandelend op het strand. olieverf op linnen 77x120 Cond. G

Religieus schilderij
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, religieuze voorstelling, originele lijst, olieverf op linnen 107x85cm. Cond:R/G

Schilderij, G. Niemann
Startprijs 150 EUR

G Niemann(Gottfried) Alpengezicht(Garmisch) olieverf op linnen 70x70cm Cond:G

Schilderij, Mittenhuber
Resultaat: 200 EUR

J.Mittenhuber omstreeks 1900 Duitse school, berggezicht met beek, visser en watermolen, olieverf op linnen 70x47cm Cond;G

Schilderij, Madonna met kind
Startprijs 700 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuws Maria met kind, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G

Salvador Dali
Startprijs 750 EUR

Salvador Dali 1904-1989 nr 219-300 surrealistisch landschap, verso certificaat , lithografie op papier 48x38cm Cond:G

Peter Wehrens
Startprijs 250 EUR

Peter Wehrens 1945 Sittard, titel: stilleven, het gewicht der dingen, acryl op linnen 130x100cm Cond:G

Schilderij, H.P. Groen
Resultaat: 200 EUR

H.P Groen 1886-1964, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50,5cm. Cond:G

Schilderij, H. Bogman
Startprijs 600 EUR

H.A.C Bogman 1890-1975 den Haag, Hollands landschap met 5 koeien olieverf op linnen 60x40cm Cond:G

Jan Heyse Veere
Resultaat: 190 EUR

Jan Heyse 1916, Zierikzee 1882-1954 Veere, Stadhuis te Veere, ets op papier 16x24cm Cond:G

Schilderij, Berlijnse schilder
Startprijs 600 EUR

Siegfried.... onduidelijk verso Siegfried pinxit Berlin Weihnacht 1926 portret Madeleine olieverf op linnen 51x65cm Cond:G

Schilderij, Jan van Rhijnen
Startprijs 150 EUR

Jan van Rhijnen Den Haag 1859-1927, Haven Dordrecht, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G

Fritz Köhler Dusseldorf
Resultaat: 220 EUR

Fritz Köhler 1887-1971, Düsseldorf, Duitse school, Duits riviergezicht, met twee zeilboten en figuren langs de kade, olieverf op linnen, 40x50cm.Cond:G

Schilderij bomschuiten, v. Dijk
Resultaat: 90 EUR

A. van Dijck omstreeks 1920, bomschuiten op zee met vissers, beschadigd 45x55cm Cond:M

Schilderij, Pelletier
Startprijs 600 EUR

Schilderij Jacques Pelletier 1809-1991, brug over de Seine, olieverf op paneel 60x35cm Cond:G

Aafke Kelly
Startprijs 200 EUR

Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G

Schilderij, bevrijdingsdag
Resultaat: 90 EUR

W. Simmerik, titel: bevrijdingsdag 1949, olieverf op linnen 55x60cm. Cond:G

Evert Mol, bloemstilleven
Startprijs 500 EUR

Evert Moll 1878-1955 vaas met bloemen olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Schilderij, paarden bij voederbak
Startprijs 80 EUR

Gerlovina 21e eeuw paarden bij drenkplaats, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Religieus schilderij
Startprijs 450 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, Barok, Jezus met engelen olieverf op linnen 36x28cm Cond:G

Bep Toscani '93, 20/35
Startprijs 60 EUR

Bep Toscani '93 nr 20/35, abstracte compositie, lithografie op papier 60x88cm. Cond:G

Bep Toscani '93, 22/35
Startprijs 60 EUR

Bep Toscani 93, nr 22/35 (geb.1940) abstracte compositie, lithografie op papier 88x58cm Cond:G

Ru van Rossum '86
Startprijs 100 EUR

Ru van Rossum '86, 1924-2007 Amsterdam, titel: Griekse variaties VIII Daedalus en Icarus nr 3/5, epreuve d'artiste, ingekleurde etd op papier 70x49cm. Cond:G

Ets, Geert Maring
Startprijs 80 EUR

Geert Maring 1988, 1943 Warfum (minerva etc) titel: landschap met boog 6/6 50x65cm. ingekleurde ets op papier Cond:G

Schilderij, gezicht op oud Almelo
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 gezicht op oud Almelo, olieverf op paneel 76x60cm Cond:G

Jacques Witjens, boerderij
Startprijs 500 EUR

Jacques Witjens 1881-1956, boerderij met kippen, en boer bij deuropening, olieverf op paneel 20x30cm Cond:G

Pendant, portretten
Startprijs 300 EUR

Pendant 19e eeuw, meisjesportretten, gezusters Albertus de Rotte te Rensum, olieverf op linnen 23,5x19,5cm. Cond:G

Sculptuur, naar Corneille
Startprijs 400 EUR

Corneille, houten cobra stijl sculptuur, opgebouwd met diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 52x53x9cm. in goede staat

Sculptuur, naar Appel
Startprijs 400 EUR

Appel, Cobra achtige houten sculptuur, opgebouwd uit diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 86x62x5cm. in goede staat Cond:G

Schilderij, meisje met kledendracht
Startprijs 75 EUR

A. Kinnst 1951, vissersmeisje, olieverf op linnen, 22x18cm. Cond:G

H.C. Bogman, Zierikzee
Startprijs 400 EUR

H.C.C Bogman Den Haag 1861-1921 stadsgezicht Zierikzee met figuren olieverf op linnen 41x31cm Cond:G

Piet Landkroon, boer met paard
Startprijs 100 EUR

Piet Landkroon Amsterdam 1907-1997, boer met paard op veldweg, olieverf op linnen Cond:G 60x80cm.

Hugo Oehme
Startprijs 200 EUR

Hugo Oehme 1873-1955 Duitse school, veulen bij zonnige wand, olieverf op paneel 45x37cm Cond:G

Pastel G.J.Sijthof
Startprijs 200 EUR

GJ Sijthoff 1867-1949 boeren interieur, met aardappelschillende vrouw, pastel op papier 30x40cm Cond:G

Schilderij, zeegezicht
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd, omstreeks 1920 Joh.M.v.d, bomschuit met figuren op strand, olieverf op paneel 20x22cm Cond:G

Schilderij, G. van Hoven
Startprijs 950 EUR

Gottfried von Hoven 1868-1921 München, Duitse school, Dorf in Holland, olieverf op linnen 70x100cm Cond:G

H.J. Wijngaard
Startprijs 400 EUR

H.J Wijngaard Amsterdam 1922-2012 bomschuiten op het strand olieverf op linnen 69x60cm Cond:G

Schilderij, portret Saskia
Startprijs 60 EUR

J. van Oosten, damesbuste edele vrouw, olieverf op linnen 35x30cm Cond:G

Schilderij, W. Korteling
Resultaat: 150 EUR

Willem Korteling 1889-1964 Deventer school, vaas met zonnebloemen, olieverf op linnen(craquele vormig door bitumen) Cond:R 74x60cm.

Schilderij H.P Koekkoek
Startprijs 400 EUR

Hendrik Pieter Koekoek 1843-1890, rotsachtig landschap (verf laat los, behoeft bedoeking) olieverf op linnen 35x41cm Cond:R

Wim Poelman, winter
Startprijs 100 EUR

Wim Poelman 20e eeuw, romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 13,5x19,5cm Cond:G

Jaap van Kregten
Startprijs 150 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967 Herder bij zijn schapen, olieverf op linnen 50x45cm Cond:G

3-Luik, H.Y. Huang 2002
Resultaat: 160 EUR

Drie luik H.Y. Zhuang 2002, 1962 China (minerva Groningen) moderne composities, gemengde techniek op papier op linnen 135x40cm Cond:G

Damesportret, Janine Bosch
Resultaat: 170 EUR

Janine Bosch, portret Mondaine dame, olieverf op linnen 50-70cm. Cond:G

Betsy Westendorp Osieck
Startprijs 100 EUR

Betsy Westendorp Osieck Amsterdam 1880-1968, Orientaalse haven, aquarel op papier 37x35cm Cond:G

Romantisch schilderij, Dachling
Startprijs 400 EUR

F. Dachling 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, dorpspoort met drenkplaats 68x55cm. Cond.: G

Schilderij Henriette Marcus
Resultaat: 350 EUR

Henriette Marcus 1892- .. het gebed zonder einde naar Nicolaes Maes olieverf op linnen 132x112cm Cond:G

Franse gravure
Resultaat: 190 EUR

Negentiende eeuws Franse ets, F Boucher, J. Ouvrier sculp. les Nimphes au Bain, wortelnoten lijst, ets op papier 26x42cm. Cond:G

Schilderij, A. Martens
Startprijs 125 EUR

A. Martens omstreeks 1930. zijlboot Amsterdamse haven olieverf op linnen 18x24cm Cond:G

.
Startprijs 150 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, Sipke Kool
Startprijs 2.500 EUR

Sipke kool, leeuwarden 1836-1902 Blaricum, landschap met figuren in klederdracht bij bron, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G

Schilderij, van Trirum
Startprijs 300 EUR

J.W. van Trirum, jonge kittens met rozen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G

Schilderij Jan Wessels
Startprijs 350 EUR

Jan Wessels groot Romantisch oud Hollands riviergezicht met boten, molens en figuren, olieverf op linnen 100x200cm Cond:G

Schilderij, Heinz Behrens
Startprijs 150 EUR

Heinz Behrens 1922, Duitse school, heidegezicht met schapen en hoedster, olieverf op linnen 66x100cm. Cond:G

Chinees voorouderportret
Startprijs 300 EUR

Groot 19e eeuws Chinees voorouderschilderij met diverse figuren en goudverf (op papier) vouwen en beschadigingen, aquarel op papier 149x84cm Cond:R

Schilderij, stilleven
Resultaat: 100 EUR

E. Kunzel omstreeks 1920 Duitse school, stilleven met fazant, olieverf op linnen 79x60cm, Cond:G

Grote zeefdruk
Resultaat: 310 EUR

Onduidelijk gesigneerd '95, zeefdruk gemaakt uit 4 delen geschept papier, epreuve d'artiste 126x190cm zeefdruk op papier Cond:G

Stilleven droogbloemen
Startprijs 200 EUR

Jos Groin, vaas met bloemen, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G

Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw
Startprijs 100 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, Buste gelovige vrouw, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw
Startprijs 150 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, religieuze vrouw, olieverf op paneel 78x100cm Cond:G

Wagemaekers, bloemen
Startprijs 290 EUR

Victor Wagemaekers Belgische school 1876-1953 landschap met beek en bloemen olieverf op linnen 55x65cm Cond;G

R. Deirkauf
Startprijs 150 EUR

R Deirkauf 1984 (Raymond) abstract figuratieve compositie, acryl op linnen 150x180cm. Cond:G

Schilderij, dorpsfeest
Startprijs 200 EUR

F. Delcoix omstreeks 1900 Duitse school, gezicht op Strassburg, olieverf op paneel, 26x17,5cm. Cond:R/G

Heinrich Eckstein, dorpsgezicht
Startprijs 150 EUR

Heinrich Eckstein 1935, Duitse school, stadsgezicht St. Johannskirche, olieverf op linnen 81x61cm. Cond:G

Russisch aquarel
Startprijs 130 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1880, Russische school, Russisch winters landschap met figuren op het ijs en Russiche kerk, aquarel op papier, 29,5x21,5cm. Cond:G

Serie van 6 erotische drukken
Startprijs 80 EUR

Zes Gilles Rimbault, 1945, erotische reprodukties door studio '69(offset) 59x54cm. reprodukties op papier, Cond:G

Schilderij, boerderij
Startprijs 280 EUR

Victor wagemaekers Belgische school 1876-1953 Bosgezicht met eenden olieverf op linnen 60x45cm Cond:G

Schilderij, Bep Toscani
Resultaat: 150 EUR

Bep Toscani 1940 Amsterdam, moderne compositie, acryl met kranten, 120x150cm, mixed media op linnen, Cond:G

Schilderij, naar Springer
Resultaat: 225 EUR

Naar Springer, omstreeks 1900, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G

Lakwerk schilderij
Startprijs 50 EUR

Antieke Japans of Chinees lakwerk schilderij, met lakwerklijst, omstreeks 1900 55x42cm Cond:R/G

Schilderij, Wolfgang Grunberg
Startprijs 250 EUR

Wolfgang Grünberg 1909-2001, Duitse school Titel: Rech o.d. Ahr, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G

Ongesigneerd schilderij, weverij
Startprijs 275 EUR

Ongesigneerd 1e helft 19e eeuw man in interieur bij weefgetouw 36x25cm

Schilderij, P.J. Wagemans
Startprijs 350 EUR

P.J.A Wagemans 1879-1955 Den Haag, haven Rotterdam(craquele) olieverf op linnen 100x60cm. Cond:R

Winterlandschap, C. Compaan
Startprijs 150 EUR

Cees Compaan, Hollands besneeuwd landschap, olieverf op linnen 110x65cm Cond:G

Russische School, winter
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Russische school, winters stadsgezicht olieverf op paneel 15x20cm Cond:G

Jan Engel, strand
Startprijs 250 EUR

Jan Engel Luidinga, Den Helder 1916-1991, meisje met parasol op strand, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Schilderij vossenjacht, T. Beckman
Startprijs 130 EUR

Theo Beckmann, Duitse school, vossenjacht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond;G

Plaquette, Clemens Briels
Startprijs 150 EUR

Clemens Briels 2008, Son 1946, titel: Bailarina dela Iluvia, gemende techniek op papier 21x18cm. Cond:G

Klaas Bernink + boek
Startprijs 250 EUR

Klaas Bernink '67 +boek 1913-1996 Enschede abstracte compositie lithografie op papier 50x40 Cond:G

Schilderij, gesigneerd Stevens
Startprijs 100 EUR

J.D Stevens(olieografie) omstreeks 1890 vrouw in interieur, reproductie op linnen Cond:R/G

Schilderij, rivierlandschap
Startprijs 150 EUR

C van de Willige, omstreeks 1900, havengezicht met tweemaster, olieverf op paneel 32x18,5cm. Cond:G

Balman, strand met boten
Startprijs 180 EUR

H. Balman, strandgezicht met bomschuiten en figuren, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G

Schilderij landschap
Startprijs 100 EUR

F Delco? Delcroix? gezicht op Strassburg olieverf op paneel, linkse achterhoek beschadigd, 26x18cm. Cond:R/G

Ikoon, 2 delen
Startprijs 250 EUR

Tweeveldenicoon, engel met zweetdoek, geflankeerd door 4 heiligen, onder st Joris en de draak 19e eeuws

Pastel, kindje
Startprijs 100 EUR

Buijle 35, waarschijnlijk Ferdinand Boijle 1872-1950, buste meisje, pastel op papier 38x21cm. Cond:G

Rob Verf 1969
Startprijs 150 EUR

Rob Verf 1993, 1964 Amersfoort, kubistische figuratieve voorstelling, acryl op linnen 115x80cm Cond:R/G

Stilleven, Schmidt
Resultaat: 80 EUR

Schmidt omstreeks 1920, Duitse school, vaas met rozen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

H. v. Leeuwen, stalinterieur
Startprijs 250 EUR

Henk van Leeuwen (van Oudewater) boereninterieur met boerin, schouw en lopende kippen olieverf op linnen 43x32cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Startprijs 50 EUR

M. Nijhuis '89, stilleven met tin, schaal uien en glas, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Rudi Lanjouw
Startprijs 400 EUR

Rudi Lanjouw '96 Beilen 1954, titel: the rooms were too small, 125x150cm. mixed media op linnen, Cond:G